Polyester Kumaş Alanlar

Polyester kumaş alan firmalar

Polyester Kumaş Alanlar 05356519107

Polyester Kumaş Alanlar 
Polyester esas olarak tekstil, mikro fiber kullanılır. Seyrek olmayan bir halde, bileşik elyaf yün ile harmanlanmış ipliklerde işlenir. Hem giysinin üst kısmında bununla birlikte ceketlerin astarında, pamuk yanında bulunurlar. Öte taraftan mayo, çabuk kuruyan sentetik elyafın çoğunu içerir.

Polyester Kumaş Alanlar 05356519107

Polyester kumaş alan firmalar
Polyester kumaş alan firmalar

Fakat aynı zamanda yatak üretimi için, uyku tulumları ve sayısız açık hava tekstil ürünleri de ideal olarak uygundur. Ve örme için polyester? Saf polyesterden yapılmış yün ve bileşik ve organik liflerden oluşan bir karışım vardır. Yeni yün yapay liflerle memnuniyetle onarılır , çünkü polyester malzemeyi yumuşatır.

Polyester kumaş alan çok çeşitli kullanımlar sunmuş olduğu yadsınamaz. Herhangi bir bileşik materyalde olduğu şeklinde, reaksiyonlar meydana gelebilir, sadece bu, pamuk şeklinde diğer liflerle harmanlanarak büyük ölçüde azaltılır.

Bakım için talimatlar

Genel olarak polyesterin bakımı çok kolaydır. Kir, yalnız yüzeye yapıştığı ve malzemeye nüfuz etmediği için temizlenmesi kolaydır. Bununla birlikte, kumaş alanlar bileşik elyaftan yıkayabilme derecesi, malzemenin bileşimine ve işlenmesine bağlıdır. Bazı maddeler herhangi bir sorun olmadan 60 ° C’de işleyebilir, diğerleri sadece kimyasal olarak temizlenebilir. Bununla birlikte, çoğu polyester kumaş, hafif döngüde 30 ° C’de yıkanmalıdır. Doğru deterjan sorunuyla bile, evrensel bir cevap yoktur. Renkli tekstiller ve düşük sıcaklıklarda ucuz kumaş yıkanması gerekenler için, hafif deterjan daha iyi bir seçimdir. Aksine, yüksek yıkama sıcaklıklarında ağır işleyen bir deterjan faydalıdır. Her durumda yumuşatıcı kullanılması tavsiye edilir. O engeller Bu polyester parti kumaş hızlı bir şekilde statik yüklenir.

Polyester Kumaş Alan 05356519107

%100 polyester kumaş alanlar
%100 polyester kumaş alanlar

Polyester tekstilleri ne korumanız gerekir, sadece kurutma makinesidir. Ütüler bile polyester kumaşlar için kısmen uygundur. Sebebi: çok yüksek sıcaklıklar sentetik lifleri deformasyona uğramış eder. Bir tek ütünüzün polyester için bir ayarı var ise, uygulama zararsızdır. Genel bir kural olarak: Bakımda yanlış bir şey yapmamak için her zaman üreticinin talimatlarına dikkat edin.

Kumaşlara ve tekstillere (organik elyaflar bile) istenmeyen reaksiyonlar her zaman mümkündür, ancak genelde polyester kullanımı yararlı ve zararsızdır.

Malzeme eski moda çift örgülü 70’in polyesterinin omuzlarına bir önyargı yükü taşıyor. Bununla beraber, çağdaş polyester parça kumaş alanlar geniş bir yelpazede gelir ve yüksek kaliteli elyaflardan yapılır. Teknolojik ilerlemeler, polyestere, daha iyi stok kumaş hissi, perdelik ve görünümle organik ve daha pahalı kumaşlarla rekabet etme fırsatı sunuyor. Kumaş, herhangi bir dereceye kadar hava alabilir ve olmayacaktır ve bu yüzden daha çok vücut ısısı, sıcak basması veya nemli ortamlarda olanlar için en ideal araç-gereç seçimi değildir.

Polyester Kumaş Alımı Yapanlar 05356519107

Polyester kumaş alanlar,
Polyester kumaş alanlar,

Yüksek kaliteli bir versiyona ve doğru harmanlanmış ucuz kumaş karar verirseniz, çağdaş polyester ne olursa olsun görünüm yada his açısından ipek yada yünle rekabet edebilir. Birçok lüks marka, özellikle uzun ömürlülüğü arttırmak ve tesir yaratmak için koleksiyonları için polyester kullanıyor. Kumaşı seçerken akıllı olmalısın. Tüm polyester kumaşlar eşit değildir

PARÇA POLYESTER KUMAŞ,PARÇA POLYESTER KUMAŞ ALANLAR,PARTİ POLYESTER KUMAŞ,POLYESTER ALANLAR,POLYESTER KUMAŞ,POLYESTER KUMAŞ ALAN,POLYESTER KUMAŞ ALANLAR,SPOT POLYESTER KUMAŞ,STOK POLYESTER KUMAŞ

Önceki Yazı
Yeni Yazı