Döşemelik mobilyaların döşemesi için hangi kumaş seçilir? 05356519107

Döşemelik mobilya kumaşı alımı

Döşemelik mobilyaların döşemesi için hangi kumaş seçilir? 05356519107

KİLO İLE KUMAŞ – KİLOYLA PARÇA KUMAŞ ALANLAR –  KUMAŞ SATIN ALINIR…Kanepeniz için kumaş seçimi, rengi veya deseni kadar önemlidir. Şık eko-deri veya dokunuşa hoş gelen kadife, aristokrat goblen, modern sürü veya belki dokulu ve pratik paspas – kumaşların her biri kendi yolunda çekici. Yeni bir model seçmek veya kanepeyi çekmek için hangi kumaşın daha iyi olduğunu aramak –  uygun seçeneği önceden seçmeniz ve tüm nüansları dikkate almanız gerekir.

FALİYET ALANİ, SAHNE

Kumaş alanlar. Kanepeyi veya koltuğu koyduğunuz yer, kumaş seçimi için büyük önem taşır: Ofis mobilyalarında eko-deri döşeme, rahat bir çocuk odası veya zarif bir yatak odası için kesinlikle uygun değildir.

Oturma odası için ideal kanepe , yumuşak ve dayanıklıdır. Bu sadece koltuk dolgusu için değil, aynı zamanda döşeme malzemesi için de geçerlidir. Sentetik (flok, şönil, kadife ve deri) içeren kumaşlar en iyi çözüm olacaktır.

MOBİLYA KUMAŞI ALANLAR 05356519107

Mobilya kumaşı alanlar
Mobilya kumaşı alanlar

Hem sentetik – poliamid veya polyester hem de doğal lifler – pamuk, yün, keten içeren döşemeli yatak odasında katlanır bir kanepe seçmek daha iyidir. Bu kumaşlar jakar veya şönil içerir. Hoş bir görünüm ve dayanıklılık garanti ederler.

Parça kumaş satın alanlar. Çocuk odasındaki kanepe çevre dostu ve basit olmalı ve döşeme hipoalerjenik ve temizlenmesi kolay olmalıdır. Örneğin, baskılı pamuklu kumaşların (jakarlı) temizlenmesi kolaydır ve görünümlerini uzun süre korur.

Ofis mobilyaları görünüşte prezentabl ve temizlikte iddiasızdır. Bu döşeme, doğal ve eko-deri içerir. Bu malzemelerden yapılan koltuk ve kanepeler en iyi kartvizittir ve temizlik sırasında fazla çaba gerektirmez.

Bir sonraki adım, her bir kumaşın ne işe yaradığını ve zayıf yönlerinin neler olduğunu keşfetmektir. Bu, uygun malzeme yelpazesini daraltmanıza ve seçiminizi yapmanıza yardımcı olacaktır.

KADİFE

Kilo ile kadife kumaş satın alanlar. Yumuşak ve aynı zamanda hoş kumaş, evinde rahatlık ve sıcaklık yaratmak isteyen tüketicilere hitap edecek. Onunla kaplı bir kanepe şık bir iç mekanda harika görünecek.

TAVSİYE YAZI: KAÇ METRE KUMAŞ GİDER HESAPLAMA.

Kadife doğal olarak üretilir ve çekici bir görünüme sahip olmasının yanı sıra kadifemsi bir dokuya da sahiptir. Tuvalin renk şeması geniş bir renk paletine sahiptir. Yüksek mukavemeti ve havalandırması ile takdir edilmektedir, mekanik stres altında deforme olmaz ve emsalsiz termal konfor sağlar.

Parça kadife kumaş nereye satılır? Fazla kiri çıkarmak için kadife kaplama vakumla temizlenebilir ve hatta kumaşın liflerine zarar vermeden lekeleri nazikçe çıkaran özel temizleme tozları kullanılabilir. Birçok açıdan koltuk döşemesi için en iyi malzemedir:

Çevre dostu. Doğal kökenlidir.

✓Yüksek ısı iletkenliği Bu kumaş oldukça sıcaktır ve mükemmel sıcaklık tutma özelliklerine sahiptir.

✓Kuvvet. Tuval zamanla sarkmaz veya gerilmez.

✓Yumuşaklık. Böyle bir ürünün üzerine oturmak keyifli.

✓Havalandırma. İyi bir hava değişimi seviyesi, kumaşın yüksek hijyenini sağlar.

✓Kullanımı kolay. Temizlik yaparken çeşitli temizlik ürünleri kullanabilirsiniz.

DÖŞEMELİK KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Döşemelik mobilya kumaşı alımı
Döşemelik mobilya kumaşı alımı

Sürü

✓Hasara karşı direnç. Ürünün yanlışlıkla kesilmesi veya yırtılması zordur, mekanik strese karşı dayanıklıdır.

✓Kullanım kolaylığı. Kapakların temizlenmesi kolaydır ve güneş ışığından korkmaz.

✓Yumuşaklık Bu döşeme ile her zaman rahatlık içinde dinleneceksiniz – iğneleme yapmaz. Hassasiyeti ve kadifemsi için tüm aile üyeleri bunu takdir edecektir.

✓Hangi kumaş türü daha iyidir ve bir kanepe için en pratik malzeme nasıl seçilir sorusuna yanıt vermeye devam ediyoruz.

