Polar Kumaşçılar 05356519107 Polar Kumaş Alanlar

Polar Kumaş Alınır

Polar Kumaşçılar 05356519107 Polar Kumaş Alanlar

Polar Kumaş Alanlar,Polar kumaş satan yerler,polar kumaş satın alan,polar satın alan,parti polar,stok polar,spot polar,polar parçası,polar kumaş parçası,parça polar satan yerler,polar satışı,ucuz polar kumaş,defolu polar kumaş,ayıcık için peluş kumaş,ayı yapımı için peluş,ucuz polar nereden alırım,çift taraflı polar kumaş,astarlık polar kumaş,astarlık polar alan,toptan polar kumaş alanlar,parça polar alan,polar parçası alanlar,İstanbul polar kumaş,çorlu polar kumaş,Çerkezköy polar kumaş,çorlu parça polar,

Polar – bu kumaş nedir? Polar Kumaşçılar Polar Kumaş 05356519107

Polar Kumaş Alanlar
Polar Kumaş Alanlar

Parça Polar kumaşın adı İngilizceden gelmektedir. polar – kalın, yün. Doğal yünlü kumaşlardan farklı olarak polar, polyester ve diğer yapay ipliklerden yapılmış sentetik bir kumaştır.

Bununla birlikte, yün gibi, yapağı da ısıyı iyi tutma yeteneğine sahiptir ve ayrıca daha hafif, iddiasızdır ve nem itici özelliklere sahiptir.

✓ Kumaş satın alanlar.

Polar parçası. Tarihsel not: Polar kumaş ilk olarak 20. yüzyılın sonunda elde edilmiştir. Keşif Nobel Ödülü’ne layık görüldü ve iyi bir sebepten dolayı: malzemenin yün için değerli bir ikame olduğu ortaya çıktı – yeterince sıcak, ama aynı zamanda vücudun “nefes almasına” izin verdi.

Parti Polar kumaş, polyester bazlı sentetik bir malzemedir. Kışın günlük giyim, spor, balıkçılık ve turizm için giysiler ve ayrıca yetişkinler ve çocuklar için termal iç çamaşırları – polar tulumlar, külotlar, kazaklar, çoraplar için sıcak jarseler yapmak için kullanılır. Herkes bu kumaştan yapılmış ceketlerin ev adını duymuştur – bunlara “polar” denir.

TÜM POLAR ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE ALINIR…05356519107

Polar Kumaş Alımı Yapanlar
Polar Kumaş Alımı Yapanlar

Polar yapısı ve üretim süreci

Toptan Polar polyesterden yapılmıştır. Genellikle, ikincil hammaddeler, doğanın korunmasına yardımcı olan kullanılmış tek kullanımlık şişelerin, bardakların, tabakların üretim – işlenmiş ürünleri için kullanılır. Malzemenin özelliklerini geliştirmek için, üretim sırasında hammaddelere başka sentetik lifler eklenir: daha fazla aşınma direnci için likra, esnekliği artırmak için spandeks. Üretim süreci aşağıdaki aşamalardan oluşur:

POLAR PARÇASI SATIN ALINIR…

1.Sentetik liflerden yoğun bir örgü taban dokunmuştur. Çoğu zaman, bir tarafta pürüzsüzdür ve diğer tarafta lif ilmekleri oluşur.

2.Yığın elde etmek için, taban, yüzeyinde çok sayıda kanca bulunan özel tamburlardan çekilir – kancalar ilmeklere yapışır ve onları yırtar, sonuç olarak yüzey kabarık hale gelir. Her iki tarafta da kabarık bir kumaşa ihtiyacınız varsa, hem ön hem de yanlış tarafta ilmekler içeren bir kanvas taramaya tabi tutulur. Kumaşın kalınlığı ve kabarıklığı, daha sonra havı oluşturan ilmeklerin uzunluğu ile belirlenir.

3.Elde edilen kumaş, soyulma önleyici işleme tabi tutulur. Giyme veya yıkama sırasında yüzeyde hap oluşumunu önlemek gerekir.

4.Nihai ürünün amacına bağlı olarak, antibakteriyel ve su itici bileşiklerle işlenirler.

