Metre İşi Kumaş Alınır 05356519107 Viskon Kumaş Türü

Metre işi kumaş alınır

METRE İŞİ KUMAŞ ALINIR VİSKON NE TÜR BİR KUMAŞ 05356519107

interlok kumaş alınır, kadife kumaş alınır, Kot kumaş alınır, parça kumaş alınır, parti kumaş alınır, saten kumaş alınır, spot kumaş alınır, Stok kumaş alınır, süprem kumaş alınır, viskon kumaş alınır

PARTİ KUMAŞ ALINIR… Elli yıl önce ülkemizde her kadının hayali viskon elbise ya da takım elbiseydi. Bu malzemeden yapılan şeyler zarafet, stil ve zengin renkleriyle dikkat çekiyordu. Kumaş alanlar vücuda hoş bir şekilde yapıştı, elektriklenmedi ve uzun yıllar güzelliğini ve çekiciliğini korudu. Çok az insan, viskozun türünün eşsiz bir malzemesi, teknolojik ilerlemenin meyvesi ve kimyagerlerin ciddi bilimsel çalışmalarının meyvesi olduğunu düşündü.

HERTÜRLÜ KUMAŞ ALINIR 05356519107

Metre işi kumaş alınır
Metre işi kumaş alınır

KİMYA ENDÜSTRİSİNDE ATILIM

Viskon, 19. yüzyılın sonunda İngiliz kimyagerler Beavan ve Cross tarafından patentlendi. İngilizce’den viskoz adı “viskoz” olarak çevrilir ve bu tesadüfi bir isim değildir. Gerçek şu ki, malzeme ahşabı tekstil haline getirerek elde edilir.

Kilo İşi Viskon Satanlar. Malzemeyi oluşturmak için, çeşitli türlerdeki ahşaplar ince bir şekilde ezilir ve en küçük deliklere sahip bir filtre sisteminden geçirilen kalın bir viskoz kütle elde edilene kadar yüksek konsantrasyonlu bir alkali çözelti içinde kaynatılır. Böylece viskon lifleri elde edilir. Kurutulur, çeşitli renklerde boyanır ve viskon dokunur. Viskon, kimyasal kökenli doğal bir malzeme olarak kabul edilebilir.

VİSKON MALZEME SEÇENEKLERİ

Parti Viskon, farklı ağaçlardan elde edilebilir ve bu, elde edilen malzemeye farklı özellikler kazandıracaktır. Ayrıca kumaşın özellikleri, pamuk, keten, yün ve hatta ipek gibi görünen bir kumaş yaratacak çeşitli üretim teknolojilerinden etkilenebilir, ancak hepsi viskon olacaktır.

VİSKON AVANTAJLARI

Viskon kumaş aşınmaya dayanıklıdır, mukavemetini arttırmak için pamuk, elastan veya polyester eklenir, higroskopik ve nefes alabilir, aynı zamanda cilt için çok hoş ve rahattır, tahrişe neden olmaz ve alerjisi olanlar için güvenlidir. Malzeme, çok sayıda yıkamadan sonra bile koruduğu çeşitli parlak ve sıradışı renklerde güzelce boyanmıştır, güneşte solmaz. Viskon, çeşitli kıyafetleri kesmek ve dikmek için de çok uygundur, bol miktarda eleman içeren karmaşık modellerde iyi görünür.

METRE İLE KUMAŞ ALIMI YAPANLAR 05356519107

Viskon ne tür bir kumaştır
Viskon ne tür bir kumaştır

VİSKON DEZAVANTAJLARI

Makinede yıkamaya ve sıcak suya kötü tolerans gösterir, temizlenmesi zordur. Aşınma sırasında kumaş kırışıklıkları oluşabilir. Üreticiler, malzemenin bu eksikliklerinin çok iyi farkındadır ve viskon katkı maddeleri ve teknolojik süreç üzerinde çalışarak kalitesini geliştirmeye devam etmektedir.

VİSKONDAN NE DİKİLİR

Spot Viskon hemen hemen tüm kumaşlarda kullanılır. Bunlar hem yetişkin hem de çocuk giyim, astar, halı ve battaniye, perde ve örtü, çocuk oyuncakları, ev tekstili ve kumaş ayakkabılardır. Kumaşı viskon olan ürünler hem kolay hem de uygun fiyatlıdır, her evde bulunur.

VİSKON KUMAŞLAR

Üretim teknolojileri kumaşlara farklı görünüm ve özellikler kazandırır. Buna bağlı olarak üç türe ayrılır: kiloyla viskon ipek, kord ipliği (kordon) ve zımba. Viskon ipek, yatak takımları, halı, kilim ve dış giyim için bir elyaf, kord ise moda ürünleri için bir malzemedir.

Çeşitli ahşap hammaddelerinin kullanılması, viskon için çeşitli seçenekler elde etmeyi de mümkün kılar:

● Asetat. Atık selüloz kullanılır. Hava geçirgenliği zayıf, kırılgan, kırılgan malzeme. Astar gider;

KUMAŞ ALIMI YAPILIR 05356519107

Kumaş alımı yapılır
Kumaş alımı yapılır

● Cupra. Odun, hindistan cevizi kabuğu, pamuk tohumları içerir. Kumaş dayanıklı ve rahattır, ancak üretimi çok pahalı ve zordur. Muhteşem akşam gardıroplarını dikin;

● Modal. Saf selüloz. Pamuklu kumaşların, ipliklerin karmaşık dokuma özelliklerine sahiptir. Rahat nevresimler;

● Siblon. İğne yapraklı ağaçlar. Kumaş dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, ucuzdur. Yüksek kaliteli ev tekstili;

● Tencel. Okaliptüs bileşiminde. Kumaş dayanıklı ve ipeksi. Yatak takımları ve gündelik kıyafetler yaparlar;

● Zımba. Viskona pamuk eklenmesi. Artan güç ve dayanıklılık. Bluzlar, elbiseler ve etekler dikilir.

VİSKON BAKIMI

Viskon kumaş alanlar bakımı zor bir malzemedir. Düzgün bakılmazsa, sonuç deforme olmuş, çekici olmayan bir büzülmüş kumaş parçası olacaktır. Bu nedenle, aşağıdaki kurallara kesinlikle uyulmalıdır:

● yıkama sadece elle, aşırı durumlarda çamaşır makinesinin hassas modunda yapılır;

● Viskon örülse bile sıkmayın, su serbestçe akar;

● bir ip veya askı üzerinde yatay olarak hafifçe düzleştirerek kurutun;

● Ütü gerekiyorsa, en zayıf modu ayarlayın, nemli gazlı bez kullanın.

tek renkli bir renkli viskoz, 1.8 m,% 92 viskoz,% 8 lycra, 200-210 g / Metrekare genişliği
tek renkli bir renkli viskoz, 1.8 m genişliği,% 92 viskoz,% 8 likra , 200-210 g / m²
Milano (modal, akademisyen) viskon monokromatik, genişlik 1.5 m, 260 g / m², viski. %65, polietilen %30, likra %5.
Akademisyen Milano baskılı: genişlik 1.5 m, viskon %65, polyester %30, likra %5, 240-260 g / m2 Likralı
Milano viskon jakar: genişlik 1.5 m, viskon %70, polyester %25, likra %5, 240 g / metrekare’dir.

interlok kumaş alınır, kadife kumaş alınır, Kot kumaş alınır, parça kumaş alınır, parti kumaş alınır, saten kumaş alınır, spot kumaş alınır, Stok kumaş alınır, süprem kumaş alınır, viskon kumaş alınır

Önceki Yazı
Yeni Yazı