8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş Alanlar 05356519107

Kot Kumaş Alan
8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş Alanlar 05356519107

% 100 pamuktan yapılmış tüm kot kotlar çok yaygın bir sorundur. Denimden yapılmışlarsa doğru cevap evet. Birçok kot pantolon üreticisi, adını açıklayıcı bir satış cihazı olarak kullanır ancak pantolonlarının yapımı için mutlaka denim malzeme kumaş alanlar kullanmaz.

8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş Alanlar 05356519107

9 Ons Kot Kumaş Alanlar
9 Ons Kot Kumaş Alanlar

Tüm gerçek mavi kotlar denimden yapıldığından ve tanım gereği, denim% 100 pamuk olduğundan bunlar gerçek mavi kot değildir.

Denim % 100 pamuktan yapılmış bir malzemedir. Bu, belirli bir örgü yapmak için kullanılan bir pamuk ipliği. Bir atkı ipliğinin altına yerleştirildiği çözgü iplikleri vardır. Bu, malzemenin yüzeyindeki geleneksel diyagonal yivini oluşturur.

Pamuklu Kot

Kumaşın ölme süreci de diğer birçok örgüden farklıdır. Sadece çözgü iplikleri, indigo kullanılarak boyanır. Atkı iplikleri beyazın doğal renginde bırakılır. Bu nedenle, gerçek bir mavi kot pantolon seti dışarıda mavi renktedir, ancak pantolonun iç kısmında beyaz veya ondan yapılmış kıyafet malzemesi vardır. Denim kumaş alan oluşturulmasında kullanılan bu tip boyama ve iplik deseni ile malzemenin solması doğal bir olaydır. Dokumadaki iplikler% 100 pamuk  kumaş olduğundan, materyalde ayrıca bir kabarıklık olacaktır. Daha uzun giyilir ve tekrarlanan yıkamalardan sonra, ipliğin havlanma kısmı daha belirgin olacaktır. Mavi kotların menşei için ünlü olduğu rahatlık seviyesi burası.

8 Ons Kot 9 Ons Kot Kumaş 11 Ons Denim Kumaş Alımı Yapanlar 05356519107

8 Ons Kot Kumaş Alan
8 Ons Kot Kumaş Alımı

Eğer baktığınız veya taktığınız mavi kot kumaş alanlar pantolonlarda bu tip bir iplik deseni veya örgü bulunmuyorsa, bunun üzerinde beyaz bir kumaş görülebiliyor, ancak üzerindeki etiket% 100 pamuk olduğunu söylüyor, daha sonra örgü pamuklu ördek olarak adlandırılıyor. Bu örgüde tüm iplikler boyanır ve bu malzemeden yapılmış pantolonlar kesin anlamda gerçek mavi kot pantolonlar değildir.

Denim örgü, pamuğun yapıldığı en güçlü ve uzun ömürlü tekstillerden biridir. Malzemenin bu mukavemeti ve uzun ömürlülüğü nedeniyle, orijinal olarak çalışma bezleri için yapılmıştır. Evet, kotun asıl amacı ve mavi kot parça kumaş, fiziksel emeği yerine getirirken erkekler tarafından giyilip, kolayca yırtılabilecek veya yıpranmayan, nefes alabilen ve dayanıklı bir pantolon setine ihtiyaç duyuyordu.

Pop kültüründeki popülaritesi, kullanıcının cildinin yanında sahip olduğu yüksek konfor seviyesi ile birlikte kaybolma yeteneğine dayanır. Bu nedenle, mavi kotların popülaritesi arttı. Daha sonra, aynı kottan yapılmış% 100 pamuktan yapılmış ve bazen daha rahat bir şekilde oturması için daha rahat olabilmeleri için spandeks ile kombine edilen mavi kot pantolonlar da vardır.

DENİM KOT KUMAŞ ALINIR 05356519107

Denim Kot Kumaş Alanlar
Denim Kot Kumaş Alanlar

Sıcak suda yıkandığında pamuk parça kumaş küçülür. Bu işlem aynı zamanda solgun görünüme kavuşturmak için boyanın yıkanmasına yardımcı olur. Eğer mavi kot pantolon setiniz vücut şekline uyacak şekilde uzanıyorsa ve özellikle bacaklarda daha sıkıysa, o zaman spandeks örgüte mevcut olabilir ve bunlar gerçek kot kotları olmayabilir.

10 ONS DENİM,11 ONS DENİM,12 ONS DENİM
13 ONS DENİM,14 ONS DENİM,4 ONS KOT,4ONS DENİM,5 ONS DENİM,6 ONS DENİM,7 ONS DENİM,8 ONS DENİM,8 OZ DENİM KUMAŞ
9 ONS DENİM,ONS KOT 4 ONS KOT
PARÇA DENİM KUMAŞ,PARÇA KOT ALAN,PARÇA KOT KUMAŞI

Önceki Yazı
Yeni Yazı