Zeytinburnu Kumaşçılar Çarşısın’da Kumaş Alan

Zeytinburnu parti kumaşçılar

ZEYTİNBURNU KUMAŞÇILAR ÇARŞISIN’DA KUMAŞ ALAN 05356519107

POLYESTER PAMUK/

POLYESTER KUMAŞ SATIN ALINIR – PAMUKLU PARTİ İPLİK SALINIR – KİLO İLE KUMAŞ. Polyester pamuk neden bu kadar popüler? Ve harmanlanmış kumaşın özellikleri tam olarak nedir? Burada kumaş ve giyim, ev dekorasyonu, yatak takımı ve çok daha fazlası için neden mükemmel olduğu hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

POLYESTER PAMUK NEDIR?

Kumaş alanlar. Adından da anlaşılacağı gibi, bunlar polyester ve pamuk karışımından yapılmış dokuma ve örme kumaşlardır. Lifler, her iki malzemenin faydalarını birleştirmek için çeşitli oranlarda dokunur ve dokunur. Poli-pamuk genellikle ince ve hafif olmasına rağmen sağlam ve dayanıklı bir malzemedir.

ZEYTİNBURNU KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Zeytinburnu kumaşçılar  Çarşısı
Zeytinburnu kumaşçılar Çarşısı

Poli-pamuk yumuşak ve nem emici olduğu kadar bakımı kolay ve sağlam olduğu için elyaf karışımının popüler bir kullanımı yatak çarşaflarıdır.

Favori poli-pamuk karışımlarımız şunları içerir:

Pike  – Malzemeyi nefes alabilir hale getiren küçük deliklere sahip pike örgü. Esnek ve ağ benzeri.

Batiste – Düz örgünün  bir hikaye ile klasik, dar varyasyonu . Pürüzsüz, ince ve nefes alabilir.

Poplin –  yoğun bir çözgü ipliği ve daha az yoğun bir atkı ipliği ile ince nervürlü düz dokuma. Klasik gömlek kumaşı.

Balıksırtı  –  kırık bir dimi örgüde dimi varyasyonu. Zigzag yapısı onu özellikle sağlam kılar.

Müslin – Klasik, yumuşak dökümlü açık müslin kumaş. Şeffaf ve çok yumuşak.

Şeftali  –  şeftali derisi etkisi ile: pürüzlendirme veya kaplama ile yumuşak bir yüzey oluşturulur.

Kanvas – Kanvas olarak da bilinir. Sıkı düz dokuma, su tutmaz. Esneme yok, rustik görünüm.

ZEYTİNBURNU PARTİ KUMAŞ ALINIR 05356519107

Zeytinburnu parti kumaşçılar
Zeytinburnu parti kumaşçılar

KARIŞIMLI KUMAŞ NASIL YAPILIR?

Parça kumaş satın alanlar. Poli-pamuktan yapılan karışık kumaş, bir kumaş oluşturmak için pamuğun doğal liflerinin polyesterin suni lifleriyle birleştirilmesiyle yapılır. Lifler birlikte bükülerek bir iplik oluşturulabilir veya ayrı ayrı atkı ve çözgü iplikleri olarak kullanılabilir. Bununla birlikte, poli-pamuk sadece dokuma kumaş olarak değil, aynı zamanda örme jarse gibi bir örme kumaş olarak da mevcuttur. Bükülmüş pamuk ve poli iplikler içeren ipliklerden yapılan kumaşlar, çeşitli elyafların çözgü ve atkı iplikleri olarak kullanıldığı kumaşlardan genellikle biraz daha pahalıdır, ancak çoğu zaman daha yüksek kalitededir.

ÖZELLIKLER

Kilo ile kumaş. Poli-pamuk, her iki elyafın avantajlarını bir araya getirdiği için birçok harika özelliğe sahiptir. Malzeme karışımı sadece yatak çarşafları ve iç döşemeler için kullanılmaz, aynı zamanda giysilere de olumlu özellikler kazandırır.

Karışımlı kumaşın en popüler özellikleri şunlardır:

Neredeyse kırışıksız
Sağlam ve dayanıklı
nefes alabilir
Kolay bakım
Ütülenebilir
zar zor içeri giriyor
Solmaz
Saf pamuktan daha ucuz
Kullanımı kolay
FAYDALAR

Doğal ve sentetik liflerin karışımı, her iki lifin iyi özelliklerini birleştirir ve olumsuz özelliklere karşı koyar.

KUMAŞ ALIMI YAPANLAR ZEYTİNBURNU 05356519107

Kumaş alımı zeytinburnu
Kumaş alımı zeytinburnu

Kumaş alan. Saf polyester çok nefes almaz ve sizi çabucak terletebilir. Pamuk ise son derece hava geçirgendir ve iyi nem taşınmasını sağlamak için polyester ile birleştirilir. Pamuk ayrıca bazı dezavantajlara sahiptir. Malzeme kolayca kırışabilir ve bakımı özellikle kolay değildir. Polyester ise neredeyse kırışmaz ve bakımı son derece kolaydır: Böylece diğer malzemenin olumsuz özellikleri ortadan kalkar.

Parti kumaş alanlar. Nihai ürün, aynı zamanda nefes alabilen yumuşak, rahat ve esnek bir kumaştır. Poli-pamuk dayanıklıdır ve boncuklanma ve statik birikmeye daha az eğilimlidir. Kumaş ayrıca saf pamuktan daha ucuzdur ve farklı oranlarda polyester ve pamuk mevcuttur. Kendi poli-pamuk karışımınızı yaratın ve esnek kumaşın avantajlarından yararlanın.

kilo ile kapitone, parti polyester iplik satın alanlar, polyester astar alanlar, polyester ip satın alanlar, polyester kapitone alanlar, polyester kot alanlar, polyester parti iplik alanlar, polyester parti kumaş alanlar, spot polyester kumaş alanlar, stok polyester kumaş alan

Önceki Yazı
Yeni Yazı