Spot Kumaş

Spot kumaş alımı yapan firmamız, kullanılmayan ve atıl durumda olan tüm kumaşlara en yüksek fiyatlar teklif ediyor. İşinize yaramayan ve asla kullanılamayacak durumda olan kumaşlara en yüksek fiyatları teklif ederek elinizdeki spot kumaşlardan kurtulmanıza olanak sağlıyor. Tekstil şirketleri ve terziler genel manada yüksek miktarlık kumaş alımları yaparlar. Yapılan bu alımların tamamı kumaş ile tekstil ürünleri üretiminde kullanılır. Ama verilen fireler ve elde kalan fazlalık kumaşlar genellikle çöpe atılır. Bunun önüne geçebilmek ve bu alanda elde kalan fazlalık olan tüm kumaşların alımını firmamız gerçekleştirir. Bu durumdan sadece şirketimiz değil spot kumaş satımı yapan firmalarda kazanır.

Spot Kumaş Nedir?

Spot kumaş adından da anlaşılacağı üzere fazlalık kumaştır. Spot kumaş olarak bulunan kumaşların tamamı mağazamızda ön satışa çıkartılır. Bu sayede diğer tüm küçük işletmeler bizlerden kumaş satın alarak bütçelerine büyük bir katkı sağlamış olur. Bu durumda hem alım yapan hem satım yapan işletmeler kazançlı olurlar. Spot kumaş aslına bakılacak olursa sıfır etiketiyle satılmakta olan kumaşlardan daha fazladır. Spot kumaşlar hem fiyat olarak ekonomik hem de çeşitlilik açısından büyük bir bolluk sağlar. İnsanlar bugün sıfır etiketli kumaş satın almaktansa spot kumaş tercih ederler. Firmanızın elinde bulunan tüm kumaş çeşitlerini en önemlisi fazlalık olarak bulunan kumaş çeşitlerini satmayı planlayabilirsiniz.

Kumaş Satın Alımı Nasıl Gerçekleşiyor?

Spot kumaş satın alımı genellikle bizimle iletişime geçmeniz durumunda gerçekleşir. Firmamız ile iletişime geçmeniz durumunda adresinize kadar aracımızla gelip gerekli tespitleri yapıp ödemenizi yaparak tüm kumaşların satın alımı ile sonlanır. Tüm süreç bu şekilde ilerler. Şirketimiz asla ama asla vadeli ya da çeşitli ödeme yolunu tercih etmez. Tek ödeme yöntemimiz nakit ödemedir. Spot kumaş satan ve alan yerler direkt olarak bizimle iletişime geçerler, biz önce kumaşı satın alır ve mağazamıza getiririz. Küçük çaplı işletmeler ise mağazamızdan spot kumaş satın alımını gerçekleştirerek döngüyü tamamlar. Bu sayede binlerce insan kazançlı olur, küçük işletmeler fazlalık olarak bulunan kumaşlarla yeniden üretime geçer.