Bir Bluz İçin Nekadar Kumaş Gerek

Bir bluz için ne kadar kumaş gerekir

BİR BLUZ İÇİN NE KADAR KUMAŞ GEREKİR? VE PARTİ KUMAŞ ALIYORUZ 05356519107

Bir bluz için kumaş nasıl hesaplanır?

KUMAŞ ALANLAR – PARÇA KUMAŞ – KİLO İLE KUMAŞ – 1A KUMAŞ. Bluzlar dikiyoruz. Basit bir kolsuz bluz kalıbı ve dikimi Markalı giysilerle alışverişe giderseniz, ürünlerin neredeyse yarısının en basit kalıplara göre kesildiğini fark edeceksiniz.

Kilo İle Kumaş seçimi Bir şeyin birkaç mevsim giyilebilmesi için özellikle dikeceğiniz malzemeyi seçerken dikkatli olmalısınız. Öncelikle görünüşünüze ve tipinize uymayan renkleri reddetmelisiniz. Bluzun hangi durum için tasarlandığını, gardıroptaki hangi şeylerle birleştirmenin mümkün olacağını, kumaşın ne kadar pratik olduğunu belirlemek de aynı derecede önemlidir. Parça kumaş alanlar. Ayrıca dikmenin çok zor olup olmadığına da dikkat edin. Kesim ve dikim konusunda fazla tecrübeniz yoksa kadife veya şifon gibi kaprisli, pul veya boncuk işlemeli, bol ve karmaşık baskılı kumaşlar satın almayın.

HERÇEŞİT KUMAŞ ALIYORUZ 05356519107

Bir bluz için ne kadar kumaş gerekir
Bir bluz için ne kadar kumaş gerekir

Spot kumaş alanlar. Ölçüm alma Tek parça manşonlu yapı, ölçülerin alınması ve ürünün boyutunun belirlenmesi ile başlar. Bu durum için ana ölçümler: Göğüs Çevresi. Göğüs ve omuz bıçaklarının en belirgin noktalarında ölçülür. Bu değerin yarısı çizim için kullanılır; Ürünün uzunluğu. Ürünün yedinci kısmından tahmini alt kısmına kadar arkadan ölçülmüştür; Kolun uzunluğu. Önkolun omuzla birleştiği yerden.

Bluz kumaşı,saten bluz kumaşı,bluz için kumaş çeşitleri,bluz kumaşı alan,bluzluk kumaş satanlar,bluzluk kumaş nasıl olur,bluzluk kumaş
Dikiş ödenekleri: Boyun – 1 cm; Altta – 4 cm; Dikişler için – 1,5 cm

Kolları gömme klasik bir bluz dikmek istiyorsanız.

46’ya kadar bedeniniz:
110cm bir kumaş genişliği ile, hesaplamak aşağıdaki gibi: bir bluz boyu + kol uzunluğu + 30 cm
140-150 cm kumaş genişliği ile:
bir bluz boyu + kol uzunluğu + 20 cm
bedeni 46’dan 54’e ise:
a ile 110 cm kumaş eni:
iki bluz boyu + kol boyu + 10 cm
140-150 cm kumaş eni için:
bir buçuk bluz boyları + kol uzunluğu + 10 cm
Reglan kollu klasik bir bluz dikmek istiyorsanız veya yarasa kollu bluz.
46 bedene kadar:
140-150 cm kumaş genişliği için:
iki bluz uzunluğu + 20 cm
46 ile 54
arası bedeniniz: 140-150 cm kumaş genişliği için:
iki buçuk bluz uzunluğu + kol uzunluğu + 20 santimetre.
KUMAŞ SATANLAR.

Bu masraf standart ürünler için hesaplanmıştır, son karar sizindir. Satın almadan önce atölyemizin ustasına danışmanızı tavsiye ederim.

