Pantolon Veya Kot Pantolonun 05356519107 Belini Nasıl Küçültülür

Parça Kot Kumaş Alanlar

PANTOLON VEYA KOT PANTOLONUN BELİNİ NASIL KÜÇÜLTÜLÜR 05356519107

KUMAŞ SATIN ALANLAR. Kalçanız ve beliniz asla aynı pantolona tam olarak uymadıysa, kot pantolon veya elbise pantolonu satın almak kolayca hayal kırıklığı içinde bir egzersiz haline gelebilir. Bir dahaki sefere bacaklarınıza ve kalçalarınıza uyan ama beli biraz torba olan bir kot pantolonla karşılaştığınızda, onları geçmenize gerek yok! Bunun yerine, birkaç kolay adımda pantolonun belini nasıl küçülteceğinizi öğrenin ve istediğiniz pantolonu giyebilirsiniz.

KOT KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Kot Kumaş Alanlar
Kot Kumaş Alanlar

Ucuz kot kumaşı. Pantolonun belini küçültmenin en iyi yolu, sırtın ortasına veya her iki yan dikişe bir dart dikmektir. Pantolonun belini dikiş yapmadan küçültmenin yöntemleri arasında bel bandının içine elastik bir şerit ekleme ve çengelli iğne veya katlama yöntemi bulunur. Pantolonun belini küçültmek için yapılabilecek basit yöntemler arasında kot düğme iğnesi kullanmak veya klipsli elastik şerit satın almak yer alır.

Bu makalede, pantolonunuzu belini küçültmek için on iki temel yöntemi ve ayrıca iyi bir ölçü için birkaç tüyo öğreneceksiniz! Ayrıca pantolonları dikmeden nasıl küçültebileceğinize dair ipuçlarını da keşfedeceksiniz. Son olarak, vücudunuza uygun doğru beli bulmak için stratejiler bulacaksınız.

PANTOLONUN BEL ÖLÇÜSÜNÜ DEĞİŞTİREBİLİR MİSİNİZ?

Kilo ile kot kumaşı alanlar. Pantolonun bel ölçüsünü dikerek veya çengelli iğne gibi geçici düzeltmeler kullanarak değiştirebilirsiniz. Pantolonun belini bir veya iki beden küçültmek çok yaygın bir değişikliktir. Dünyadaki herkesin bacakları, kalçaları ve beli, hazır giyimin genel boyutlarına tam olarak uyan bir bele sahip değil!

Bununla birlikte, pantolonlar birçok farklı şekil ve stilde gelir. Bazılarını diğerlerinden daha kolay ayarlayabilirsiniz.

Örneğin, dikilmiş bir değişiklik yapmak istiyorsanız, dikiş makinenizin kotunuzu dikmek için kot kumaş katmanları arasında dikiş yapamadığını görebilirsiniz. Öte yandan, büzgü ipli veya beli lastikli pantolonlarınız varsa, sorunu daha küçük bir lastik parçası takarak çözebilirsiniz!

Parti Kot Kumaş Alanlar 05356519107

Kot Kumaş Alanlar
Kot Kumaş Fiyatı

Çoğu terzi sadece birkaç saat içinde sizin için bir bel ayarı yapacaktır. Profesyonel terziler, söz konusu pantolonun boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak, bu tür bir değişiklik için 35 ile 100 tl arasında ücret alırlar.

1a kot kumaşı. Tabii ki, bu boyut ayarını kendiniz yapmak istiyorsanız, görevi tamamlamanın on iki yolunu öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz!

PANTOLON VEYA KOT PANTOLONUN BELİNİ NASIL KÜÇÜLTÜLÜR:  YÖNTEMLERİ

Bu on iki pratik yöntemden herhangi birini kullanarak pantolonunuzun veya kot pantolonunuzun belini küçültebilirsiniz. Bazıları daha fazla zaman veya ekipman gerektirir. Aceleniz varsa veya elinizde sınırlı malzeme varsa, bu makalenin ilerleyen kısımlarında sağlanan tüyolara ve hızlı düzeltmelere gitmek isteyebilirsiniz.

