Kapitone Kumaş Alan Parça Kapitone Satın Alan

Parti kapitone kumaş alımı

KAPİTONE ALANLAR PARÇA KAPİTONE SATIN ALAN 05356519107

Çerkezköy kapitone, kapitone alan, kapitone alan kişiler, kapitone alan yerler, kapitone imalatı, kapitone ipi, kapitone parçası alan, kapitone yapan yerler, kumaş imalathaneleri, parça kapitone alan, kapitone ipi alanlar,montluk kapitone kumaş alan, tren yolu kapitone kumaş alan, baklava dilim kapitone kumaş alan, astarlık kapitone kumaş alanlar, elbiselik kapitone kumaş alan, döşemelik kapitone kumaş alan,

En İyi Yaz Kapitone Polyester Kapitone Kumaş, kumaşın yüzey tonunu ve parlaklığını daha yumuşak, dokunuşa daha yumuşak hale getirmek ve bazı eski malzemeleri küçük bir kıvrımda yansıtmak için özel olarak işlenmiştir.

KAPITONE KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Kapitone kumaş alanlar
Kapitone kumaş alanlar

Kumaş Alan. En İyi Yaz Polyester avantajları. En iyi yıkanmış pamuklu kumaşın yüzeyi de benzersiz bir tarza sahip düz bir peluş tabakası ile kaplanmıştır.

YORGAN VE YASTIKLARDAKİ POLYESTERİN HEM OLUMLU HEM DE OLUMSUZ YÖNLERİ VARDIR.

Kilo İle Kumaş. Bir süre önce deneyimli bir perakendeci, polyester yorgan ve yastıkların neden bu kadar popüler olduğunu ve ikinci olarak “microloft”, “microsoft” ve “micro denye” ​​terimlerinin ne anlama geldiğini açıklamamı istedi. Bilmemesine biraz şaşırdım ve cevabıma şaşırdı. Bu yazıda polyester elyafın gerçeklerini, olumlu ve olumsuz özelliklerini ve yatak ürünlerindeki performansını tartışmak istiyorum.

ÖNCELİKLE POLYESTER NEDİR?

kapitone alan yer, kapitone nereye satılır, kapitone kumaşı satanlar, kapitone kumaşı nereden alınır, kapitone ipliği alanlar, kapitone iplik satanlar,
Parti kumaş alanlar. Polyester, her ikisi de yağdan türetilen etilen glikol ve tereftalik asitten yapılmış sıvı bir kimyasal polimerin ekstrüde edilmesiyle üretilen, kimyasal olarak tasarlanmış sentetik bir tekstil elyafıdır. Teknik olmayan terimlerle, plastik bir formdur. Polyester, yenilenemeyen bir kaynaktan yapılan %100 sentetik kimyasal elyaftır. Biyolojik olarak parçalanabilir veya çevre dostu değildir. Bununla birlikte, dengeli bir tartışma vermek gerekirse, polyester, yapıldığı şeye rağmen toksik veya zararlı değildir.

KAPİTONE KUMAŞ ALINIR 05356519107

Kapitone kumaş alınır
Kapitone kumaş alınır

OLUMLU

Polyester iplik alanlar iyi bir yalıtım malzemesidir (özellikle sıcak havayı hapsetmek için içi boş bir çekirdeğe sahip olan daha yeni polyester elyaf stilleri)

Polyester dayanıklıdır (aslında neredeyse yok edilemez)

Stok kumaş alan. Polyester dayanıklıdır ve bakımı kolaydır (kimyasal ağartıcılarla yüksek sıcaklıkta makinede yıkama, polyester elyafla doldurulmuş ürünleri etkilemez)

Polyester yumuşaktır ve iyi bir çatı katı ve esnekliğe sahiptir

Polyester ucuzdur, kolayca bulunur ve işlenmesi kolaydır

NEGATİFLER

Kiloyla kumaş. Polyester lifler, yenilenemeyen bir kaynak olan yağdan yapılan kimyasal bir tekstil lifidir.

Polyester elyaf hidrofobiktir yani nemi emmez. Bu, %100 polyester levhaların neden mevcut olmadığını açıklıyor!

