Saten Kumaş Alanlar

Kırmızı Kumaş Çeşitleri Alınır

Saten kumaş Alanlar 05356519107

Saten kumaş alanlar, asetat saten kumaş alanlar, Amerikan saten kumaş alanlar, Abraham saten kumaş alanlar, Ligarli saten kumaş alanlar, kristal saten kumaş alanlar, Floş saten kumaş alanlar, desenli saten kumaş alanlar, şifon saten kumaş alanlar, krep saten kumaş alanlar,
abiye ve gece kıyafetlerinin vazgeçilmez kumaşlarından biridir.Saten kumaşların en belirgin özelliği parlak yapısı,kaygan yapısı ve genel olarak esnek oluşu göze çarpan özelliğidir.Saten kumaşlar abiyede kullanılan dantel ve taşlı dantel benzeri ürünlerin tamamlayıcısı yani astarı olarak ta kullanılmaktadır. Saten kumaşların kendi içersinde de türleri vardır;

Hertürlü Saten Kumaş Alanlar 05356519107

Saten Kumaş Alanlar
Saten Kumaş Alınır

Likralı saten kumaş alanlar İnce, esnek, parlak ve dökümlüdür. Ev tekstilinde de kullanılır.

Asetat saten Kumaş Alanlar Biraz daha kalın, parlak ve dökümlüdür. Çift taraflı olarak da kullanılır. Ev tekstilinde de kullanılır.

Amerikan saten Kumaş Alanlar Hafif parlak, sert, gramajlı, tok yapıya sahiptir. Ev tekstilinde de kullanılır.

Kristal saten Kumaş Alanlar İnce, parlak ve dökümlüdür. Ev tekstilinde de kullanılır.

Saten Kumaş Alınır 05356519107

Saten Elbiselik Kumaş Alımı Yapanlar
Saten Mükemmel Elbise Kumaşı Alımı Yapanlar

Abraham Saten Kumaş Alanlar Orta kalınlıkta, yumuşak, çift taraflı kullanılabilen, bir tarafı mat bir tarafı parlak bir kumaş türüdür.

Kullanım alanları: Etek, abiye, gece kıyafetleri, ev tekstili, elbise, gömlek, tunik, pardösü, pantolon-etek, ferace, bluz, yelek, takım elbise vb. modellerde kullanabilirsiniz.

Önceki Yazı
Yeni Yazı