Hakkımızda

Avcı Tekstil Kumaş alan firma 05356519107 olarak misyonumuz parti kumaş alımı,top kumaş alanlar ve parça kumaş alan,kumaş alan firmalar,kumaş alınır, toptan stok kumaş ve top kumaş parça kumaş  olarak kumaş alıp geniş bir ürün yelpazesine sahip olmaktır. Bu misyon önderliğinde bu piyasada çalışıp tüm planlarımızı da buna göre gerçekleştiriyoruz. Vizyon olarak da bu sektörde adından ilk olarak söz ettiren ve ürün yelpazesi en geniş firma olan bir tekstil olmamız gelmektedir.

İstanbul kumaş alanlar arasında yer alan firmamıza İstanbul’un her yerinden ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu sayede kısa süre içinde uzman ekiplerimiz size ulaşacak ve kumaş alım işlemini gerçekleştirecektir. Bu işlem neticesinde siz de ciddi gelirler elde edebilirsiniz. Yani elinizde kullanmadığınız bir kumaş varsa tek yapmanız gereken mesai saatleri içinde bize ulaşarak İstanbul’un hangi bölgesinde olursanız olun talebinizi bildirmek olacaktır. Bunun yanı sıra eğer kumaş satmak değil de kumaş almak istiyorsanız yine bize ulaşabilirsiniz. Elimizde birçok farklı kumaş bulunduğu için talebinizi gerçekleştirmemiz de kolay olacaktır. Kısacası hem alım hem satım işlemleri için bize iletişim numaralarından ulaşıp önce fiyat bilgisi alabilir sonra da destek alabilirsiniz.

Kumaş alan firmalar konusunda İstanbul kumaş alanlar arasında lider konumda yer almaktayız. Parti kumaşın diğer kumaşlardan farkı üretim mekanizması probleminden dolayı kumaşının değerini normal değerine oranla daha uygun olmasıdır. Birçok kişi parti kumaşları satamayacağını düşünerek çöpe dahi atarlar. Fakat eğer elinizde bu parti kumaşlar varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzman ekiplerimiz bu parti kumaşları inceleyecek ve değeri karşılığında sizden alınacaktır. Böylece parti kumaşları elden çıkarma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız da bizimle iletişime geçerek bu sıkıntıdan da kurtulmuş olacaksınız.

Bunun yanı sıra hem daha pahalı olan top kumaşların alımı hem de daha uygun fiyatlı olan parça kumaşların alımını da yapıyoruz. Yani her çeşitte kumaş alımı için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bize satacağınız kumaşlarla birlikte piyasadaki birçok kumaş alan firmaya göre daha karlı bir işlem yapmanız mümkün olacaktır. Çünkü bizim için müşterinin de memnun olması oldukça önemli ve bu sebeple de sizin elinizde olan parça kumaş olsun top kumaş olsun bu kumaşları değerinde almaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.