Parti kot kumaş. İlk önce dikiş gerektiren dört yöntem bulacaksınız. Pantolonunuzu veya kotunuzu dikmek kalıcı ve daha profesyonel bir değişiklik yaratır. Bu dikiş yöntemlerinde ustalaştıktan sonra, herhangi bir beli kolayca küçültebilirsiniz ve bu şekilde satın almış gibi görüneceksiniz!

Elbette pantolonunuzun belini dikmeden de küçültebilirsiniz. Bu yöntemlerden bazıları diğerlerinden daha güzel görünüyor, ancak çaresiz bir durumda, her şey hile yapacak herhangi bir aracı bulmakla ilgili!

TOPTAN KOT KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Toptan Kot Kumaş Alanlar
Kot Kumaş Alanlar

1. DİKİŞ

Dikişi geçmek için birkaç katmanı delmelisin.
Pantolonunuzu değiştirmek için profesyonel bir terziye götürdüğünüzde, terzi pantolonun bel bandını çıkaracak ve pantolonun arka ortasına bir dart yerleştirecektir. Bu, belden fazla kumaşı düzgün bir şekilde alır ve terzi kemeri tekrar diktiğinde iz bırakmaz.

Bu, bu makalede sağlanan yöntemlerin açık ara en profesyonel ve şık görünenidir. Bu, aynı zamanda en kolayı olmadığını söyledi. Bu değişikliği tamamlamak için dikiş sökücü ve dikiş makinesi gibi birkaç dikiş aletine ihtiyacınız olacak.

Parti kot kumaş. Bu araçlara sahipseniz ve biraz sabrınız varsa, bu yöntemde ustalaşabilir ve ardından hayatınızda yolunuza çıkan herhangi bir bol pantolonla başa çıkmaya hazır hissedebilirsiniz!

İlk önce kotunuzu tersten deneyin. Arkanıza uzanın ve bel bandının arka ortasını bulun. Fazla kumaşı sıkıştırın ve katlamayı bir dikiş klipsi veya dikiş iğnesi ile yerinde tutun (ama kendinizi dürtmeyin!).
2. Bu noktanın hemen altında hissedin ve fazla kumaşı tutmak için pimler sokarak pantolonun koltuğunu biraz daha sıkıştırmaya devam edin. Üçgeninizin orijinal dikişle en ince noktasında eşleşmesi için pantolonun koltuğunun ortasından geçen dikişe doğru daralmak istiyorsunuz.

3. Pimleri yerinde tutmak için pantolonu dikkatlice çıkarın.

4. Üst pimden alt pime düz bir çizgi çizmek için bir kumaş kalemi veya terzi tebeşiri kullanın. Bunu katlamanın her iki tarafında yapın. Bu, üçgenin daha geniş bir kısmı bel bandının üst kısmında olacak şekilde fazla kumaştan bir üçgen oluşturmalıdır.

5. Bel bandını kot pantolona tutan dikişleri yırtmak için bir dikiş sökücü kullanın. Tebeşir çizgilerinizin yarım inç dışından başlayın ve ikinci çizginin yarım inç dışına ulaşana kadar çalışın. Başlamak için küçük bir delik açmak için nakış makası kullanmanız gerekebilir.

kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,

HERTÜRLÜ KOT KUMAŞ ALAN 05356519107

Parça Kot Kumaş Alanlar
Kot Kumaş Fiyatı

6. Tebeşir çizgilerinin içinde bir kemer köprüsü varsa, bunu çıkarmak için dikiş sökücünüzü kullanmanız gerekecektir.

7. Artık kotun oturacağı yer ile bel bandı arasında bir boşluk bırakmış olmalısınız.

8. Bel bandının bu kısmındaki üst dikiş çizgisini bulun ve bunu da çıkarmak için dikiş sökücünüzü kullanın. Bu noktada, kemer iki yarıya ayrılmalıdır.

9. Bu kısım biraz zorlaşıyor. Bel bandının iç kısmından başlayarak üç farklı bölgeyi dikmek isteyeceksiniz. Tebeşir işaretlerinizi bulun ve bu çizgiler boyunca iç beline ping atın. Ardından tebeşir çizgisini kotun sağ taraflarıyla birlikte dikin.

