İhracat Fazlası Kumaş Fiyatları 05356519107 İhracatdan Artan Kumaş Alımı

İhracat kumaş fiyatları

İHRACAT FAZLASI KUMAŞ FİYATLARI 05356519107

İhracat Fazlası Kumaş Fiyatları,İhracat Fazlası Parti Malı Kumaş, Bursa Kilo Kumaş ,Bursa Kumaş Toptancıları,
İhracat Fazlası Kumaş Fiyatları

İki ana kumaş türü vardır: doğal ve sentetik. Yün, pamuk, ipek ve keten gibi doğal kumaşlar, sırasıyla hayvan kabuğundan, pamuk bitkisi tohum kabuğundan, ipekböceklerinden elde edilen liflerden ve ketenden (bir bitkinin sapından elde edilen lif) yapılır. Naylon, , suni ipek, polyester ve akrilik gibi sentetik kumaşlar insan yapımıdır. kumaşçılık Bu kumaşlar çeşitli şekillerde farklılık gösterir, örneğin:

İHRACAT FAZLASI KUMAŞ ALANLAR 05356519107

İhracat fazlası kumaş alanlar
İhracat fazlası kumaş alanlar

1. Sıcaklık: Yün özellikle sıcaktır çünkü liflerin içinde küçük kıvrımlar vardır. Bunlar malzemede yalıtıma yardımcı olan hava cepleri oluşturur.

2. Nefes alabilirlik: Pamuk “nefes alır”, yani giysi olarak kullanıldığında cildinize hava sirkülasyonu sağlar. Birçok insan nefes alabilirlik faktörü nedeniyle% 100 pamuğu polyester karışımlarına tercih eder.

3. Mukavemet: Keten, tayt ve polyester arzum kumaşçılık oldukça güçlü ve dayanıklıdır.

4. Boyama Özellikleri: Örneğin, keten boyamak için iyi bir kumaştır çünkü renk iyi oturur ve fazla solmaz.

5. Yumuşaklık / Çiziklik: Elbette pek çok yün türü oldukça kaşındır (liflerdeki kıvrımlardan dolayı) ve pamuk ve ipek yumuşaklığıyla bilinir.

NOT : HER NEVİ KUMAŞ ALIM SATIMI YAPILIR 05356519107

İhracattan artan kumaşları alınır
İhracattan artan kumaşları alınır

İhracat Fazlası Parti Malı Kumaş

Islakken özellikleri: “Emici” pamuk, suda kendi ağırlığının 24-27 katı kadar tutacaktır ve ıslak olduğunda kuru olduğundan daha güçlüdür.

Parlaklık (parlaklık spot kumaş alan ): Bu özellik, ipeği bu kadar cazip kılan şeydir. Rayon, benzer görünebilecek insan yapımı bir alternatiftir.

Esneklik: Sentetik liflerin çoğu çok esnektir. Bu, onları uzatabileceğiniz ve orijinal şekillerine “geri dönecekleri” anlamına gelir. Spandex bu özellik göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Çoraplarda kullanılan naylon da oldukça esnektir.

NOT : HER NEVİ KUMAŞ ALIM SATIMI YAPILIR

Parti Kumaş alan geniş olduklarından çok daha uzun ve genellikle enine kesitte yuvarlak olan liflerden yapılmıştır. Bu lifler doğal veya sentetik kaynaklardan olabilir.arzum kumaşçılık İnsanlar başlangıçta doğal kaynaklardan kumaş yaptılar, ancak daha sonra temel kimyasallardan başlayarak kendi liflerini yapmanın yollarını buldular. Her tipin farklı esneklik özellikleri, yalıtım görevi görme yeteneği, nem iletme yeteneği vardır.

Doğal Lifler:

Yün – En yaygın olarak koyunlardan, ancak aynı zamanda Llamas, vicunas, alpaka, at, deve vb. Dahil diğer birçok hayvandan elde edilir. İyi yalıtım, esneklik, ıslanmaya direnebilir.

Pamuk – Pamuk bitkisinin tohum kabuğunun liflerinden. İyi esneklik, aşınma nitelikleri. su iletir.

Bursa Kilo Kumaş | Bursa Kumaş Toptancıları

Stok Keten Kumaş– Keten bitkisinin, Linum sapının liflerinden. Pamuktan daha ağır ama yine de esnektir. Mükemmel aşınma özellikleri. Suyu iletir.

Jüt Linden ailesinden küçük bir ağacın yüzeysel liflerinden. Çok sert, sert, çok esnek değil. Genellikle arzum kumaşçılık ip için daha fazladır, ancak kumaş haline getirilebilir.

Pamu e Keten açık ara en yaygın kullanılanlardır.

NOT : HER NEVİ KUMAŞ ALIYORUM 05356519107

İhracat kumaş fiyatları
İhracat kumaş fiyatları

Parti Kumaş Alan. Daha yakın zamanlarda kumaşçılık insanlar, esas olarak iki kaynaktan kendi liflerini yapmayı öğrendiler. Öncelikle bitkilerin hücre duvarlarında bulunan selülozu çözerek ve daha sonra ipliğe dönüştürerek. Rayon’un kaynağı budur. Selüloz, yukarıda belirtilen yün lifleri dışındaki her şeyin birincil bileşeni olduğundan, biz sadece tekerleği yeniden icat ediyoruz.

İkincisi, yağdan selüloz benzeri molekülleri sentezleyerek. Naylon, polyester.

Sentetik formlar oldukça esnek olma eğilimindedir, ancak genellikle “nefes alma” konusunda çok zayıftır, yani vücut ısısını dışarı atma ve terleme. Bu nedenle genellikle pamukla karıştırılırlar.

Önceki Yazı
Yeni Yazı