Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş

Kiloluk kumaş alanlar

Kilo İşi Kumaş Kilo İle Kumaş 05356519107 Kiloluk Parça Kumaş

Kilo işi penye,kilo işi süprem,kilo işi saten, kilo işi polar,kilo işi iki iplik,kilo işi üç iplik,kilo işi penye satanlar,kilo işi parça penye kumaş,
Sıcak bir ceket, elbise veya hırka ihtiyacınız varsa, yaratılması için en iyi “temel” trikodur. Kumaşın bileşimi, dokusu ve dokuması, sonbahar-kış döneminde sıcak olan şeyleri dikmek için ideal kabul edilir. Ve toplu olarak örme kumaş satın almanız gerekiyorsa kumaş alanlar kataloğumuzdaki aralığı değerlendirin. Ama önce, tüm avantajlarını öğrenmek için maddenin temel özelliklerini inceleyelim.

KİLOLUK KUMAŞ ALIMI 05356519107

Kiloluk kumaş alanlar
Kiloluk kumaş alanlar

Triko: temel özellikler

Kilo ile kumaş. Öykü. Bu kumaş en eskilerden biri olarak kabul edilir: III-I yüzyıllarda ilk tuvaller ortaya çıktı. M.Ö e. Bu, arkeolojik kazılar sırasında elde edilen hurdaların laboratuvara teslim edilmesinden hemen sonra yapılan bir inceleme ile kanıtlanmıştır. Bilim adamları, özelliklerini ilk değerlendirenlerin Mısırlılar olduğunu kanıtladılar. Jersey’den giysiler için ince yamalar yaptılar.

Parti kumaş alanlar ülkelerinde, yoğun, elastik, yumuşak kumaş sadece 15. yüzyılda moda oldu ve bu, rahip William Walbridge tarafından yaratılan ilk örgü makinesinin ortaya çıkmasından kaynaklanıyor. Bu buluş sayesinde, yoğun örme malzemeye bakış değişti: daha önce köylü kıyafetleri ve bornozları dikmek için bir temel olarak ele alındıysa, o zaman seri triko üretiminin başlamasından sonra, kumaşın bileşimi ve ana avantajları da düştü. Çıraklardan örgü çorap sipariş ettiler.

Stok kumaş alanlar moda tasarımcıları sayesinde yirminci yüzyılın başında yeni bir triko popülerliği yaşandı. Defilelerde, şekle mükemmel uyan, şık ve parlak kazaklar sundular. Ve o zamandan beri, bu kumaş sıradan alıcılar ve tasarımcılar arasında yüksek talep görüyor.

Üretim teknolojisi. Triko kumaşın tanımı, üretimi için kullanılan malzemelerden bahsetmeden tamamlanmış sayılmaz. Bu kanvas, sentetik, pamuk, yün ve ipek liflerinin uyumlu bir “karışımıdır”. Kumaşı daha yumuşak ve elastik hale getirmek için saf halde veya elastan ilavesiyle kullanılırlar. Tuvalin kendisi küçük veya büyük döngülerden oluşturulur.

KİLO İŞİ KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Kilo işi kumaş alanlar
Kilo işi kumaş alanlar

Çeşitler Artık piyasada çeşitli örme kumaş türleri bulabilirsiniz. Onların arasında:

“Erişte”: küçük “örgülerden” oluşan bir tuval, dokunması hoş ve gerilmesi kolay. Bu kumaş, balıkçı yaka, kazak ve elbise dikmek için en uygun olarak kabul edilir.

Kiloyla kumaş. Krep örgü: Bu kumaş yumuşak bir dokuya sahiptir, yoğun ve pratiktir. Kadın kıyafetlerini dikmek için kullanılır – kazaklardan eteklere.

Kiloluk kumaş. nişangah: pürüzsüz bir dokuya sahiptir. Sweatshirt, eşofman, pijama yapımında kullanılır.

interlock: T-shirt, T-shirt, spor giyim dikmek için kullanılan kumaş. Karakteristik özelliği, dikişsiz yan ve ön taraftan ince “at kuyruğu” dır.

Ve bu, depomuzun raflarında bulunan ve şık ve pratik kıyafetler yapmak için mükemmel olan triko çeşitlerinin sadece küçük bir kısmı.

KİLOYLA PARÇA KUMAŞ.05356519107

Kilo ile parça kumaş
Kilo ile parça kumaş

Trikoların temel özellikleri

Triko gibi bir kumaş satın almak, yetişkinler ve çocuklar için kıyafet diken bir atölye, stüdyo veya atölye geliştirmek için karlı bir yatırımdır. Aşağıdakilerle karakterize edilen bir “taban” alacaksınız:

güzel doku
pratiklik
yüksek kalite
parlak ve zengin tonlar
hijyen
uzun servis ömrü.
Triko şık, akılda kalıcı ve çekici görünüyor ve minimum bakım gerektiriyor.

KİLO İŞİ PARÇA KUMAŞ

Bu kumaşı uygun fiyata toplu olarak sipariş etmek istiyorsanız, online mağazamızın tekliflerini değerlendirin. Hem web sitemizde hem de depomuzu ziyaret ettiğinizde değerlendirebileceğiniz mükemmel bir ürün yelpazemiz var.

Önceki Yazı
Yeni Yazı