Polar Kumaş Alan Firma 05356519107

Polar Kumaş Alan Firma
Polar Kumaş Alan Firma

Polar artıları ve eksileri

Maddenin birçok avantajı vardır:

✓termal iletkenlik. Kabarık kıllar havayı iyi tutar, bu da kişinin donmasını veya terlemesini önler;

✓ kumaş alan

✓nefes alabilirlik. Fiziksel efor sırasında bile vücut serbestçe nefes alır;

✓hipoalerjenik. Malzeme bebek kıyafetleri yapmak için harika;

✓antibakteriyel. Bu malzemeden yapılan ürünlerde mantar ve saprofit akarlar görülmez, yapay kanvas güveler için yemek için uygun değildir;

✓esneklik. Malzeme her zaman şeklini korur ve şekle iyi oturur, dokunuşu çok hoştur;

✓aşınma direnci. Dayanıklı kumaş, çok sayıda yıkamaya dayanabilir, stres altında kullanılabilir;

✓hafif. Polar giysiler çok hafiftir, pratik olarak ağırlıksızdır;

✓bakım kolaylığı. Yüzeydeki kirler kolayca yıkanabilir, malzeme ütü gerektirmez;

✓çabuk kurur. Kuruması sadece birkaç saat sürer, bu özellikle yürüyüşte önemlidir.

Bu mükemmel niteliklerin arka planına karşı, birkaç dezavantaj kaybolur:

✓statik yük biriktirme yeteneği;

✓artan yanıcılık;

✓ucuz ürünlerde pelet yakında görünebilir.

✓ kumaş alanlar.

Tüm bu dezavantajlar, düşük fiyat kategorisindeki kumaşlara özgüdür. Tuvali özel bileşiklerle işlerken kolayca çıkarılabilirler.

Kumaş çeşitleri

Parti polar satanlar. Endüstri, özgül ağırlık ve kalınlık bakımından farklılık gösteren aşağıdaki sentetik kumaş türlerini üretmektedir: mikrofleece – üretilen her türlü kumaşın en incesi (100 g / m²’ye kadar yoğunluk). Ev kıyafetleri, iç çamaşırları ve termal iç çamaşırları kesmek için kullanılır; polar, pantolon ve etek üzerine denim tulum dikerken astar olarak aktif olarak kullanılır.

Polar Kumaş Alınır 05356519107

Polar Kumaş Alınır
Polar Kumaş Alınır

Düşük yoğunluklu polar (veya polar polar) – yaklaşık 150 g / m² yoğunluğa sahip kumaş. Daha yoğun termal iç çamaşırları, tozluklar, kazaklar ve ceketler dikmeye gider;

orta yoğunluklu kumaş (200 g / m²’ye kadar) – çocuk kıyafetleri, sıcak çoraplar, kış aksesuarları (eldivenler, eşarplar, kayak şapkaları) dikmek için kullanılır;

yüksek yoğunluklu polar (300 g / m²’ye kadar) – ısı tutma için yüksek gereksinimlere sahip giysilerin dikilmesinde ve ayrıca yatak örtüleri ve battaniyelerin dikilmesinde kullanılır;

ekstra veya süper yoğun (600 g / m²’ye kadar) – yüksek yoğunluklu kurtarma ve turizm ekipmanlarının imalatında kullanılır.

Tedavi türüne göre antistatik, antibakteriyel, su itici malzeme, tek taraflı ve çift taraflı kumaş ayırt edilir.

✓ Polar kumaş kumaş parçası alan yerler.05356519107

Polar Parçası kumaş Alan Yerler
Polar Parçası kumaş Alan Yerler

Yün yapağı (yün yapağı)

Parça polar. Polyesterden değil, merinos koyununun yününden elde edilen yapağı, ayrı bir gruba ayrılır. Bu kumaştan yapılan ürünler yumuşak ve kabarıktır. Doğal keten cildin nefes almasını sağlar ve ısıyı

ASTARLIK POLAR ALAN,ASTARLIK POLAR KUMAŞ,AYI YAPIMI İÇİN PELUŞ
AYICIK İÇİN PELUŞ KUMAŞ
ÇERKEZKÖY POLAR KUMAŞ,ÇİFT TARAFLI POLAR KUMAŞ,ÇORLU PARÇA POLAR
ÇORLU POLAR KUMAŞ,DEFOLU POLAR KUMAŞ
İSTANBUL POLAR KUMAŞ,PARÇA POLAR ALAN
PARÇA POLAR SATAN YERLER,PARTİ POLAR
POLAR KUMAŞ PARÇASI,POLAR KUMAŞ SATAN YERLER,POLAR KUMAŞ SATIN ALAN
POLAR PARÇASI,POLAR PARÇASI ALANLAR
POLAR SATIN ALAN,POLAR SATIŞI,SPOT POLAR,STOK POLAR,TOPTAN POLAR KUMAŞ ALANLAR,UCUZ POLAR KUMAŞ,UCUZ POLAR NEREDEN ALIRIM

Önceki Yazı
Yeni Yazı