Gerçek Deri Suni Deri Alımı 05356519107 Modaya Uygun Trençkot

Deri ve suni deri

Gerçek deri ve Suni Deri Alımı 05356519107 Modaya Uygun Trençkot Alımı

KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR.  TOK KUMAŞ ALANLAR. Gelin hakiki deri ile suni deri arasındaki farklara, her birinin avantaj ve dezavantajlarına, farkın nasıl anlatılacağına ve çeşitlerine yakından bakalım.

Deri kıyafet denince aklıma Grease filmindeki tatlı Sandy geliyor. Filmde kendini deri kaplı seksi bir bebeğe dönüştürdü.

Kumaş alan firmalar. Gerçek deri ile suni deri arasındaki temel fark, kaynağındadır. Gerçek deri, manda, sığır, öküz, koyun vb dahil olmak üzere hayvan derilerinden üretilir. Suni deri, renk eklemek için balmumu, boya veya poliüretan ile işlenmiş ve gerçek derinin dokusunu taklit etmek için baskı yapılmış plastik bir maddeden üretilen sentetik bir malzemedir.

DERİ – SUNİ DERİ – ALIYORUM …05356519107 

Deri ve suni deri
Deri ve suni deri

Doğru kumaşı giymek hem rahatlık hissi hem de giyim estetiği açısından dünyalar kadar fark yaratır. Deri bir istisna değildir. İster ceket, pantolon, ayakkabı vb. olsun, dokusu ve hissi artı bu klasiğin zamansız cazibesini görmezden gelmek zor.

Kaliteli bir giysi seçerken, genellikle giysilik deri alanlar arasında eğitimsiz bir göze karışır. Deri ürünleri konusunda deneyimli ve bilgili olanlar, ikisi arasında kolayca ayrım yapabilirler, ancak olmayanlar pahalı bir sahte satın alma yapabilirler. Peki, gerçek deri ile suni kuzenleri arasındaki farklar nelerdir ve hepsi eşit olarak mı yaratılmıştır?

GERÇEK DERİ FIRSATI

Top kumaş alanlar. Sertifikalı hakiki deri ceketler motosikletçiler, yarış arabası sürücüleri ve savaş pilotları gibi askeri personel tarafından bir nedenden dolayı kullanılmaktadır. Bunlar az böyledir yaralanma riskini azaltarak, dayanıklı ve kullanıcı için böylece koruyucu suni deri ile.

Hakiki deri ceketler kuzu, koyun, domuz ve at gibi hayvan derilerinden yapılır. En kaliteli ceketleri üretmek için kullanılan en yaygın deri kuzu derisidir. Yumuşaktır, cilt üzerinde lükstür ve sürmesi amaçlanan ebediyen yüksek kaliteli bir deneyim sunar.

TRENÇKOT KUMAŞI ALAN 05356519107

Trench kot kumaş alanlar
Trench kot kumaş alanlar

Aynı şekilde hakiki deriden ayakkabı yapmanın faydası da dayanıklı olmalarıdır. Hakiki deri ayakkabılar genellikle sentetik malzemeler de dahil olmak üzere diğer malzemelerden yapılmış diğer ayakkabılardan daha uzun süre dayanır.

TOP KUMAŞ ALAN FİRMALAR…
Kumaş satın alanlar bu günlerde daha çok kalçalar tarafından giyilen ve bir moda ifadesi olarak moda olan, başlangıçta mavi yakalı fabrika işçileri için iş botları olarak tasarlandı.

deri parçası alan,deri parçası satın alan,deri parçası alımı yapanlar,deri nereye satarım,Deri Elbise Modelleri,Tesettür deri Elbise modelleri,Tesettür Deri elbiseler,deri elbise, mini,Uzun Deri Elbise Modelleri,Hakiki Deri Elbise,
Esas olarak sığır derisinden yapılmıştır, yağa ve kimyasallara karşı dayanıklıdır ve kullanıcının düşen iskele gibi kazara yüklerden korunmasına yardımcı olur.

