Kilo İşi Kot Kumaş Alan

Kot kumaş alınır

KİLO İŞİ KOT KİLO İŞİ DENİM KUMAŞ 05356519107

kilo işi denim, kilo işi denim kumaş, kilo işi ham kumaş, Kilo işi kot, kilo işi kot kumaş, kilo işi kot satanlar, kilo işi likralı kot, kilo işi parça denim, kilo işi parça kot, kilo işi parça kot satanlar

Kilo İşi Denim kumaş, klasik çivit mavisi renginde veya taşta yıkanmış veya asitle yıkanmış olarak açılmış, dimi dokumalı pamuklu bir kumaştır. Kumaş alan. Günümüzün kotu, polyester veya elastan ile işlendiği için esnektir. Bunun başka avantajları da vardır, çünkü kullanım sırasında daha az kırışıklık ve yıkama sırasında daha az çekme meydana gelir.

Parti Denim kumaşlar genellikle sıkı çözgü dimi dokuma nedeniyle çok dayanıklıdır. Bir atkı ipliği iki çözgü ipliği ile çaprazlanır. Tipik, karakteristik diyagonal kumaş nervürünün nedeni de budur.

KOT KUMAŞ ALINIR 05356519107

Kot kumaş alınır
Kot kumaş alınır

Kilo İşi Kot kumaş. Çözgü ve atkı iplikleri farklı renklerdedir. Tipik kot, beyaz atkı iplikleri ve mavi çözgü iplikleri içerir; bu, kotun ön tarafının mavi ve içinin beyaz olduğu anlamına gelir.

TAKLİT EDİLECEK DAHA FAZLA KOT KALİTESİ

Aşağıda, çeşitli denim kalitelerinin küçük, muhtemelen tamamlanmamış bir genel bakışı yer almaktadır. Belki de ondan dikiş projeleriniz için ilham alacaksınız.

Streç kot

Ucuz likralı kot kumaş. Streç kot, ekstra esnek hale getirmek için spandeks veya likra içerir. Elastan oranı daha yüksektir ve kumaş figürü daha çok sarar. Skinny jean ve slim fit jean klasik örneklerdir.

Ring Denim

Kilo İşi Kot Kumaş. Zincirdeki ring ipliklerden yapılmış denim kumaş. Denim dokunuşa yumuşak ve hissedebileceğiniz dokulu.

KİLO İŞİ KOT KUMAŞ ALAN 05356519107

Kilo işi kot kumaş alanlar
Kilo işi kot kumaş alanlar

DENİM NEDİR VE NEYDEN YAPILMIŞTIR?

Kiloyla Denim kumaş aslında nedir? Denim, çoğunlukla kot pantolon, tulum ve diğer giyim eşyalarını yapmak için kullanılan sağlam bir dimi dokuma pamuklu kumaştır. Kumaşın rengi geleneksel olarak mavidir, ancak yıkama veya ovma ile aydınlatılabilir. Bu kot daha sonra diğer şeylerin yanı sıra kullanılmış bir görünüm, taşla yıkanmış veya asitle yıkanmış olarak bilinir. Kumaş orijinal olarak %100 pamuktan yapılmış olmasına rağmen, günümüzde sık sık polyester veya elastan ile karıştırılarak esnemek, kırışıklıkları azaltmak ve yıkama sırasında çekmesini önlemek için kullanılır.

DENİM NASIL YAPILIR?

Spot Denim, benzersiz dayanıklı yapısıyla bilinir. Bu yapı, ipliklerin özel bir şekilde iç içe geçmesiyle elde edilir. Geleneksel olarak, kumaşa eğimli bir sırt veren sıkı bir çözgü dimi dokuma kullanılır. Dimi dokumada, yatay iplikler (atkı olarak bilinir) iki veya daha fazla dikey iplikle (çözgü iplikleri olarak bilinir) çaprazlanır. Denimin bilinen diyagonal nervürü bu şekilde oluşturulur.

Parti kot kumaş alanlar. Koyu mavi indigo denim en yaygın denim kumaştır. Kumaşın üretimi için sadece çözgü iplikleri maviye boyanırken, atkı iplikleri boyasız kalır. Denimin çok bilinen solgun mavi rengi bu şekilde ortaya çıkıyor. Kilo İşi Parça kot.Farklı renkteki iplikler ayrıca kumaşın bir tarafının mavi diğer tarafının beyaz olmasını sağlar, bu nedenle kot pantolonların içi genellikle açık veya beyazdır. İplikler çok bükümlüdür, bu da onları son derece sağlam kılar, ancak bu nedenle sadece dışta mavi rengi alırlar, ipliğin içi boyasız kalır. Taş, kum veya kimyasallarla yıkama ve ovalama, ipliğin mavi tabakasını ortadan kaldırır ve ilginç renk efektleri oluşturmak için beyaz iç kısmı ortaya çıkarır.

DENİM KOT KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Denimkot kumaş alanlar
Denim kot kumaş alanlar

Denim ne için kullanılır?

Bayan kapri,Bayan Bermuda Şort,Ucuz Şort bayan,Kot Şort Bayan Kombinleri,Bayan Şort,Süper Mini Kot Şort Koton bayan Kapri Modelleri,Jean Şort Kadın,Koton Bayan Şort Modelleri,Kadın Jean bermuda Şort,Büyük Beden Kot Şort Bayan,Kadın Kargo Şort,Koton Kadın Kot Şort,Koton JEANS Şort
Kilo İle Parça Kot kumaş. Belli kot türleri (boğa kotu gibi) döşemeli mobilyalar ve diğer iç tasarım için de kullanılabilse de, kotun en yaygın kullanımı elbette kot pantolon, kot ceket veya tulum imalatıdır. Kumaşın sağlam yapısı, kilo işi kot pantolonların sadece bir moda ifadesi olarak kullanılmadan önce, altın arayıcılar için iş kıyafetleri ve ayrıca askerler için gündelik kıyafetler olarak denim kıyafetlerini popüler hale getirdi.

Önceki Yazı
Yeni Yazı