Kamuflaj Kumaş Alanlar

Kamuflaj Kumaş Alanlar

Kamuflaj Kumaş Alanlar 05356519107

Kiloyla kamuflaj kumaş alan,kilo ile kamuflaj kumaş alanlar,kiloluk kamuflaj kumaş alan,kilo ile kamuflaj kumaş satanlar,kilo ile kamuflaj kumaş satan yer,Kamuflaj kumaş alımı satımı yapanlar, kamuflaj kumaş alım satım yerleri, kamuflaj parti kumaş,

Kiloyla kamuflaj kumaş alan,kilo ile kamuflaj kumaş alanlar,kiloluk kamuflaj kumaş alan,kilo ile kamuflaj kumaş satanlar,kilo ile kamuflaj kumaş satan yerler,

Kamuflaj kumaşı Alanlar 05356519107

Kamuflaj Kumaş Alanlar
Kamuflaj Kumaş Alanlar

bir kişiyi doğanın arka planına karşı görünmez kılan kıyafetleri dikmek için kullanılır. Başlangıçta askeri personel, balıkçılar ve avcılar için üniforma görevi gördü. Günümüzde sıradan erkekler ve kadınlar için tişört, şapka, yelek, ceket dikmek için kamuflaj tekstilleri kullanılmaktadır.

Kamuflaj renkleri türleri

Bu kumaşın çeşitleri uygulama yönlerine göre aşağıdaki gruplara ayrılmıştır:

Ordu

avcılık;

Balık tutma;

turist.

kamuflaj kumaş parti ip alan parti tela alan parti kot alan hazır giyim alan parti hazır giyim stok hazır giyim kumaş parçası alan parça kot kumaş alan ucuz kumaş kadife kumaş alan gömlek kumaşı
Parti Kumaş Alan. Ordu kamuflajı, güvenlik görevlileri, kolluk kuvvetleri ve ordu için üniforma dikmek için kullanılır. Böyle bir kıyafet için emprenye edilmiş pamuk seçilir.

Av kumaşları kışlık veya yazlık olabilir. Pamuk veya yün ipliklerden yapılmış hafif malzeme. Kış için kumaş başka bir katmanla güçlendirilir. Ek olarak, giysilerin suyu itmesi için kanvas ayrıca özel bir kompozisyon ile emprenye edilir.

Sokak kumaşının renkleri şu şekilde olabilir: “sonbahar ormanı”, “karanlık orman”, “kar ormanı” vb.

Balıkçılık ve av kıyafetleri dikmek için ceket malzemesi, kalın bir su itici madde tabakası ile emprenye edilmiştir. Balıkçı kıyafetleri için kumaş renkleri – “kamış” veya “fırtına”.

Turizm için piksel kamuflaj, hem hafif hem de sıcak kıyafetlerde mevcuttur. Bu tür şeylerin üretimi için kullanılan lifler pamuk veya yündür. Açık hava etkinlikleri için en hoş tekstiller polar veya gömleklerdir.

Hangi kumaş seçilir

Kamuflaj Stok Kumaş Alanlar. 05356519107

Kamuflaj Kumaş Alımı Satımı
Kamuflaj Kumaş Alımı Yapanlar

Çeşitli tekstil ürünlerinin seçimi kullanım alanına bağlıdır. Bu kumaşın hemen hemen her türü karıştırılır, hava ile kurutulur, ultraviyole ışığa ve çeşitli hasarlara karşı dayanıklıdır, ütülemeye ihtiyaç duymaz, bu nedenle kamuflajlı şeyler aşırı koşullarda kullanıma uygundur. Askeri, turistik, avcılık amaçlı çeşitli ürünleri dikmek için kullanılırlar.

Bu tür malzemeler rüzgar geçirmez ve su geçirmez özelliklere sahiptir. Kumaş düz ve alt membran tabakalı olabilir. Ondan sadece turist kıyafetleri ve dış giyim değil, aynı zamanda tenteler, arabalar için tekstiller dikilir. Aşınma direncini arttırmak ve raf ömrünü uzatmak için malzeme emprenye ile işlenir.

