İplik Nereye Satılır 05356519107 İplik Alan Yer

İplik Alanlar

İplik Nereye Satılır 05356519107 İplik Alan Yer

Pamuk iplik

İP SATIN ALAN FİRMALAR. Pamuk ipliği, doğal iplikleri ifade eder. Pamuk bitkisinin tohumlarını kaplayan ince lifler olan pamuktan yapılır. Kimyasal bileşim açısından, yüksek kaliteli pamuğun neredeyse %96’sı selülozdur ve geri kalanı safsızlıklardır.

İpliğin kalitesi, lifin uzunluğuna bağlıdır – ne kadar uzun olursa, pamuk o kadar iyi olur. Elyafın uzunluğu ve kalınlığı pamuğun tipine bağlıdır.

POLYESTER İPLİK ALANLAR.05356519107

İplik Alanlar
İplik Alanlar

Spot ip satın alanlar,parti iplik satın alanlar,hurda iplik satın alanlar,polyester iplik satın alanlar,pamuk iplik satın alanlar,dikiş ipliği satın alanlar,dikiş ipi.
Spot iplik alan yerler. İnce stapelli pamuk (35 ila 55 mm), yüksek kaliteli pamuklu kumaşların oluşturulduğu ince, pürüzsüz ipliklerin üretimi için uygundur: kambrik, markiz veya penye saten.

YÜN İPLİK
Polyester iplik satın alan firmalar. Yün iplik doğal ipliklere aittir. Koyun, keçi, deve, tavşan ve diğer hayvanlardan alınan saç çizgisinin lifleri olan yünden yapılır. Yün esas olarak koyunlardan (%97-98), keçilerden (%2), develerden (%1’e kadar) elde edilir. Yün lifleri keratin proteininden oluşur.

Görüntüleme:

Kuş tüyü ince, çok kıvrımlı, ipeksi bir elyaftır.

Geçiş saçı – kalınlıkta düzensiz, mukavemet, daha az kıvrıma sahiptir.

Kılçık ve ölü saç – daha kalın, kıvrım eksikliği, artan sertlik ve kırılganlık, düşük mukavemet. Ölü saçlar kötü boyanır, kolayca kırılır ve bitmiş üründen düşer.

Parti iplik alanlar. Yün homojen (esas olarak bir tipteki liflerden, örneğin aşağı) ve heterojen (farklı tipteki liflerden – aşağı, geçiş kılları) olabilir. Liflerin kalınlığına ve bileşimlerinin tekdüzeliğine bağlı olarak yün ince, yarı ince, yarı kaba ve kaba olarak ikiye ayrılır. İnce yün, ince tüy liflerinden oluşur. Yarı ince, daha kalın aşağı veya geçiş saçlarından oluşur. Yarı kaba homojen ve heterojen olabilir ve tüy, geçiş kılları ve az miktarda kılçıktan oluşur. Kaba – heterojen, omurga ve ölü saç dahil tüm lif türlerini içerir.

İPLİK NEREYE SATILIR? BEN ALIYORUM…05356519107

İplik kim Alıyor
İplik kim Alıyor

Kumaş satın alan yerler. Yünün uzunluğu, iplik üretim teknolojisini, kalitesini ve bitmiş ürünün kalitesini etkiler. Uzun liflerden (15-120 mm), penye (kamgarn iplik) elde edilir – ince, eşit kalınlıkta, yoğun, pürüzsüz (kabarık olmayan). Kısa liflerden (55 mm’ye kadar), öncekinden farklı olarak daha kalın, gevrek, kabarık, kalınlıkta düzensizlikler olan donanım (yün) ipliği elde edilir. Yünün gücü yapısına bağlıdır. İnce yünün bağıl kopma yükü ve aşınma direnci, kaba yününkinden daha yüksektir, çünkü kaba lifler (yün, ölü saç) hava ile dolu kalp şeklinde bir katmana sahiptir.

Akrilik ip alanlar.

Akrilik sentetik bir elyaftır. Ticari isimler: akrilik, nitron, panacryl, pan fiberler, orlon, akrilane, cashmilon. Lifler, uzun teller veya zımbalar şeklinde gelir. Lifler ipek gibidir ve elyaf yün gibidir. Akrilik elyaf, boyaları emme kabiliyetini artıran az miktarda başka kimyasalların eklenmesiyle akrilonitril polimerden üretilir. Triko ve spor giyimde yün ve diğer liflerle karışımlarda kullanılır.

Viskon TELEF İP ALANLAR.

Parti Viskon, üretimi için iğne yapraklı ağaç hamuru veya bitki selülozu kullanılan, kimyasal reaktiflerle muamele edilerek bir eğirme çözeltisine – viskoza dönüştürülen organik bir kimyasal yapay elyaftır. Giyim, ev tekstili üretimi için ince viskon iplikler kullanılmaktadır. Trikolar, dokunmamış kumaşlar, danteller kesikli ipliklerden yapılır. Kordon adı verilen teknik bir suni ipek kumaş vardır.

İplik Satın Alıyoruz 05356519107

İplik
İplik

likra alan,likralı ip alanlar,stok iplik alımı yapan yerler,iplik nereye satılır.
Pamuk ile iç içe kalın viskon ipliklerden yapılmıştır. Parlaklığı ve pürüzsüz yüzeyi için viskon “suni ipek” olarak adlandırılır. Mat bir görünüm kazandırmak için özel katkı maddeleri ile seyreltilir. Saf viskon ipek gibidir: yarı saydam ve parlak. Kompozisyon pamuğa en yakın olanıdır. Hammaddeler doğal bir doğal bileşime sahip olduğundan, malzeme “doğal sentetikler” olarak kabul edilir.

YÜN İPLİK ALANLAR.

%100 viskon şunları içerir: tenzel, bambu, modal ve mikromodal. Viskon liflerinden yapılmıştır. Tek fark, hammadde ve işleme teknolojisindedir.

TAVSİYE YAZI:  YÜN GİYSİLER NASIL ÜTÜLENİR?
ip nereye satılıyor, iplik alan firmalar, iplik kimler alıyor, iplik nereye satarım, iplik satın alan yerler, parça iplik alanlar, parti iplik alanlar, spot ip satın alan yerler, telef ip alanlar, telef ip satın alan yerler

Önceki Yazı
Yeni Yazı