Peki polyester elyaf yatak için uygun mudur? Bazı durumlarda, evet

Örnek olarak tasarlanmış, doğal olarak alev geciktirici polyesterle doldurulmuş yastıklar sağlar .  Yastıklar, olağandışı koşullarda katı performans gereksinimlerini karşılamalıdır, yani yastıklar doğası gereği alev geciktirici, bakımı kolay, yüksek sıcaklıkta endüstriyel makine yıkamaya dayanıklı, ağartıcı ve klora dayanıklı, hızlı kuruyan, hafif ve dayanıklı olmalıdır, bu nedenle özel polyester dolgulu yastıklar en iyisidir seçenek. Başka bir örnek, sıcak, hafif, bakımı kolay ve küflenmeye karşı dayanıklı olduğu için polyester dolgunun kullanıldığı eğlence amaçlı uyku tulumlarıdır.

KAPİTONELERİ BİZ ALIYORUZ 05356519107

Kapitone kumaş alım satım
Kapitone kumaş alım satım

Ev içi kullanım için polyester yatak takımları, nemi emmediği veya nemi vücuttan etkin bir şekilde uzaklaştırmadığı için iyi değerlendirilmez. Sonuç, sıcak ve terli bir gece geçirmenizdir, bu da kesinlikle rahat bir gece uykusu için elverişli değildir.

MİKRO DENYE POLYESTER ELYAF NEDİR?

Kumaş parçası alanlar. Teknik olarak, mikro denye polyester elyaf, bir denyeden daha az bir elyaf kalınlığına sahiptir. Yatak yorgan ve yastıklarda mikro denye polyester elyaf dolgu çok yumuşak ve çok ipeksi bir his verir, ancak yumuşaklığından dolayı yüksek bir esnekliğe yani loft’a sahip olmaz. Mikro kelimesinin kullanımı sadece pazarlama konuşmasıdır ve genellikle gerçek dolgu elyafının tanımı hakkında tüketicileri şaşırtmak ve yanlış yönlendirmek için kullanılır.

Bu yazının taslağını hazırlarken, pazarlama heyecanının mükemmel bir örneği olan bir makaleye rastladım, ‘ipeksi yumuşak tüy benzeri mikro elyafı yünle harmanlayan yorgan ve yastık çeşitlerimiz var, bunlara kumaş alanlar deniyor’. Kaynaktan alıntı yapmayacağım, ancak benim görüşüme göre bu ifade birkaç açıdan kasıtlı olarak yanıltıcıdır.

Kumaş parçası alanlar. Dolgu lifi bir mikro denye olabilir, ancak aslında lifin ne olduğunu belirtmez. Yorgan üreticileri müşterilerine karşı açık olmalı ve sattıkları bir yorganın veya yastığın içinde ne olduğunu açıkça belirtmelidir.

Karışım oranı nedir? %99 polyester ve %1 yün mü? Ya da belki %1 polyester ve %99 yün. Büyük bir fark var!

PARTİ KAPİTONE KUMAŞ ALIYORUM 05356519107

Parti kapitone kumaş alımı
Parti kapitone kumaş alımı

Spot kumaş alan yerler. Peki, son olarak, polyester elyaf dolgulu yorgan ve yastıklar neden bu kadar popüler?

Kilo İle Kum aş. Basit, tek kelimelik bir cevap, fiyat. Yatak yorganları ve yastıkları satın alırken dikkate alınması gereken birçok ilgili faktör vardır. Ne de olsa herkes, yaşamın önemli bir parçası olan uykuya önemli miktarda zaman harcıyor ve bir yorganın dolgusunun türü ve kalitesi çok önemli.

Parça kumaş alanlar. Yorgan ve yastık dolgunuz, uyku konforunuz ve uyku kaliteniz ile doğrudan ilişkilidir. Ürünün fiyatı değil, kalite ve uygunluk öncelikli olmalıdır. Kalite, performans, özellikler ve faydalar, birinin uyku konforunu optimize etmek için kesinlikle daha önemlidir. Dikkatlice seçin ve kendi iyiliğiniz için satın alın. Bu senin sağlığın, senin seçimin.

Umarım bu makaleyi faydalı bulmuşsunuzdur ve yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyarım.

Önceki Yazı
Yeni Yazı