Kilo İşi Kapitone Kumaş Alanlar

Kilo işi kapitone kumaş alanlar

Kilo İşi Kapitone Kumaş Alanlar 05356519107

kapitone kumaş,ucuz kapitone kumaş,1a kapitone kumaş,1a kumaş satın alanlar,satılık kapitone kumaş,parça kapitone kumaş,tekleme kapitone kumaş,toptan kapitone kumaş alan, kapitone kumaş satın alanlar,toptan kapitone kumaş alan yerler,

KİLOYLA KAPİTONE KUMAŞ – UCUZ KAPİTONE KUMAŞ KİLOLUK KAPİTONE KUMAŞ KİLO İLE KAPİTONE KUMAŞ ALIYORUM… Kapitone kumaş, bir dikişin kullanıldığı dışbükey bir desene sahip çok katmanlı bir kumaştır. Malzemenin bileşimi amacına bağlıdır. Kapitone kumaş, iki tabanı birleştirme ve yalıtım açısından farklılık gösterir. Bu kumaş esas olarak giysi ve ev tekstili dikmek için kullanılır. Malzemenin, diğerleri gibi, avantajları ve dezavantajları vardır.

KAPİTONE KUMAŞ ALINIR 05356519107

Kilo işi kapitone kumaş alanlar
Kilo işi kapitone kumaş alanlar

Açıklama ve kompozisyon

Kumaş alanlar. Bu tür malzeme ilk olarak antik Çin’de kullanılmıştır. Daha sonra kanvas fiyatı üretilmeye başlandı. Kapitone bir kumaş elde etmek için, aralarında bir yalıtım tabakasının döşendiği iki taban birbirine sabitlenir. Daha fazla katman olabilir.

Kapitone tasarım genellikle geometrik şekiller, çiçek desenleri, fantezi motifleri tasvir eder. Baz görevi gören kumaş, gerekirse bir membran tabakasına sahiptir veya su itici özelliklere sahiptir. Malzemenin bileşimi, daha fazla kullanımına bağlıdır:

Kumaş parçası alanlar. Dolgu maddesi olarak polyester elyaf, sentetik kışlayıcı, keçe,bambu, kullanılır. Sentetik elyaf faydaları nedeniyle tercih edilmektedir. Yapay yalıtım çok az ağırlığa sahiptir, neredeyse nemi emmez ve hipoalerjenik özelliklere sahiptir.

Kapitone kumaş çeşitleri, amaçları

Sınıflandırmaya göre kapitone malzeme üretim özelliklerine göre türlere ayrılmaktadır. Üç şekilde üretilir:

İplik kullanan klasik bir dikiş. Malzeme katmanları dikilir, iplikler yüzeyde bir desen oluşturur. Bu yöntem tüm kumaş türleri için uygundur.

Termal dikiş sentetik malzemeler için kullanılır. Katmanlar, gerekli sıcaklığa ısıtılan kafalara sahip bir pres kullanılarak birbirine yapıştırılır. Termostat yalnızca sentetiklerle çalışırken kullanılır.

Ultra adım. Kumaşlar ve yalıtım, kumaşın tek tek alanlarını ısıtan ultrason kullanılarak bir arada tutulur. Yöntem, sentetik elyaf içeriğinin en az %30 olduğu bir malzeme için uygundur.

KAPİTONE KUMAŞ SATIN ALINIR 05356519107

Kapitone kumaş satın alanlar
Kapitone kumaş satın alanlar

Kiloyla kapitone kumaş. Son iki yöntemin klasik dikişe göre avantajları vardır. Isıtma kullanıldığında kumaşlar daha sıkı bir şekilde bir arada tutulur, kapitone kumaş daha uzun süre dayanır.

Kapitone malzeme farklı amaçlar için kullanılır:

Dış giyim için astar olarak. Taban kaba patiska, saten, polikotondan yapılabilir. Bu tür giysiler dolgu polyester, vatka, ince sulit ve diğer yalıtım malzemelerinin üzerine dikilir.

Spot kumaş alanlar. Dış giyim ve aksesuarların (çanta, kemer, şapka) dikilmesinde kapitone suni deri veya eko-deri kullanılır.

kapitone alanlar
Dikişli yağmurluk kumaşı, rüzgarlıklar, yağmurluklar, spor giyim oluşturmak için kullanılır. Böyle bir kumaşta iç yalıtım tabakası bulunmayabilir.

Toptan kumaş alan firmalar. Ceket kumaşının dış katmanı sentetik, iç katmanı muflon, mikrofiber, pamuktur. İçerideki yalıtım, sentetik veya yünlü liflerden, suni kürkten oluşabilir. Malzemenin yüzüne genellikle su itici bir emprenye uygulanır.

Bir dikiş ile triko. Baz genellikle sentetik ilaveli pamuk liflerinden yapılır. İç kısmında dolgu polyester izolasyon bulunmaktadır. Örme giysiler vücuda hoş gelir, artan yumuşaklık ile karakterize edilir. Bu kumaş türü spor giyim, iç ve dış giyim için uygundur.

KUMAŞ ALIMI YAPILIR 05356519107

Kapitone kumaş
Kapitone kumaş

Toptan kapitone kumaş alan. Ön taraftaki ev kapitone tekstilleri, genellikle patchwork tekniklerini veya nakışları taklit eden jakarlı kumaşlardır. Yatak örtüleri ve battaniyeler için bu tarz sıklıkla kullanılır. Benzer bir teknikteki dekor elemanları, kumaş satın alanlar eski püskü şık iç mekanlar için idealdir.

Kapitone kumaşların avantajları nelerdir?

Pati kumaş satın alanlar. Tüketici için kapitone kumaşların ana avantajı çekici görünümleridir, çünkü dikiş deseni çok ilginç olabilir. Ancak sadece bu, böyle bir tuvalin değeri olarak kabul edilemez.

Avantajlar listesine şunları ekleyebilirsiniz:
giymek rahat – malzeme yumuşaktır, rahatlık hissi verir;
hafiflik – bu tür kumaşlardan yapılan ürünler hafiftir;
yüksek kaliteli ısı koruması – kapitone giysiler rüzgarla savrulmaz;
nefes alabilirlik – bileşimdeki doğal lifler vücudun nefes almasına izin verir;
dayanıklılık – şeyler yıkamayı iyi tolere eder ve uzun süre hizmet eder;
UV direnci – giysiler güneşte solmaz;
düşük uzama katsayısı – tekstiller şeklini korur, küçülmez.

kapitone alanlar
Parça kumaş alanlar.

Ek bir artı, böyle bir tuvalin hacimli görünmediği düşünülebilir, bu da figürü görsel olarak büyütmediği anlamına gelir. Bu özellikle şık görünmek isteyen kadınlar için önemlidir. Giysi dikmekle uğraşanlar, malzemenin çalışmaya uygun olduğunu, ürünün kolayca kesilip dikilebileceğini not eder.

1A KAPİTONE KUMAŞ,1A KUMAŞ SATIN ALANLAR,KAPİTONE KUMAŞ,KAPİTONE KUMAŞ SATIN ALANLAR,PARÇA KAPİTONE KUMAŞ
SATILIK KAPİTONE KUMAŞ,TEKLEME KAPİTONE KUMAŞ,TOPTAN KAPİTONE KUMAŞ ALAN
TOPTAN KAPİTONE KUMAŞ ALAN YERLER,UCUZ KAPİTONE KUMAŞ

Önceki Yazı
Yeni Yazı