10. Bu, kotun yanlış tarafında büyük bir kat fazla kumaş oluşturduysa, bunu bir inçin dörtte biri olacak şekilde kesin.

11. Şimdi aynı işlemi belin dış kısmı için yapın, tebeşir çizgisi boyunca sabitleyin ve dikin ve ardından kattaki fazla kumaşı kesin. Bel bandının her iki katmanı da şimdi aynı küçük boyuta sahip olmalıdır!

PARÇA KOT KUMAŞ
12. Üçüncü dikiş parçası için, pantolonun oturduğu yeri sivrilen üçgenin altına sabitleyin. Bu çizgiyi kotun sağ tarafıyla birlikte dikin, yani kotun içini dikeceksiniz. Dikişinizin eski yuva dikişiyle buluştuğu dartın altından başlayın ve ardından yırtık belin üst kısmına kadar dikin.

13. Likralı kot kumaş alanlar. Bel bandını yeniden takmak göz korkutucu görünebilir. Profesyonel bir ipucu olarak, kotunuzu sert bir yüzeye koymayı ve düzleştirmek için dikiş yerlerini çekiçlemeyi deneyin. Bu, dikiş makinenizin kalın malzemeyi işlemesine yardımcı olacaktır.

14. Bel bandını yeniden takmak için, oturağı bel bandının iç ve dış katmanları arasında olacak şekilde bir kot sandviç yapacaksınız. Bunu yerine sabitleyin ve ardından sabitlemek için bel bandı boyunca dikin.

15. Son olarak, bu kenarı tekrar dikmek için bel bandının üst kenarı boyunca üst dikiş yapın.

16. GEREKİRSE KEMER HALKALARINI YENİDEN TAKIN.

Pantolon Tayt,Toparlayıcı Tayt,Parlak Tayt,Spor Tayt,Kısa Taytlar,Kadın biker tayt,Kısa tayt,Siyah Tayt,tayt kumaşı,taytlık kumaş,tayt modelleri,tayt kumaş fiyatları,tayt renkleri,ucuz tayt kumaşı,kiloluk tayt kumaşı,tayt kumaşı alan firmalar,tayt kumaşı alan yerler,tayt top kumaş alanlar,etek kot kumaş,eteklik kot kumaş,ucuz etek kumaşlar,kiloyla tayt kumaşı,kiloluk taytlık kumaş,taylık kumaş satan yerler,
Bu işlem elbise pantolonlarında haki veya kot pantolonlara göre daha kolaydır. Tüm dikiş makineleri birden fazla kot katmanı dikemez. Eğer makineniz denime yapışmış haldeyken yüksek bir gıcırdama sesi çıkarıyorsa veya iğne donuyorsa, pes edip başka bir yöntem denemek zorunda kalabilirsiniz!

Parti likralı kot kumaş. Bu yöntemi kullanarak kotunuzu değiştirmek istiyorsanız, elinizde kot ipliği ve üst dikiş ipliği olmalıdır. En profesyonel bitiş için, tadilatı bitirdikten sonra kot pantolonunuza orijinal tasarıma uygun üst dikişler ekleyebilirsiniz.

2. YAN DİKİŞ

YAN DİKİŞ YÖNTEMİNE İKİ FARKLI ŞEKİLDE YAKLAŞABİLİRSİNİZ. 05356519107

Lyocell Kumaş Alanlar
Lyocell Kumaş Alanlar

İlk olarak, önceki bölümde anlatıldığı gibi bel bandını çıkarabilir ve belin her iki yanında birer tane olmak üzere iki dart dikebilirsiniz. Kıvrımlı kalçalarınız varsa, bu yöntem size belinizde daralan profesyonel, vücuda oturan bir eğri verir.

Parça kot kumaş alanlar. Bununla birlikte, kemeri çıkarmak, iki dart eklemek ve kemeri yeniden dikmek oldukça fazla iş gerektiriyor. Biraz daha az profesyonel bir yaklaşım istiyorsanız, dart ekleyen ve bel bandını çıkarmayan bu yöntemi deneyebilirsiniz!

