Stok Kumaş

Stok kumaş genel itibari ile depolanmış ve kısa süre bekletilmiş kumaş çeşididir. Bu kumaş çeşidi kumaş alıcılarının en fazla tercih ettiği kumaş çeşitlerinden bir tanesidir. Geçmişten günümüze gelen bir fikir olarak stok kumaş insanların ekonomik açıdan en fazla alım yapabileceği kumaş çeşidi olarak görülebilir. Ancak bu durum her zaman için geçerli bir seçenek değildir. Çünkü stok kumaşlar her zaman insanların kullanmaktan vazgeçtiği kumaş çeşidi değildir. İnsanlar bu kumaşların fire vermesi sebebi ile satışını yapmaktadır. Bu da stok kumaş stokumuzun bir hayli fazla olmasına neden olur. Ancak stok kumaş alıcıları bunun böyle olmadığını ve insanların kullanmaktan vazgeçtiklerini düşünürler.

Stok Kumaş Nedir?

Stok kumaş depolanmış ürünlerdir. Ancak kullanılmaktan vazgeçilen ya da kullanılamayacak kadar kötü olan ürünler değildir. Stok kumaş depolarımızda birbirinden güzel ve eşsiz değerde kumaş partileri bulunur. İhtiyaç sahibi olan firmaların kolay ve rahat bir şekilde satın alımı yapabilmesine olanak sağlamak için mağazalarımızın dışında da stok kumaş depolama ihtimalimiz yüksektir. Stok kumaşlar genellikle terzilerin ve tekstil fabrikalarının tercih edebileceği düzeydeki kumaş çeşitleridir. Bu şirketler ve işletmeler bizim mağazamızı belirli aralıklarla ziyaret eder ve kendileri için en uygun kumaş modellerini satın alırlar. Ancak ondan önceki tüm süreç sizin elinizdeki fazlalık bulunan kumaş parçalarını satmanız ile başlar. Bu sebeple tüm bu döngünün sürdürülebilir olması adına işletmemiz sizlere en yüksek fiyatları sağlar.

Stok Kumaş Satın Alan Yerler

Stok kumaş satın alan yerler genellikle sizlere en düşük fiyatları sunar. Bunun en temel sebebi ise bizim gibi ana kumaş satın alan yerlere satmaktır. Onları direkt olarak aracı olarak sınıflandırabiliriz. Bu tür insanlardan uzak durarak direkt olarak bizimle iş birliği yapabilir ve düşük fiyatlar yerine yüksek fiyatlardan ellerinizdeki fazlalık stok kumaşları satabilirsiniz. Bu hem size hem de bize yüksek oranda fayda sağlayacaktır. Siz yüksek fiyatlardan ellerinizdeki fazlalık kumaşları satarken biz de direkt ana satıcı ile muhatap olmuş oluruz. Aracı insanlardan uzak durarak Türkiye’nin en yüksek fiyatlarından ellerinizdeki kumaşları satmak için hemen bizimle iletişime geçin.