Jersey

Malzeme polyester ve viskondan yapılmıştır. Triko kolayca yıkanır, ter salgılarını emer, cildi tahriş etmez, özel bakım gerektirmez. Bu kamuflaj tekstili hafif giysilerin dikilmesinde kullanılır.

Oxford

Bu tür malzeme harmanlanabilir veya sentetik olabilir ve naylon ve polyesterden yapılır. Kanvas üzerindeki iplikler kareler şeklinde iç içe geçmiştir – “matlaşma”. Oxford yoğun ve dayanıklıdır, iyi ısınır, patlamaz, su geçirmez.

Kanvas kumaş alan ipliğin kalınlığına bağlı olarak alt türlere ayrılmıştır. Sırt çantası, ayakkabı dikmek için kullanılır.

Kullanım alanları

Kamuflaj desenleri öncelikle özel amaçlı giyim modellerinde kullanılır:

avlanmak için;

Balık tutmak için;

Turizm için;

açık hava etkinlikleri için.

Kamuflaj kumaşı genellikle moda podyumlarında bulunur. Ayrıca, malzeme aşağıdaki gibi departmanların çalışanları için üniforma dikmek için kullanılır:

polis;

Acil Durum;

Ordu.

Bu nedenle, bu kumaş alanlar hem özel hem de günlük kullanım için uygundur.

Kamuflaj desenli kumaş Alanlar 05356519107

Kamuflaj desenli Kumaş Alan
Kamuflaj desenli Kumaş Alan

Bakım nasıl

Oxford malzeme bakımı, sentetik malzeme için deterjan ilavesiyle 60 ° C’ye kadar ısıtılmış suda yıkamayı içerir. Nazik modlardan biri makinede ayarlanır, minimum dönüş. Kuru asılı, ütülemeye gerek yok.

Rip-stop sabunlu suda (40-60 ° C) “el yıkama” veya “sinteka” modunda yıkanır. Hem sentetik hem de doğal kumaşlar için deterjan kullanmak mümkündür. Kurutma asılarak yapılır.

Parti kumaş alan nazik bir modda yıkanır, eğirme 800 devirden fazla olmayacak şekilde ayarlanır. Yıkanan eşya asılmalı ve ardından yanlış taraftan ılık ütü ile ütülenmelidir.

Stok kumaş alan. Membran hassas bir modda yıkanır, 800 devir’de sıkılabilir, tekstillerin ütülenmesi gerekmez. Küçük taze kirler, ılık suya batırılmış bir süngerle silinebilir. Klorlu ürünlerin kullanılması tavsiye edilmez.

Kamuflajlı polar kumaş Alanlar 05356519107

Kamuflaj Kumaş
Kamuflaj Kumaş

hassas modda makinede yıkanır, eğirme işlemi 800 devire ayarlanır. Tekstilleri gerekirse ılık ütüyle ütüleyin, çoğu durumda ütülemeye gerek yoktur.

Gömlekler yüksek sıcaklıklarda (70 ° C’ye kadar) yıkanabilir, modlar hem pamuklu hem de sentetikler için uygundur, yüksek hızlarda sıkabilirsiniz. Sentetik kumaş yumuşatıcılar kullanılabilir. Sıcak ütüyle ütüleyebilirsiniz.

Tavsiye Yazı: Evde Kot Nasıl Yıkanır?

KİLO İLE KAMUFLAJ KUMAŞ ALANLAR
KİLO İLE KAMUFLAJ KUMAŞ SATAN YERLER
KİLO İLE KAMUFLAJ KUMAŞ SATANLAR
KİLOLUK KAMUFLAJ KUMAŞ ALAN
KİLOYLA KAMUFLAJ KUMAŞ ALAN

Önceki Yazı
Yeni Yazı