Tensel Kumaş Nedir Tensel Kumaş Alanlar 05356519107

Tensel kumaş nedir

Tensel Kumaş Nedir? Tensel Kumaş Alanlar 05356519107

Tensel Kumaş Özellikleri,Tensel Kumaş Nedir,Tensel Kumaş Fiyatları,Tensel Kumaş Nedir,Tensel Kumaş Satanlar,Tensel Kumaş Özellikleri,Tensel Kumaş Alanlar,Tensel Kumaş Kullanım Alanları,Parti Malı Tensel Kumaş

Tensel Kumaş Nedir? Tensel Kumaş Fiyatları
Tencel kumaş özellikleri ve kullanım alanları nelerdir? Özellikleri ile giyim sektöründe sıkça tercih edilen tensel kumaş nedir?

Tensel Kumaş Nedir? Tensel Kumaş Satanlar 05356519107

Tensel kumaş nedir
Tensel kumaş nedir

Bu soruyu cevaplamadan önce aslında tensel’in bir kumaş türü olmadığını belirteyim. Tensel aslında Avusturya merkezli bir firmanın dünyaya yaydığı bir isimdir ve firmanın tescilli ürünüdür.

 

Tensel Kumaş Özellikleri Tensel Kumaş Alanlar

Tensel kumaş özellikleri, tensel kumaş nedir, tensel kumaş satanlar, tensel kumaş nedir, tensel kumaş fiyatları, tensel kumaş alım satım, zeytinburnu tensel kumaş satanlar, parti malı tensel kumaş, ucuz tensel kumaş, tensel kumaş terletir i, tensel kumaş nerelerde kullanılır,

TENSEL KUMAŞ ALINIR 05356519107

Tensel kumaş alanlar
Tensel kumaş alanlar

Dayanıklı bir kumaştır. Sağlamlığı ile mekanik işlemlerde çokça dayanıklılık gösterir.
Doğal olması sebebiyle nefes alma özelliği vardır. Vücut terlemesi durumunda rahatsızlık hissini azaltır.
Kolay kolay parlaklığını ve rengini kaybetmez.
Hızlı kırışır ancak hızlı düzelir bir özelliği vardır.
Yumaşaktır bu sebeple kumaşın yorumlarında bu özelliği çok övülür.
Hijyeniktir.
Genel olarak kalın ipliklerle yapıldığı için kışlık gibi anlaşılır ancak ince ipliklerle yapılmış tencel kumaşlarda mevcuttur.
Tensel Kumaş Kullanım Alanları: Parti Malı Tensel Kumaş

Tensel kumaş çarşaflarda, havlularda, bornozlarda ve giyim sektöründe sıkça kullanılmaktadır. Nefes alabilen sağlıklı bir kumaş olduğu için kıyafetlerde rahatlık sağlar. Bunların haricinde halı sektöründe de tensel kumaş görülmektedir. Doğal ipliklerden dokunan bazı halıların iplik türünün tensel kumaş olduğunu görebilirsiniz.. Bu sebeple tensel kumaş için çok amaçlı bir kumaştır ifadesini kullanabiliriz.

TENSEL KUMAŞ ALIMI YAPILIR 05356519107

Tensel kumaş alımı yapanlar
Tensel kumaş alımı yapanlar

Benim de tencel kumaş ile örülmüş bir gömleğim bulunmakta. Hem duruşu ile hem de rahatlığı ile severek giydiğim bir kıyafetim. Kumaşın nasıl yıkandığına dair sorularda sürekli olarak sorulmaktadır. Genel olarak 40 derecede ve 1000 sıkmada yıkıyorum. Şimdiye kadar herhangi bir çekme ve renk atma yapmadı.

Tencel kumaş nedir, özellikleri nelerdir ve nerelerde kullanılır gibi sorularınızı cevaplamaya çalıştık. Sonuç olarak kumaş hakkında eklemek istediklerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz kumaşları da bize yazarak bilgi alabilirsiniz. Bizi takip ettiğiniz için teşekkürler.

Önceki Yazı
Yeni Yazı