Parti Kumaş

parti kumaş

Parti Kumaş, ilk kumaş türlerinden ayrıştırılmış ancak model ortaklığı özelliği taşıyan kumaş türleri arasında bulunmaktadır. Tekstil sektöründe genellikle defolu, ihracat fazlası olan ya da hatalı olan kumaş parçaları kullanılamaz hale gelmiş ise bu durum da parti kumaş grubunda yer almaktadır. Kullanılmayacak derecede olan kumaş türlerini İstanbul merkezli firmamız tarafınca sunulan hizmetler kapsamında uygun fiyatlar ile bize satabilir ve elinizde ki fazlalıktan kurtulma olanağına sahip olabilirsiniz. Parti kumaş türleri diğer kumaş türlerine nazaran daha uygun fiyatlı olmaktadır. Kullanılmayacak derece de olan kumaş türlerinin geri dönüşüme sokulması gerektiği için çok fazla tercih edilmemektedir. Böylelikle geri dönüşüme sokulmasının ardından kaliteli ve uzun ömürlü kumaşlar elde edilmektedir.

Parti Kumaş Nereden Alınır?
Parti kumaş almak isteyen bireyler İstanbul merkezli firmamız ile iletişime geçerek satın alma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Kumaş ticareti merkezi olarak bilinmem İstanbul ilinde aradığınız her türlü kumaş türlerini bulabilirsiniz. Ayrıca ülkemizde özellikle parti kumaş alım satımı yapan pek çok şehrimiz bulunmaktadır. Tekstil sektörü için önemli bir yere sahip olan parti kumaşların geri dönüşümleri sağlanması ile beraber özelliklerine göre kumaş üretimleri gerçekleştirilmektedir. Tekstil sektöründe bu kumaş türlerinin yaygın olmasının sebebi uygun fiyatlı olmasıdır. Özellikle üretimi bitmiş kumaş türlerinin arta kalan kısımları parti kumaş olarak adlandırılmaktadır. Bu kumaş türlerinin devamının gelmemesi sebebiyle parça olarak satışa sunulmaktadır.

Parti Sonu Kumaş Nedir?

Parti sonu kumaş türleri bahsettiğimiz gibi üretimi durmuş ve arta kalan kumaşlar olmasının yanı sıra aynı zaman da defolu ya da herhangi bir sebepten ötürü kullanılmayacak durumda olan kumaş türleri olarak bilinmektedir. Parti kumaş satın almak isteyen bireyler tekstil firmaları ile iletişime geçerek ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. Parti kumaş türleri özellikle terzilerde çok sık tercih edilmektedir. Bu kumaş türleri sayesinde müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor ve uygun fiyatlar ile hizmetini sürdürmektedir. Parti kumaşlarında kendi içlerinde ayrılan birbirinden farklı kumaş türleri de bulunmaktadır. Bu kumaş türleri parti örme kumaş, parti top kumaş, parti kot kumaş gibi birbirinden farklı çeşitleri bulunmaktadır. İstanbul merkezli firmamız ile iletişim içerisine geçerek tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

 

Önceki Yazı
Yeni Yazı