Kilo İle Kumaş

Kilo İle Kumaş Alanlar

Kilo İle Kumaş Alanlar 05356519107

Kiloyla parça kumaş,kiloluk kumaşlar,kilo ile kumaş satanlar,Kilo İle Kumaş Alanlar kilo ile kot kumaş,kilo ile nevresimlik kumaş,kiloluk şalvarlık kumaş,kilo ile kumaş satan yerler,kilo kumaş fiyatları,kilo ile kadife kumaş,kilo ile kumaş İstanbul,
KUMAŞ ALAN FİRMALAR. Modern klasik stilleri yüksek kaliteli kumaşlarla birleştirdiğinizde ne olur? Gerçekten içinde yaşamak isteyeceğiniz bir gardırop temelleri koleksiyonu. Hayatın yoğun olduğunu anlıyoruz, bu nedenle kumaş seçmeye gelince, nereye giderseniz gidin sizinle birlikte taşınacak yüksek kaliteli tekstiller bulmaya başladık. Bulduklarımız: Piyasadaki en son derece dayanıklı, süper nefes alabilen ve inanılmaz derecede yumuşak kumaşlardan dördü. Bize inanmıyor musun? Giysilerimizi oluşturan liflere ve ipliklere derinlemesine bir bakış için aşağıyı okuyun.

Kilo İle Kumaş Alanlar 05356519107

Kilo İle Kumaş Alanlar
Kilo İle Kumaş Alanlar

Asetat

Selüloz bileşiğinden oluşan üretilmiş bir elyaf. Büzülmeye, güvelere ve küflenmeye karşı dayanıklıdır, ancak kolay kırıldığı ve aşınmaya karşı direnci zayıf olduğu için güçlü bir kumaş değildir. Kendine has özellikleri olan yumuşak, gevrek bir his ve parlak bir yüze sahiptir.

Akrilik

Kilo ile parça kumaş. Yumuşak, yün benzeri bir his ve pürüzlü bir bitişe sahip üretilmiş bir elyaftır ve elyafları makinede yıkanabilir, kurutulabilir ve çekme direncine sahip güçlü bir dokuma oluşturur.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM…

Spot jerse kumaş alanlar,50 deney jerse kumaş,spot kot kumaş alan firma,spot gabardin alan firma,spot penye alan firmalar,spot sandy kumaş alanlar,spot kadife kumaş alan firma,spot şifon kumaş alan firmalar,
Alencon  Danteli

16. yüzyılda Fransa’nın Alencon kasabasında ortaya çıkan, şeffaf ağ zemin üzerine çiçek desenli süslü iğne oyası kumaşı.

Kilo ile Alpaka

Kumaş alanlar. Lama ailesinin bir üyesi olan alpaka hayvanından elde edilen doğal bir saç lifi. Kaşmir veya tiftik benzeri bir parlaklık ile zengin, lüks, yumuşak, hafif ve sıcaktır.

Angora

Yapılan en iyi kürk liflerinden biri olan angora, angora tavşanının doğal kıllarından elde edilir. Uzun, ipeksi, ince ve kabarıktır, ancak zamanla tutuyor ve paspaslar.

Kiloluk Kumaş Alanlar 05356519107

Kiloluk Kumaş Alanlar
Kiloluk Kumaş Alanlar

Aplike

Kiloluk kot kumaş alanlar. Derinlik, desenler veya zıt renkler eklemek için daha büyük bir malzeme parçasına eklenmiş bir kesme kumaş süsleme.

Baize

Baize, her iki tarafta ince kesilmiş bir tüyü olan gevşek bir yünlü kumaştır. Bu yoğun keçeli malzeme geleneksel olarak kırmızı veya yeşile boyanır ve basit giysilerde, çekmece astarlarında ve masa örtülerinde kullanılır.

Bambu

Bambu, bakteri ve kokuya dayanıklı, ayrıca emici ve nefes alabilen doğal bir elyaftır. Bambu’nun gücü, bir kumaşa mükemmel dayanıklılık kazandırır.

Kabuk Kumaşı

1930’lardan 1950’lere kadar popüler olan, çiçekli ve yaprak desenli, baskılı, dokulu pamuklu kumaş.

Sepet Örgüsü

Kumaş satın alanlar. Birbirine paralel dokunmuş iki veya daha fazla çözgü ucunu içeren ve sazdan bir doku ile sonuçlanan nispeten basit bir örgü.