JAKARLI

Jakarlı Kumaş Alanlar Nerede Olur? Bu tuval türü en pahalı seçeneklerden biridir. Esas olarak zengin insanlar tarafından iç mekanın statüsünü ve asaletini vurgulamak için kullanılır. Jakarlı kumaş fiyatına değer. Tüy bırakmaz ve hem yapay hem de organik liflerden oluşur. Bu tip çevre dostu ve yeterince dayanıklı olarak sınıflandırılabilir. Kaplama, %40 ila %100 pamuk lifi içerebilir.

Bu tür kumaşlardan inatçı kirleri çıkarmak için asitsiz bir temizlik maddesi kullanın. Bu çeşitlilik güneş ışığını iyi tolere etmez. Bu nedenle jakar örtüler güneşte kurutulamaz – büzülebilirler.

Spot Jakarlı Kumaş Alanlar. Bu malzeme lüks görünümü için iyidir – pahalı ve güzel görünür, odanın asil dekorasyonunu vurgular. Tek dezavantajı, bileşimde büyük oranda organik bileşen içeren bir kaplamadan bahsediyor olsak bile, kısa bir çalışma süresidir. Bu tür döşemelere elektrikli süpürge ve süngerle bakabilirsiniz. Kirlilik basitse bu zor değildir. Ama zor olanlarla uğraşmak zorunda kalacaksın. Aşağıdaki kuralları göz önünde bulundurun:

Herhangi bir ağartıcı veya alkol bazlı ürün kullanmayınız.

Çıkarılabilir kılıflar makinede sıkma yapmadan ılık suda yıkanabilir.

Sıcak ütüleme yasaktır.

Aşağıda jakarın diğer kumaşlara göre avantajlarının bir listesi bulunmaktadır:

Kuvvet. Bükülmüş ipliklerin en karmaşık dokuması nedeniyle kendini gösterir.

✓Enfes perdelik.

✓Renk ve desen çeşitliliği.

GOBLEN.

Parti Goblen Kumaş Alanlar. Çeşitliliği genellikle her tür kanepenin döşemesinde kullanılan doğal kumaş. Esas olarak peyzaj tarzında üretilir. Goblen, karakteristik dokumasıyla diğer tuvallerle olumlu bir şekilde karşılaştırır. Üretim sırasında, iplikler düzenli şekiller veya desenler halinde katlanır. Renk yelpazesi, pastel tonlardan daha parlak tonlara kadar geniş bir yelpazede farklı tonlar içerir.

Kumaşın yıkanması kolaydır. Dokunmak için oldukça hoş ve pratik. Genel olarak, kesinlikle herhangi bir biçimde olabilir. Temizledikten sonra tamamen orijinal görünümüne kavuşur.

Goblen kaplamaların karakteristik avantajları aşağıdaki nitelikleri içerir.

✓Estetik tasarım.

✓Bileşenlerin doğallığı.

DERİ VE İKAMELERİ

Mobilyaların döşemesi için hangi kumaşlar seçilir ve kumaş alımı 0 535 651 91 07

Mobilyaların döşemesi için hangi kumaşlar seçilir
Mobilyaların döşemesi için hangi kumaşlar seçilir

Deri Parçası Alanlar. Bazı kumaşlar tasarımda aşırı ayrıntılı veya karmaşık görünebilir. Bu durumda doğal deriye daha yakından bakmalısınız. Mobilya döşemek için de kullanılır. Bu klasik seçenek, ofis kanepeleri için idealdir. Böyle bir malzemenin ana avantajını belirtmekte fayda var – kullanım kolaylığı. Gösterişsizliği sayesinde birçok sahibinin kalbini kazandı.

Parça deri alan yerler. Bu şekilde dekore edilmiş bir ürün uzun yıllar hizmet edecektir. Ancak tüm avantajlarına rağmen, yine de bazı dezavantajları vardır. Malzeme sınırlı sayıda renk ve tonda mevcuttur. Cilt kaygandır ve üzerinde uyumak rahatsız edici olacaktır. Herkes böyle bir ürünün yüksek maliyetini sevmeyecek. Bu tür mobilyalar, bir ofis veya oturma odasının içini dekore ederken, esas olarak geleneksel tarzdaki sevenler tarafından satın alınır.

Buklet

Bu döşeme türü, kesilmiş bir kuzuya çok benziyor. Böyle bir orijinal kaplamanın ana özelliği, yüzeyde hafifçe çıkıntı yapan yapıdaki yoğun nodüllerdir. Bu özellik, çok renkli ipliklerin kullanılmasıyla elde edilir.

Kilo İle Buklet, yüksek yoğunluğu ve gücü ile ayırt edilir. Bu seçenek aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır ve sürtünmez. Dezavantajları arasında evcil hayvan sahiplerinin, özellikle de kedilerin, bu tür malzemelerle kaplı bir ürün satın almamasıdır. Keskin pençeleriyle döşemeyi soyabilir ve kanepenin görünümünü bozabilirler.

Yapıya göre doğru kumaş nasıl seçilir

Kiloyla parça kumaş satın alanlar. Bu yazıda, döşemeli mobilyaların döşenmesi için tüm popüler kumaş türlerinden bahsettik. Toplamda dokuz kategori var. Numaralandırma 0’dan başlar ve 8’e kadar devam eder. Grupların özellikleri üreticiden üreticiye farklılık gösterebilir. Ancak sınıf numarası ne kadar yüksek olursa, kanepenin “ikinci derisi” o kadar iyi ve dayanıklı olur.

Döşemelik Kumaş Fiyatları, döşemelik kumaş Online satış, En kullanisli koltuk kumaşı hangisi, Koltuk kumaşı Fiyatları, Koltuk kumaşları kataloğu, Mikrofiber döşemelik kumaş, Nubuk koltuk kumaşı

Önceki Yazı
Yeni Yazı