Bir gömlek nasıl ütülenir: hazırlık

Aşağıda gömleğinizi nasıl düzgün bir şekilde ütüleyeceğinize dair bir kılavuz bulacaksınız. Ütüleme için gerekli tüm hazırlık unsurlarını zaten biliyorsanız, doğrudan 6 numaralı adıma geçin.

TÜM KUMAŞ ÇEŞİTLERİNİ ALIYORUZ 05356519107

Bluz kumaşı alınır
Bluz kumaşı alınır

1 Buhar ayarı, kırışıklıklarla daha verimli bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Tanka su dökün ve buhar modunu ayarlayın. Filtrelenmiş veya çökeltilmiş su, ütünüzdeki kireç oluşumunu azaltmaya yardımcı olacaktır.

2 Çoğu ütü masası, açmadan önce ve molalar sırasında ütüyü yerleştirebileceğiniz metal bir ataşmanla donatılmıştır.

3 Ütüyü doğru sıcaklığa ısıtın.

4 Gömleği sağa çevirin ve ütü masasına yerleştirin.

5 Bir bluzu, gömleği veya ceketi ütülemenin en iyi yolu kumaşa bağlıdır. Gibi hassas kumaşların ipek ya da naylon iyi ütülemeden önce kumaş üzerine bir gazlı bez ile ütülenir.

Uzun kollu bir gömlek nasıl ütülenir: yöntem

6 Yaka ile başlayın. Düzleştirin ve önce içini, sonra dışını ütüleyin.

7 Aynı şeyi düğmeli manşetler ile yapın. Önce içeride, sonra dışarıda. Düğmeli bölgeleri ütülemek için ütünün kenarını kullanın.

8 Sıradaki soru, gömlek kollarının nasıl ütüleneceğidir? Kolları kenarlarında bir dikiş olacak şekilde tahtaya yerleştirin. Düzleşirken şeritleri omuzdan manşetlere doğru hareket ettirin, ardından manşonu ters çevirin ve işlemi tekrarlayın.

9 Gömlekleri ütülerken omuzlardaki fırfırlar kumaşın tamamen ütülenmesini engelleyebilir. Bu durumda, tahtayı düzleştirmek için bir omzu tahtanın keskin kenarının üzerinden geçirin.

10 Gömleğin önünü yukarıdan aşağıya doğru ütüleyin.

TOPTAN KUMAŞ ALAN FİRMAYIZ 05356519107

Her türlü bluz kumaş alınır
Her türlü bluz kumaş alınır

11 Yakalı gömleğin arkasını yukarı katlayın ve aynı şekilde yukarıdan aşağıya doğru düzleştirin. Bazen gömleğin arkasının yarısını tahtaya, sonra diğerini ve ikisini birden değil de koymak yardımcı olur.

12 Ütüyü kapatın ve soğumaya bırakın.

13 Kireç oluşumunu önlemek için ütüyü çıkarmadan önce su haznesini boşaltın.

14 Yeni kırışıklıkların ortaya çıkmasını önlemek için gömleğinizi bir askıya asın.

15. KUMAŞ ALANLAR.

Günlük bluz modeller,günlük etek modası,günlük saten elbiseler,günlük abiye modelleri,günlük ayakkabı modeller,gönlük gömlek modası,günlük saç modelleri,günlük pantolon modası,günlük elbiseler,
TAVSİYE YAZI: KAÇ METRE KUMAŞ GİDER HESAPLAMA
bluz dikmek için ne kadar kumaş gerekir, bluz için ne kadar kumaş alam gerekir, bluza kaç metre kumaş gider, gömlek için kaç metre kumaş gerekli, kısa kol bluza kaç metre kumaş gider, kısa kollu gömlek nasıl ütülenir, uzun kollu bluz kaç metre gerekir, Uzun kollu gömlek nasıl ütülenir,Kobe Krep Kumaş Alan,Yoryo Şifon Kumaş Alan,Kasandıra Kumaş Alan,Jesika Kumaş Alan,

Önceki Yazı
Yeni Yazı