KİLO İLE PARÇA KUMAŞ / KİLOLUK KUMAŞ / KİLOYLA KUMAŞ

Batik

Parça kumaş satın alanlar. Batik, tasarımlar oluşturmak için mum dirençli kalıplar kullanan Endonezya kökenli bir kumaş boyama tekniğidir. Balmumu, tipik olarak pamuk olan bir kumaş üzerine dökülür ve istenen tasarımın şeklinde sertleşmesine izin verilir. Kumaş daha sonra boyanır ve geri kalan tasarım orijinal kumaş renginde olacak şekilde wav çıkarılır. Bu işlem, karmaşık tasarım çalışmaları için tekrarlanabilir ve Batik’in karakteristik damarlı görünümü, bazı boyalar mumdaki çatlaklardan sızdığında elde edilir.

Batiste

Kiloyla kumaş satanlar. Son derece ince, yarı şeffaf, hafif, düz dokuma kumaş. Neredeyse şeffaftır ve genellikle pamuk veya pamuk karışımlarından yapılır.

Bengalin

Geleneksel olarak ipek, pamuk veya yünden yapılmış, ancak şimdi ağırlıklı olarak asetat veya polyesterden yapılmış çapraz şeritli bir kumaş. Bengalin, faille’a benzer, ancak ağırlık olarak daha ağırdır.

Kilo İle Kumaş alımı Yapanlar 05356519107

Kilo İle Kumaş alımı Yapanlar
Kilo İle Kumaş alımı Yapanlar

Karışım

Kilo ile parça kumaş satanlar. Aynı iplik içinde iki veya daha fazla lifin bir kombinasyonu. Kumaşlar, dayanıklılığı, esnemeyi, leke direncini ve maliyet verimliliğini artırmak için genellikle harmanlanmış ipliklerden yapılır.

Bukle

Fransızca kıvrılmış anlamına gelen buklet, aralıklarla düzensiz, dokulu bir yüzey oluşturan ilmeklere sahip örgü veya dokuma bir kumaştır. Kumaşın ilmekli, düğümlü yüzeyi nedeniyle çok esnek, kabarık bir ele sahiptir.

Çuha

Sık dokunmuş ve genellikle pamuktan veya pamuk karışımından yapılmış düz dokumaya sahip yoğun yünlü bir kumaş. Daha ağır, parlak ve yumuşaktır ve çapraz bir kaburgadan yapılmıştır.

Brokar

Jakarlı dokuma tezgahı ve saten dokuma ile yapılan, çoğunlukla kabartma çiçek desenli kalın, ağır bir kumaş. Brokar genellikle ipek, suni ipek veya naylondan yapılır ve çok Doğulu bir görünüme sahiptir. Ev dekorasyonunda, bayan giyim ve aksesuarlarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Buckram

Spot kumaş alanlar. Üretim sürecinde nişasta ile sertleştirilmiş, genellikle pamuk veya ketenden yapılan düz dokuma kumaş. Buckram tipik olarak ciltçilikte ve bin yılda kullanılır.

Burling

Bir kumaştaki fazla düğümlerin, tümseklerin, gevşek ipliklerin ve şantukların terbiye işleminden önce bir havya veya cımbız vasıtasıyla çıkarılması. Burling kumaşa zarar vermez ve pürüzsüz bir doku sağlar.

PARÇA KUMAŞ.

Çuval bezi

Kaba dokulu, yoğun yapılı, ağır ağırlıklı, düz dokuma kumaş. Jüt ve bitkisel liflerden yapıldığı için jüt olarak da adlandırılır.

Velvet

Ucuz Kumaş üzerine renk yerine lif yiyen kimyasallar basıldığında tükenmişlik görünümü oluşur. İstenilen desen, arkaya dokunulmadan kadife üzerine basılmıştır.

KİLO İLE KADİFE KUMAŞ,KİLO İLE KOT KUMAŞ,
KİLO İLE KUMAŞ İSTANBUL,KİLO İLE KUMAŞ SATAN YERLER,KİLO İLE KUMAŞ SATANLAR,
KİLO İLE NEVRESİMLİK KUMAŞ,KİLO KUMAŞ FİYATLARI,KİLOLUK KUMAŞLAR,KİLOLUK ŞALVARLIK KUMAŞ,KİLOYLA PARÇA KUMAŞ

Önceki Yazı
Yeni Yazı