Jeans Kumaş Alanlar

Jeans kot kumaş alanlar

JEANS KUMAŞ BİR PARÇA JEAN KUMAŞ ALIMI 05356519107

beyaz denim, polar kumaş üzerine denim, denim, denim %100 pamuk, denim satın al, denim toptan fiyatı, denim parçası, gri denim, kompozisyon, kalın denim

kot nedir?

Denim, çivit, gri veya alacalı beyaz ipliklerden dokunan dayanıklı bir pamuklu dimi kumaştır. Denim, klasik mavi kot pantolonlardan ceketlere, elbiselere, tulumlara ve daha fazlasına kadar tartışmasız en ünlü ve yaygın olarak kullanılan kumaşlardan biridir. Yaklaşık yüz elli yıldır blue jeans, klasik Amerika’nın sembolü olmuştur.

AĞIRLIKTA DENİM KUMAŞ

Denim kot pantolon 1870’lerde Jacob Davis ve Levi’s Jeans’i kuran aynı Levi olan Levi Strauss tarafından icat edildi. İş ortağı Jacob Davis, giysinin en zayıf noktalarını güçlendirmek için erkek kot ve pamuklu ördek pantolonlarında pirinç perçin kullanan ilk kişi oldu. Bu teknik, pantolonları günlük işçi giyimi için daha dayanıklı hale getirdi. 20 Mayıs 1873’te Davis ve Levi Strauss & Co. bugün bildiğimiz ve sevdiğimiz jeanlerin patentini aldı.

JEANS KOT KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Jeans kot kumaş alanlar
Jeans kot kumaş alanlar

Gerçek denim pamuktan yapılmıştır. Mükemmel dokuyu sağlamak için kotlarınızda %100 pamuğa ihtiyacınız var: Pamuklu kotlar dayanıklıdır, ancak vücudunuza her çorapla uyum sağlar, bu da kotunuzu her giydiğinizde benzersiz olacağı anlamına gelir.

kot

Yalnızca pamuktan yapılan kotlara düşkün olsak da bazen %1 veya %2 streç pamuğun klasik kot kotlara getirdiği tüm harika özellikleri korurken ekstra rahatlık sağlar.

DENİM KOT KUMAŞ ALINIR 05356519107

Jeans Kot Kumaş Alımı
Jeans Kot Kumaş Alanlar

KOT BAKIM

Kot pantolonunuzun bakımı söz konusu olduğunda, kıyafetlerinizin yeni gibi görünmesini sağlamak için içgüdülerinize aykırı davranabilirsiniz. Denim eskir ve iyi aşınır, yaşlandıkça daha rahat hale gelir. Gerçek kotun şekil alması, yumuşaması ve kişiliğini geliştirmesi için giyilmesi gerekir. Okuyun: çok düşük bakım.

DENİM KUMAŞ SARGI?

Denim kırışmaz ve bakımı kolaydır.

JEAN’I YIKANMAK KOLAY MI?

Kot pantolon söz konusu olduğunda, daha azı daha fazladır. Yıkama, o zaman. Kotlar en fazla beş kullanımda bir yıkanmalıdır. İstenmeyen solmalarını önlemek için kot pantolonunuzu daima tersten yıkamalı ve şeklini korumak için düşük sıcaklıklarda kurutmalısınız.

Önceki Yazı
Yeni Yazı