Viskon 05356519107 Viskon Kumaşı Alımı

Stok Kumaş satın al, satılık kumaş alanlar,

Viskon 05356519107 Viskon Kumaşı Alımı

Viskon kumaş, viskon kumaş alan, viskon kumaş alınır,Viskon Kumaşı Alımı, viskon kumaş alan yerler, viskon kumaş alan firmalar, viskon parti kumaş, viskon stok kumaş, viskon top kumaş, viskon parça kumaş, viskon kumaş alım satım,Cilt dostu pamuğun görünümü asil ipek hissi – viskoz doğal liflerin en iyi özelliklerini bir araya getirir. Şenlikli bir gardırop ve havadar-yazlık günlük kullanım için idealdir, şık ile viskoz yağmaz.

Viskoz nedir? 05356519107 Viskon Kumaş Alanlar 

Viskon Kumaş satın alıyorum
Viskon Kumaş satın alıyorum

Kumaş Alanlar Kumaş
Viskon  doğal hammaddeden üretilen kimyasal olarak üretilmiş bir elyaftır. Viskon kumaş alan bitmiş pamukta görsel olarak benzer bir sentetik elyaf değil, doğal bir selüloz ürünüdür. “Ray” olarak da bilinen moda endüstrisi, hafif ve gündelik olması gereken kıyafetler için ana rayon olarak fiber kullanmaktadır. Viskoz, astar malzemeleri gibi parlak efektler için de kullanılır.

Viskonun özellikleri nelerdir?

Yapay ipek takma adı, viskozun özel niteliklerini çok iyi tanımlar. Doğal bir ürün olarak, cilde nazik ve aynı zamanda kumaşta hoş olmayan ter kokusunu önler. Saf viskoz kumaş kırışmaya eğilimlidir, bu da krep iplikleri gibi kumaş alanlar başka liflerin eklenmesiyle azaltılabilir. Viskoz esnek değildir. Viskon neredeyse rasgele boyanabilir, parlak renkler ve mat bir görünüm ya da ipeksi bir parlaklık gösterir. Sudaki kendi ağırlığının% 400’üne kadar emebilir. Endüstriyel üretim nedeniyle, tamamen düzgün bir iplik, viskoz kumaşa benzersiz bir görünüm kazandırır.

Viskon ne için kullanılır? 05356519107

Viskon Kumaş Alım Satımı
Viskon Kumaş Alım Satım

viskon
Viskoz, soğuma özelliklerinden dolayı havadar, hafif yazlık giysiler üretiminde kullanılır. İster elbiseler , bluz, etek , ceket veya pantolon – Viskon dolayı her zaman genişletilebilirlik eksikliği gevşek ve özensiz düşer. Bir başka önemli alan da gelin modasının harika dünyası. Sadece gerçek ipek parça kumaş alan  kadar çekici olan viskon, her bayram elbisesini ucuz bir alternatif olarak büyülemektedir. Dekoratif yastık kılıfları ve davetkar masa örtüleri için viskoz da popülerdir. Tek kullanımlık gazlı bez gibi hastane tekstilleri alanında, tamamen farklı bir ortamda viskoza rastlanır.

Viskon uzun süre nasıl güzel kalır? 05356519107

Emprime viskon kumaş Alanlar
Emprime viskon kumaş Alanlar

Viskozun hassas görünümü, renkleri ve parlaklığı, çamaşır makinesinde 40 ° C’ye kadar çamaşır makinesinde yürürken ve bir sıvı deterjan kullanıldığında korunur. Tambur sadece üçte bir oranında doldurulmalıdır. İdeal olarak, viskoz ucuz parça kumaş parçalar ıslak damlamaya kadar kuru. Sıkma döngüsü, kurutucu olduğu gibi kesinlikle tabudur. Lekenin çıkarılması için en iyi çözüm safra sabundur. Bu önce görünmez bir yerde test edilmelidir. Gerçek ipek gibi, demir viskoz en düşük seviyede veya nemli bir bezin altında , ayrıca ütünün 1 nolu seviyesinde ıslanır . Daha sonra ile harika viskoz modasını uzun süre yaşayacaksınız .

VİSKO NEREDE SATILIR,VİSKON
VİSKON KUMAŞ,VİSKON KUMAS FİYATİ
VİSKON METRE FİYATI,VİSKON NERDE SATILIR,VİSKON NEREDE BULURUM

Önceki Yazı
Yeni Yazı