Toplu İplik Alanlar 05356519107 Spot İplik Alınır

Toplu iplik alanlar

TOPLU İPLİK ALANLAR SPOT İPLİK ALINIR 05356519107

dikiş ip alan yerler, dikiş ipliği alan yerler, muz ipi alanlar, muz ipliği alanlar, overlok ipi alanlar, overlok ipliği alan yerler, pamuk iplik alanlar, parti ip alan, polyester ip satın alan kişiler, spot ip alan, stok ip alan
DİKİŞ İPLİĞİ SATIN ALINIR – PARTİ İPLİK ALIYORUM – TÜM İPLİK ÇEŞİTLERİ DEĞERİNDE SATIN ALIYORUM…

%100 SAF MERİNOS YÜNÜ

%100 Saf Yeni Türkiye Merinos Yünü, yazın serin, kışın sıcak olabilen harika bir doğal elyaftır.

(onaylı yün deterjanları ile yünlü programda makinede yıkanabilir)

İPLİK ALANLAR 05356519107

Toplu iplik alanlar
Toplu iplik alanlar

Kumaş alan. Hafif kazaklardan tam örgü kazak, yelek veya hırka ve fantezi, yenilikçi örgülere kadar birçok giysi stiline uyacak şekilde farklı kumaş ağırlıklarında örülür

Saf merinos yünü pek çok avantaja sahiptir – giymek veya kullanmak için doğal olarak daha iyi bir üründür.

Spot kumaş alanlar. Şunlar gibi faydalar – Buhar ve nem kontrolü, çekirdek vücut sıcaklığı düzenlemesi, ultra konfor ve sıcaklık için aktif giyimde, iç çamaşırlarda veya katmanlarda kullanılabilen süper rahat bir giysi sağlar.

BEBEKLER YÜNLE DAHA İYİ UYUR

Part. Yünün diğer tüm kumaşlarla karşılaştırıldığında bebeklere daha iyi bir gece uykusu sağladığı kanıtlanmış, iyi araştırılmış bir gerçektir. Bu, ebeveynler ve bakıcılar için daha fazla uyku anlamına gelir. Yeni doğanlar ve özellikle prematüre ve küçük bebekler için kanıtlanmış faydalardan bazıları, daha rahat uyku düzenlerinden daha hızlı büyümeleridir. yün araştırması

%80 MERİNOS YÜNÜ / %20 NAYLON

%80 Saf Yeni Avustralya Merinos Yünü / %20 Naylon, okul ve kurumsal kullanım için mükemmel olan güçlü bir elyaftır. Bu iplik ayrıca, şeklini korumak ve ağır giysiler için dayanıklılığa yardımcı olmak için naylonun ek gücüne sahiptir.

50/50 ve 70/30 Akrilik Yün karışımları mevcuttur. Bir karışım kullanmak size akriliğin gücünü yünün rahatlığıyla verecek ve aynı zamanda fiyatı da uygundur.

%100 SAF PAMUK

%100 Penye Pamuk, yumuşak ve rahat, doğal bir elyaftır ve cilt tahrişi olan kişiler için idealdir. %100 Pamuk biraz kabarır ve daha koyu renkler solmaya eğilimli olabilir, ancak iyi bir çamaşır bakımı ile bu sınırlanabilir ve boncuklanmayı önleyebilir.

%100 Pamuk, hafif süpremden ağır rugby örgü ve interloklara kadar çeşitli farklı kumaş ve ağırlıklarda örülebilir.

POLİ PAMUK

Polyester iplik alanlar güçlü bir polyester çekirdeğinden ve bu çekirdeğin etrafına sarılmış pamuktan oluşan muhteşem bir ipliktir. Bu, polyesterin dayanıklılık ve renk tutma gücü ile cildinizin yanında pamuğun rahatlığını verir, bu da onu cilt tahrişi olan insanlar için harika bir iplik haline getirir.

Polyester kumaş alanlar bakımı kolaydır ve makinede yıkanabilir ve makinede kurutulabilir ve doğru şekilde kullanılırsa poli pamuğun yalnızca minimum düzeyde ütülenmesi gerekir.

İPLİK ALIMI YAPILIR 05356519107

İPLİK ALANLAR
İPLİK alanlar

Koyu renklerin solması, tüylenme ve tüylenme olması olasıdır ancak doğru yıkama ile rengi uzun süre korur ve tüylenmeyi kontrol altında tutabilirsiniz. Kumaş alanlar, poli pamuğu süprem veya polo tişörtten ağır rugby örgü ve interlok kadar farklı kumaş ve ağırlıklarda örer.

PAMUKLU POLYESTER

Kumaş alan rahatlık ve giysinin dış kısmındaki solmanın azalmasının faydası için cildinizin yanında pamuğu olan harika kumaş (çerkezköy Örme ve boyalı). Bakımı gerçekten kolay ve gölgede elbise askısına asarsanız ütü gerektirmez.

100 POLYESTER

%100 Polyester, solmaz bir ürün için mükemmel ipliktir. Çok fazla güneş ışığına maruz kalan Yüksek Görünürlük ürünlerinde ve süslemelerde ve yakalarda kullanım için idealdir.

Polyesterin bakımı kolaydır ve minimum ütüleme ihtiyacı vardır. Birçok yeni kumaşın nem yönetimi ve antibakteriyel süreci vardır. Bununla birlikte, antibakteriyel zamanla yıkanır.

%100 AKRİLİK
Akrilik, dayanıklı ve hızlı renk veren güçlü bir suni elyaftır. Kışın sizi rahat ettirmek için çok sıcak ve cüzdanınızı mutlu etmek için fiyat işaret etti. Bakım talimatlarını takip edin ve %100 akrilik giysiniz uzun süre dayanacaktır.

TAVSİYE YAZI: ŞİFON KUMAŞ NASIL YIKANIR?

Önceki Yazı
Yeni Yazı