Kumaş Alıcıları

Kumaş alıcıları şeklinde yaptığınız tüm doğal aramalar sonucunda bize ulaştıysanız Türkiye’nin en yüksek fiyatlardan kumaş alıcılarına hoş geldiniz! Avcı Tekstil olarak amacımız hem yeryüzünde fazlalık kumaşların tek bir noktada toplanmasını sağlamak hem ellerinde fazlalık olarak bulunan kumaşı bulunan şirketlerin mali durumlarına katkı sağlamak hem de Avcı Tekstilin geri dönüşüm sayesinde total para kazanmasını sağlamaktır. Sadece Türkiye’de kumaş alıcıları şeklinde yapılan doğal aramaların 50 bin kişi olduğunu çok açık bir şekilde görebiliyoruz. Bu da ülkemizin ne kadar fazlalık kumaş cenneti olduğunu bizlere apaçık bir şekilde gösterebiliyor. Eğer sizin de ellerinizde fazlalık olarak kumaş bulunuyor ise hemen bizimle iletişime geçebilir, tüm fazlalık kumaşlarınızı bize satabilirsiniz.

İnternette Kumaş Alanlar

Kumaş alıcıları sizlere bizzat ulaşmaları halinde direkt olarak bizimle iletişime geçmeniz çok daha sağlıklı bir seçenek olacaktır. Bunun en temel sebebi ise genellikle bu diğer kumaş alıcıları sizlere çok düşük fiyatlar sunuyor olmasıdır. Ancak şirketimiz genel olarak her iki tarafında yüksek miktarlarda kazanmasını sağlamak ve bu döngüyü süreklilik haline getirmek istemesidir. Biz sizden sürekli olarak fazlalık kumaş almayı başarabiliyorsak işte bu doğru bir kazan kazan formülü olacaktır. Her iki tarafında kumaş alıcıları araması yerine direkt olarak bizimle iletişime geçiyor olması bizim için çok daha geçerli ve mantıklı bir seçenek olacaktır.

Kimler Kumaş Alıyor?

Kumaş alıcıları genellikle internette birkaç web site ile tıpkı bir örgüt gibi çalışırlar. Ülkemizin dört bir yanındaki tüm kumaş satan kişileri ile iletişime geçerek ellerindeki fazlalık kumaşları en uygun fiyatlardan toplamaya çalışırlar. Ancak firmamızın böyle bir duruma net olarak ihtiyacı yoktur. Zira işletmemize bugün abonelik modeli ile kumaş sağlayan yüzlerce alt firması vardır. Bu sebeple kumaş alıcıları araması ile bizlere ulaşmanız sizin yararınıza olacaktır. Çünkü biz diğer tüm kumaş alıcılarına oranla en yüksek fiyatları sunuyoruz. Çünkü amacımız sizden sürekli olarak kumaş alabilmektir. Ancak bu sayede sürdürülebilir bir gelir modeli yaratmış oluruz. Eğer elinizdeki tüm fazlalık kumaşları satmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.