Deri Parçası Parça Deri

Deri parçası alanlar

Deri Parçası Parça Deri Alanlar 05356519107

Deri Parçası Alanlar,Parça deri alanlar, deri alım satımı yapanlar, döşemelik deri alanlar, giyimlik deri alanlar, winex deri alanlar, suni deri alanlar, işlemeli deri alanlar, deri kim alır, ayakkabılık deri alanlar, çantalık deri alanlar, parça deri alım satım, top deri alım satım,
Sentetik deri onlarca yıldan beridir. Yapay deri, deriye benzeyen, sadece tanım anlamında deri olmadığı için, deri gibi görünen malzemeler anlamına gelir.

Deri Parçası Alanlar 05356519107

Deri parçası alanlar
Deri parçası alanlar

Deri pahalı bir malzeme ve yara ve hasar deri ve altderi düzensiz dış kontur olduğu atık maliyeti çok yüksek olan, her süre, bir dolgu maddesi, bir deri yüzey sunmak için çalışılmıştır kumaş alanlar. Yapay deri, derilerin kullanıldığı hemen  tüm alanlarda kullanılır: ayakkabı, giysi, mobilya veya araç derisi.

Görme, üreticiler bir deri yüzeyini taklit etmede çok başarılı oldular. Derilerin teknik özellikleri ( nefes alabilirlik , su buharı geçirgenliği, vb.) suni deri ile hemen  hiç ulaşılamaz. Bundan dolayı yapay deri, genellikle gerçek deriye ucuz bir alternatiftir parça kumaşçılar.

Sadece suni derilerin deriden daha iyi olduğu alanlar da var. Bir motosiklet koltuğu, kumaş alan teknelerdeki dış yastıklar veya jet ski koltukları derideki alternatiflerden daha dayanıklıdır. Güneş ve su deriye çok fazla katılır.

Ayrıca tıbbi alanda dental koltuklar masaj masaları, muayene ve tedavi mobilyaları) bileşik deriden yapılmışsa daha dayanıklıdır. Bu tür mobilyalar parça kumaş alanlar düzenli olarak dezenfekte edilmelidir. Dezenfektanlar çoğunlukla solvent bazlıdir. Bununla birlikte, bu, derideki üst renk tabakasının çok çabuk çözünmesine veya kırılgan olmasına niçin olur.

Parça deri alanlar.05356519107

Parça deri anlar
Parça deri anlar

Bileşik deri  olarak da adlandırılır. Bununla birlikte, çoğunlukla, ” poliamid ” veya ” polyester ” ve benzeri benzer biçimde işaretler ortaya çıkar. Yansılamak kürk de “suni kürk olarak adlandırılır.

Gerçek deri ayrımı her vakit rahat değildir. Yapay deri özelliği çoğu zaman plastikle kaplanmış bir tekstil sırtıdır. Tahıl desen hakiki deri düzensiz makineyle şeklinde suni deri işaretlenmiş tekrar üniform yüzey ortaya çıkması için. Buna ek olarak, yapay deri yüksek ısıda erir, ucuz kumaş ancak deri bir tek parlar ve ayrıca daha az “kimyasal” bir kokuya haizdir kumaş parçası alanlar. Ancak, sırtın bile gerçek bir deri gibi göründüğü ve hatta uzmanların suni deri olarak ilk bakışta malzeme tanımlayamadığı deri de var. Son kullanıcı için, deri ve suni deriyi ayırt etmek daha zor olsa gerek. çoğu zaman etiketlere bakabilirsiniz. Üreticiden ayrılmak. Sadece, parça kumaş çevrimiçi açık artırmalara, ticari fuarlara yada yurtdışında alışveriş yapmaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bu hızlı bir şekilde yanlış etiketlemeye yol açabilir.

Top Deri Alanlar 05356519107

Top Deri Alanlar
Top Deri Alanlar

Özellikle düşük maliyetli mobilya segmentinde, tamamen bileşik deri ile kaplanmış çok çeşitli döşemeli mobilyalar bulunmaktadır. Araba döşemelerinde olduğu benzer biçimde, sadece temas sayfalarının hakiki deriden ve yapay deriden yapılma mobilya olduğu mobilyalar da var. Temel olarak, suni deri dayanıklılığı beklenen kapsamda olduğu ve mobilya satışa nazaran beyan edildiği parti kumaş alanlar sürece, böyle bir şey kaliteli bir kusur değildir. Özellikle, çok ucuz, tam-art deri süslemelerinde, ancak çoğu zaman erken hasara gelir. Özellikle, koltuklarda ve kolçaklarda, kaplama çoğu zaman güvence dahilinde bile kopar.

DERİ PARÇASI,DERİ PARÇASI ALANLAR
PARÇA DERİ,PARÇA DERİ ALAN,PARÇA DERİ ALANLAR

Önceki Yazı
Yeni Yazı