Kumaş alan firmalar. Doğal olarak, gerçek deri giysiler genellikle suni deri giysilerden çok daha pahalıdır. Ancak iyi tarafta, diğer kumaşlardan yapılmış giysilerden daha fazla değerlerini koruyorlar. Bu nedenle, örneğin deri ceketinizi satarken daha yüksek bir satış fiyatı elde etmelisiniz.

Nispeten iyi durumda kullanılmış bir hakiki deri ceket birkaç yüz dolara satılabilir, oysa suni deriden veya başka herhangi bir kumaştan yapılmış bir ceket genellikle miktarın bir kısmını getirir.

Top kumaş alan. Bu nedenle, bir deri giysi, ekolojik olarak daha zararlı ve sürdürülemez olan bir çöp sahasına her zaman gidebilecek tek kullanımlık bir üründen ziyade bir yatırım olarak kabul edilebilir.

ÇOK ÇEŞİTLİ STİL SEÇENEKLERİ.
Gerçek deri giyimin sunduğu tüm belirgin fiziksel avantajların yanı sıra, eşsiz “top kumaş alanlar” faktörünü de benimsiyor. Hayvan derisinden yapıldığı için her deri ürün benzersizdir ve hiçbiri birbirinin aynısı değildir.

Zamanla sık sık giyilir, çekici bir yıpranmış görünüm geliştirir. Gerçek derinin yumuşaklığı ve uyarlanabilirliği, en iyi özelliklerinden biridir.

KUMAŞ ALAN FİRMALAR 05356519107

Modaya uygun bluzlar
Modaya uygun bluzlar

Geçmişte sınırlı sayıda temel giysi üretildi, örneğin, İkinci Dünya Savaşı havacılarıyla eşanlamlı geleneksel kahverengi deri ceket. Ancak daha yakın zamanlarda, moda tasarımcıları o zamandan beri deriyi çok daha geniş bir yelpazede kıyafet uygulamalarında kullandılar.

Kumaş satın alan firmalar. Geçmişin daha geleneksel renk ve tarzlarında ve daha çağdaş modayı tamamlamak için daha yeni ve daha modern renk ve tarzlarda deri ceketler, ayakkabılar, kemerler veya el çantaları bulabilirsiniz.

SUNİ DERİ GİYSİLER
Suni deri, herhangi bir suni deriye atıfta bulunan genel bir terimdir. Bu isimler çoğunlukla suni deri (kanepeler, sandalyeler ve başlık kaplamaları), suni deri (otomobil döşemesi, giyim ve konfeksiyon) ve koskin (tüketici malları) gibi sentetik deri ürünlerinin belirli uygulamalarını belirtmek için kullanılır.

En yaygın suni deri türü PU (Poliüretan) malzemeden yapılır.

PU kumaş, bir temel malzemeye %100 poliüretan laminat kaplama uygulanarak yapılır. Bu temel malzemeler tipik olarak polyester, pamuk, naylon veya suni ipek içerebilir. Dokulu bir silindir, gerçek bir deri ürünün görünümünü taklit etmek için yüzeye yapay bir damar deseni uygular. Yapay tane deseni genellikle çok tekdüzedir.

KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR
Poliüretan köpükler, mobilya döşemeleri, iPad veya cep telefonu kılıfları, kemerler gibi bazı uygulamalarda suni deri olarak kullanılmaktadır.

PVC deri kumaş PU deri kumaş gibidir. PVC deri kumaş, poliüretan yerine, koruyucu stabilizatörlü polivinil klorür, yumuşatmaya yardımcı olan plastikleştiriciler ve esneklik için yağlayıcılar içerir. Bu karışım bir temel malzemeye uygulanır. Benzer şekilde, PU’da olduğu gibi, temel malzemeler polyester, pamuk, naylon veya suni ipektir.

Mukavemet ve dayanıklılık gibi malzeme kalitesi söz konusu olduğunda gerçek deri kazanandır. Peki ya maliyet ve suni derinin gerçek deriye göre başka avantajları var mı?

