Poliviskon Kumaş Alanlar

Poliviskon Kumaş Alanlar

Poliviskon Kumaş Alan Kumaşçı 05356519107

Poliviskon Kumaş Alanlar,Viskoz rayon, polyesterin sentetik bir elyaf olduğu, insan yapımı rejenere selüloz elyaftır. Viskoz rayonun çok yönlülüğü vardır ve çeşitli şekillerde üretilmiştir.

Poliviskon Kumaş Alan 
Viskon rayon, dünya insan yapımı elyaf üretiminde en büyük paya sahiptir.Viskoz rayon için ucuz kumaş hammadde odun hamuru. Ucuz ve geniş bir uygulama alanına sahiptir, ancak polyester kadar güçlü değildir. Viskoz rayon su emer, polyester ise daha az emer veya hiç soğurmaz.

POLİVİSKON KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Poliviskon Kumaş Alanlar
Poliviskon Kumaş Alanlar

Polyester viskon rayondan daha hızlı kurur, parça kumaş polyester kumaş kırışmaya karşı dayanıklıdır ancak viskoz değildir. Polyester aşınmaya karşı dayanıklıdır ve viskoz yapmaz. Polyester viskozdan daha güçlüdür. polyester viskozdan farklı olarak küçülmez. Polyester boyamak zor, ucuz kumaş polyester kumaş% 90 kristalin bölge olduğundan pahalı bir boya kullanılmalıdır (dispers boya), Bu nedenle çok düşük parça kumaş bir nem emilimine sahiptir. Polyester küflenmez, viskoz bulunmaz, çünkü selülozdan dolayıdır (odun hamuru).

Viskonda yüksek boncuklanma, kuru temizleme ihtiyacı, aşınmaya karşı düşük direnç, diğer yandan polyesterin boncuklanma ve aşınmadan ucuz kumaş yüksek direnci vardır. Viskon orijinali yüksek bir parlaklığa sahiptir, ancak parlaklığını azaltmak için ayırma işleminden (titanyum dioksit) geçerler. Polyester ayrıca yüksek bir parlaklığa sahiptir.

POLİVİSKON KUMAŞ ALAN FİRMA 05356519107

Poliviskon kumaş Alan Firma
Poliviskon Kumaş Alan Firma

Viskon, çoğunlukla iç çamaşırlar ve dış giysiler için kullanılırken, parça kumaş polyester esas olarak performans aşınması, parti aşınması ve çeşitli başka kullanımlar için kullanılır.

Viskon iyi örtülüdür, bu yüzden rahat ve yumuşaktır, nemi emer ve kolayca boyanabilir.

Polyester çok zayıf bir ısı ve elektrik iletkendir. Plastik yanık kokusu vererek erir. Viskon Rayon zayıf bir ısı iletkendir ve düşük ısı direncine sahiptir.

Polyester ısı ayarlı olabilir, bu da ısıtıldığında şeklini değiştirebileceği anlamına gelir, ancak gals geçiş sıcaklığına ısıtılmalıdır. Öte yandan, viskoz suni, ısıyla sertleştirilemez, parça kumaş çünkü viskoz lifi yüksek bir emici olduğundan bozunur, içinde depolanmış bir miktar kabarıklığa sahip olur, böylece lif ısıtıldığında, elyaf bozulur.

Viskoz rayonun kuru mukavemetinden% 50 daha düşük ıslak dayanımı vardır, polyesterin ıslanması ıslak veya kuru iken değişmez.

Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar 05356519107

Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar
Poliviskon Kumaş Alımı Yapanlar

Geçtiğimiz hafta alışveriş yaparken, giyim eşyalarını kontrol ettiğimi fark ettim. Ona her zaman bir şey almadan önce etiketleri kontrol ettiğimi açıkladım, çünkü sadece kaliteli kumaş alan giymekten ve tercihen sentetik kumaşlar giymekten korkuyorum. Tüm farklı kumaşların ve niteliklerinin farkında olmadığını öğrenince şaşırdım. Ona göre, bir giysinin hangi kumaştan yapıldığı önemli değildi (bu yüzden iyi görünüyordu ) ve fiyat çok daha önemli bir faktördü.

Bu kumaşları en şık blog yazarlarından bazılarında da görüyorum. Ne yazık ki, çoğu kez bir fotoğraftan bir elbiseyi beğendiğimde,% 100 polyester olduğunu hayal kırıklığına uğrattım. Bu sadece kumaş alan mağazalarda satın alamayacağım bir kumaş. Polyesterden yapılmış parlak giysilerden çoğu kıyafet seçimlerimi kesinlikle sınırlandırıyor.

Farklı kumaşları anlamak

Poliviskon Kumaş satın Alanlar 05356519107

Poliviskon Kumaş Satın Alanlar
Poliviskon Kumaş Satın Alanlar

Farklı kumaşların özelliklerini her zaman bilmiyorum ve dürüst olmam gerekirse, bir keresinde kumaş bilgisine yönelik serfifikasyonu tamamladığımdan emin olmalıyım (yaptığımız tüm kumaş alan testlerinden notlarımın bir görüntüsü üzerinde). Tüm kumaşın isimlerini ve niteliklerini bildiğim (yanma) testleri yaptım ve koklayarak ayırt edebildim.

POLİVİSKON KUMAŞ ALAN FİRMA,POLİVİSKON KUMAŞ ALIM SATIMI,YÜN POLİVİSKON KUMAŞ ALAN,TAKIM ELBİSELİK POLİVİSKON KUMAŞ ALAN,POLİVİSKON KUMAŞ ABİYE,POLİVİSKON KUMAŞ ALANLAR,POLİVİSKON KUMAŞ FİYATLARI,POLİVİSKON KUMAŞ HANGİ MEVSİMDE GİYİLİR,POLİVİSKON KUMAŞ PANTOLON,POLİVİSKON KUMAŞ PARDESÜ,POLİVİSKON KUMAŞ TERLETİRMİ,POLİVİSKON KUMAŞ YAZIN GİYİLİR Mİ

Önceki Yazı
Yeni Yazı