Denim Kumaş Çeşitleri Nelerdir 05356519107

denim kumaş alan, denim kumaş alım yeri, denim kumaş alım satım, parti kot denim kumaş, Spot kot denim kumaş,

DENİM KUMAŞ ÇEŞİTLERİ NELERDİR 05356519107

denim kumaş alan, denim kumaş alım yeri, denim kumaş alım satım, parti kot  denim kumaş, Spot kot denim kumaş,

Denim ve çeşitleri

Denim kumaş satın alanlar. Modern kot pantolonlar her zaman modaya uygun ve alakalı kıyafetlerdir. Ancak ürünün şekle iyi oturması, rahat, konforlu olması ve sahibini bir yıldan fazla memnun etmesi için satın alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var. Her şeyden önce, denimin farklı tiplerde olduğunu belirtelim. Denimin inceliklerine ve nüanslarına bakalım.

KANVAS KOT

Ham Kanvas kotlar bu sezon çok moda ve popüler. İlginç görünümleriyle dikkat çekiyorlar. Kanvas, kalın iplik dokunarak yapılan yoğun, yüksek mukavemetli, keten veya başka bir şekilde kenevir kumaştır. Bir takım avantajları vardır, yani: ışıktan sararmaz ve nemi iyi iter.

KOT KUMAŞ ALAN YERLER 05356519107

denim kumaş alan, denim kumaş alım yeri, denim kumaş alım satım, parti kot  denim kumaş, Spot kot denim kumaş,
denim kumaş alan, denim kumaş alım yeri, denim kumaş alım satım, parti kot denim kumaş, Spot kot denim kumaş,

Kanvas kıyafetlerin modası uzun zaman önce ortaya çıktı ve hala alaka düzeyini kaybetmedi. Renk şemasına bağlı olarak, kanvas hafif kumaşların aksine ultraviyole radyasyonu iyi yansıtır.

SPANDEKS KOT

Likralı denim kumaş satın alan kişiler. Bu malzeme sentetik bir polimerdir. Ondan kotlar özel talep görüyor. Kumaşın bileşiminde poliüretan (yaklaşık %85) bulunması nedeniyle, spandex ürünleri olağanüstü esnekliğe sahiptir ve sonuç olarak tüm uzunluklarının %50’sine kadar gerilebilir. Spandex sadece elastik bir kumaş değil, aynı zamanda birçok dandy ve moda tutkununun dikkatini çekecek kadar güçlüdür. Bu kotun ana avantajı ve avantajı, tekrar tekrar esnetilmesi ve aynı zamanda orijinal şekline ve boyutuna geri dönmesidir. Spandex oldukça uzun süre rengini kaybetmeyen çok yumuşak, hafif ve pürüzsüz bir kumaştır. Bu malzemeden yapılmış kotlar vücuda çok hoş geliyor. Bu kumaşın tek küçük dezavantajı, nemi iyi emmemesidir.

PAMUKLU KOT PANTOLON

Pamuk kot satın alan yüksek kaliteli ve mükemmel özelliklere sahip seçilmiş pamuktan yapılan en popüler denimdir. Bu kumaştan yapılan giysilerin uzun süre temiz kalmasını ve sayısız yıkamadan sonra orijinal görünümünü korumasını sağlayan hijyenik, rahat, toz geçirmezdir. Avrupa kalite standartlarına göre üretilen pamuk, hem yazlık hem de kışlık ürünlerin dikimi için önerilir. Malzemenin higroskopikliği ve hava geçirgenliği göstergeleri standart normu iki kat aşıyor. Pamuklu denim ürünlerinin büyük bir artısı, tekrarlanan yıkamalardan sonra bile ürünün küçülmemesidir. Pamuklu kumaş hipoalerjeniktir, çevre dostudur, elektriklenmez ve cildi tahriş etmez.