Gerçek derinin avantajları ve dezavantajları

Artıları

Çok dayanıklı: Çok daha sağlam ancak esnek, iyi bir özenle ömür boyu sürebilir

Daha iyi koruma sağlar: Suya ve ateşe dayanıklıdır ve gözenekli yapısı nedeniyle nefes alabilirken rüzgar, ısı ve soğuğa karşı iyi yalıtım sağlar

Zarif yaşlar: Gerçek deri yaşlandıkça daha iyi görünür. İyi giyilmiş bir giysi, görsel olarak çekici olan güzel bir patina oluşturur.

Ekolojik olarak daha dost: Doğal bir malzemeden yapılmıştır ve atıldığında biyolojik olarak parçalanabilir

Ebedi bir stil ikonu: Modanın temel unsuru olan deri bir giysi, zamansız bir prestij ve lüks havasını yansıtır.

TOP KUMAŞ ALANLAR.
Eksileri

Daha pahalı: Kullanılan malzemeye bağlı olarak kaliteli bir deri ürün çok pahalı olabilir.

Şımartılmaya ihtiyacı var: Görünüşünü ve hissini korumak için iyi kalitede deri ürünlerle yeterli miktarda temizlik ve bakıma ihtiyacı var

Sınırlı leke direnci: Gözenekli yapısı nedeniyle, kazara dökülmelerden kaynaklanan lekelenmeye karşı hassastır.

Suni Deri Avantajları ve Dezavantajları

HERTÜRLÜ KUMAŞ ALINIR 05356519107

Gerçek deri ve suni deri arasındaki fark
Gerçek deri ve suni deri arasındaki fark

Artıları

Daha Ucuz: Kullanılan malzemeler nedeniyle genellikle gerçek deriden çok daha ekonomiktir. Seri üretim, ölçek ekonomileri nedeniyle daha düşük fiyatına da katkıda bulunur

Kolay bakım ve bakım: Bu genellikle nemli bir bezle silinebilir. Parlaklığını korumak için cila gerektirmez. Ayrıca düşük gözenekliliği nedeniyle leke tutmazlığa karşı daha dayanıklıdır.

UV ışınlarına dayanıklı: Ayrıca kolay kolay solmaz

Çok yönlü: Gerçek deriden daha hafiftir ve bu nedenle daha az kısıtlayıcıdır, kolayca dikilebilir ve herhangi bir şekil veya biçimde şekillendirilebilir ve kullanıcıya yeterli konfor sağlar. Ayrıca herhangi bir renge boyamak daha kolaydır

Eksileri

Gerçek deriden daha az dayanıklı: Kullanılan malzemelerin kalitesine bağlı olarak suni deri, zamanla delinme, yırtılma ve çatlama eğilimi gösterir.

Nefes almaz: Suni deri, özellikle PVC’den yapıldığında gözenekli değildir ve kullanıcının terlemesine neden olur

Az koruma sağlar: Genellikle daha incedir, dolayısıyla daha az vücut ısısını korur

Parlaklığını kaybeder: Görünümünü ve çekiciliğini çok uzun süre korumaz veya iyileştirmez

Hipoalerjenik değil: Kullanılan kumaşa duyarlılığı olan kullanıcılar alerji geliştirebilir

Kimyasal kokuyor: Güçlü bir plastik veya kauçuk kokusu yayabilir

Çevre açısından tehlikeli: Kullanılan malzemeler ve ilgili seri üretim süreçleri nedeniyle çok fazla çevresel atık üretir.

Sonsuza kadar şık değiller: Otantik muadillerinden daha az şık ve klas olarak kabul edilirler, çekiciliğini çabucak kaybetme eğilimindedirler.

TAVSİYE YAZI: ŞİFON KUMAŞ NASIL YIKANIR?

kiloluk suni deri, kiloyla deri alanlar, kumaş alan firma, top kumaş alan firmalar, top kumaş satın alanlar,trençkot – mavi, trençkot Erkek, trençkot fiyatı, Trençkot kadın, trençkot kumaş alan, trençkot kumaş alanlar, trençkot kumaşı, trençkot kumaşı satan, Trençkot Modelleri, trençkot modelleri nelerdir, trençkot satan yerler, Trençkot tesettür, Uzun trençkot

Önceki Yazı
Yeni Yazı