UCUZ KOT KUMAŞ

Pantolonunu tersten dene. Bel bandının her iki yanında aynı miktarda bolluğu sıkıştırmak için iki elinizi de kullanın. Sıkışan bel bandını yerinde tutmak için büyük emniyet pimleri veya bağlayıcı klipsler kullanın.
Ardından, bel bandının yeni iç kenarını yan dikişe kadar birleştirmek için pimler veya emniyet pimleri kullanın. Sabitlediğiniz çizgiyi vücudunuza daha yakın olacak şekilde eğmek isteyebilirsiniz.
Pantolonu dikkatlice çıkarın ve dikiş payına yer açmak için iğnelerinizin hemen dışına bir tebeşir çizgisi çizin. Bunu her iki yan dikişte yapın.
Dart ucunun eski yan dikişle birleştiği yerde, dartın altından başlayarak her iki tebeşir çizgisi boyunca dikin. Bel bandının üst kısmında yarım inçten fazla ekstra kumaş varsa, hacimli bir apreden kaçınmak için ekstra malzemeyi kırpın.
5. Pantolonu sağa çevirin ve tekrar deneyin!

3. ÜÇGEN DİKİŞ

Kot parçası satın alanlar. Üçgen dikiş seçeneği için ihtiyacınız olan tek şey pantolonunuza uygun bir iğne ve iplik! Bu kullanışlı teknik, bir dikiş makinesiyle elde ettiğiniz sonuçları tam olarak vermeyebilir, ancak daha hızlı ve denemesi çok daha kolaydır.

KOT KUMAŞ ALAN FİRMAYIZ 05356519107

Kot kumaş, parça kumaş,
Kot kumaş, parça kumaş,

Pantolonluk kumaş alan firmalar,pantolonluk keten kumaş,pantolonluk kot kumaş, pantolonluk viskon kumaş, pantolonluk pamuklu kumaş, pantolonluk likralı kumaş,ucuz pantolonluk kumaş,spot pantolonluk,parti pantolonluk kumaş,parça pantolonluk kumaş, pantolonluk kumaş alan firma, pantolonluk kumaş satın alan, pantolonluk kumaş satanlar, pantolonluk kumaş satan yerler,
Her zaman olduğu gibi, pantolonunuzu tersten deneyin ve beldeki ekstra kumaşa dikkat edin. Bunu sırtınızın ortasından sıkıştırın ve ardından tüm gevşek kumaşı üçgenin ince ucunun eski koltuk dikişiyle birleştiği yere kadar bir üçgende sabitleyin.
Pantolonunu sağa çevir. Bu yöntem için kotun dışını dikmek istiyorsunuz.
Sabitlenmiş üçgenin her iki tarafına güzel bir tebeşir çizgisi çizin. Üçgeniniz eski orta dikişin her iki tarafında da aynı görünmelidir.
İpliğinizin ucuna bir düğüm atın. İğneyi, belin en üstündeki sağ tebeşir çizgisinden, kotun içinden dışına doğru itin (böylece düğüm belin içine gizlenecektir).
Şimdi üçgeninizin her iki tebeşir çizgisini yukarıdan aşağıya doğru hareket ettirmek için bir merdiven dikişi kullanacaksınız.
Sol tebeşir çizgisine kadar dev bir dikiş atın. İğneyi kotun içinden dışarı çıkacak şekilde kotun içinden geçirin.
Kot pantolonun iç kısmına, yaklaşık sekizde bir inç aşağı doğru hareket ederek küçük bir dikiş yapın. İğneyi kotun dışına geri getirin.
Şimdi üçgen boyunca sağ tebeşir çizgisine dev bir dikiş yapın.
Üçgenin dar noktasına ulaştığınızda büyük dikişleriniz küçülerek bu işlemi tekrarlayın.
Orijinal orta dikişle buluşan konik noktaya ulaştığınızda, ipliği çekin, tüm merdiven dikişlerini kapatın ve yok olun!
Son olarak, kot pantolonun iç kısmındaki ipliği düğümleyin.

TAVSİYE YAZI: KOT NASIL YIKANIR?

Elde pantolon beli DARALTMA, Kot pantolon daraltılır mı, Kumaş pantolon beli DARALTMA NASIL YAPILIR, Lastikli pantolon beli DARALTMA, Pantolon beli DARALTMA dikişsiz, Pantolon beli DARALTMA düğmesi, Pantolon beli DARALTMA hilesi, Tokayla pantolon beli DARALTMA

Önceki Yazı
Yeni Yazı