Bu kumaştan bir kot pantolon seçtiyseniz, ona bakmanın özelliklerini öğrenmeniz gerekir. Yıkama sıcaklığı 60 C’yi geçmemelidir ve pamuklu ürünü çamaşır makinesinde kurutmak ürünün çekmesini etkileyebilir. Bu kurallara uyarak pamuklu kot pantolonlar sizi yıllarca memnun edecektir.

POLYESTER KOT

Polyester kot kumaş satın alan yerler çok çeşitli renklerde gelen bir polyester sentetik elyaftır. Bu kumaştan yapılmış kotlar çok dayanıklı ve aşınmaya dayanıklıdır, oldukça yüksek sıcaklıklarda yıkanabilirler. Kumaşın hafifliği ürünlere özel bir hafiflik kazandırır. Polyester hızlı kurur ve yıkandığında şeklini mükemmel şekilde korur, bakımı çok kolaydır, ısıya ve ışığa dayanıklıdır (sararma yapmaz). Polyester kotlar çeşitli dokularda olabilir: normal, parlak veya mat. Bu malzemenin büyük bir artısı, kırışmaması ve büzülmemesidir. Birçok alıcı bu malzemeden kotlara dikkat ediyor.

ELASTAN KOT KUMAŞI ALIMI 05356519107

denim kumaş alan, denim kumaş alım yeri, denim kumaş alım satım, parti kot  denim kumaş, Spot kot denim kumaş,
denim kumaş alan, denim kumaş alım yeri, denim kumaş alım satım, parti kot denim kumaş, Spot kot denim kumaş,

Elastan kumaş suni elyaflardan yapılmıştır. Eşsizliği, esneme ve neredeyse anında orijinal durumuna geri dönme yeteneğinde yatmaktadır. Kumaş çok dayanıklıdır ve modifikasyonları klorlu suya, güneş ışığına ve her türlü kirliliğe (yağlar, yağlar, ter, kozmetikler) karşı oldukça dayanıklıdır. Elastan kot pantolon, higroskopik (nemi zayıf emer) ve bazen ışığın etkisi altında sararmasına rağmen her zaman popülerdir, ancak er ya da geç herhangi bir ürün kullanılamaz hale gelir, bu nedenle bu onun küçük dezavantajıdır ve moda hayranlarını korkutmaz. denim ürünleri.

KOT PANTOLON

Denim kumaş alanlar oldukça pahalı ve kaliteli bir kumaştır. Bildiğiniz gibi boyalı çözgü iplikleri ile boyanmamış beyaz bir iplik birbirine geçirilerek yapılır. Denim kot pantolonlar sadece “çılgın” ve hemen hemen tüm kot giyim severleri kayıtsız bırakmazlar. Finansman size izin veriyorsa ve bu kumaştan kot pantolon seçtiyseniz, gelecekte onlara uygun şekilde bakmanız gerekir. Asit veya ağartıcıya maruz bırakılmamalıdır. Bu ürünü satın alırken gerçek kot uzmanları kesinlikle tatmin olacaktır.

STREÇ KOT PANTOLON

Streç denim alanlar daha fazla esneklik için kumaşın bileşiminde bulunan elastan ilaveli sentetik bir denim malzemesidir. Bu kumaş esas olarak kadın kotlarının dikilmesinde kullanılır. Bu tür pantolonların sahibi her zaman üstte olacak ve bacakları daha da ince görünecek ve başkalarının dikkatini çekecek. Kumaşın çekmemesi için elde yıkamak en iyisidir.

Ham kot satın alan firmalar. Hala şüpheniz mi var ve istediğiniz satın almaya karar veremiyor musunuz? O zaman çevrimiçi mağazasında her zaman her kumaşın nüanslarını anlamanıza yardımcı olacak bir danışmanla iletişime geçmelisiniz. Danışman sadece kumaş seçimine karar vermekle kalmayacak, aynı zamanda size en uygun ürünü tam olarak seçecektir, yani tüm eksikliklerinizi gizler ve avantajlarınızı vurgular.

Önceki Yazı
Yeni Yazı