Parti Malı Kumaş

Parti malı kumaş, tekstil sektörünün en yoğun bir şekilde aradığı bir kumaş modelidir. Parti malı kumaş demek, defolu olmayan ancak yeniden üretim yapılmayacağı düşünülen tüm kumaş çeşitleridir. Yani bir diğer deyişle herhangi bir problem sebebi ile değerini kaybetmiş olan kumaşlardır. Bu kumaşlar piyasada kumaş fiyatlarının çok altında satılır, bunun en temel sebebi ise sıfır etiketli kumaşların ve diğer tüm kumaş çeşitlerinin kaliteli olmasıdır. Ancak parti malı kumaş çeşitleri de yüksek miktarda kalitelidir. Ancak bu kumaş çeşidinin kalitesini anlayabilmek için gerçek bir tekstil işçisi olmak gerekir. Bu sektörde büyük bir mesai harcamış olan tüm işletme sahipleri diğer tüm kumaş çeşitleri yerine parti malı kumaş tercih ederler.

Parti Malı Kumaş Alanlar

Parti malı kumaş satın alan firmalar genellikle sizlere en düşük fiyatları sunacaktır. Bunun en temel sebebi ise ana alıcının kendilerinin olmamasıdır. Bu tarz firmalar sizden yüklü miktarda kumaş alıp size en düşük fiyatları sunarlar. Satın aldıkları parti malı kumaş çeşitlerini bizim gibi ana kumaş alıcılarına getirirler ve yüksek fiyatlardan satarlar. Biz bu gibi durumların önüne geçebilmek adına Türkiye’deki tüm parti malı kumaş satıcılarına hızlı bir şekilde ulaşıp onlardan en yüksek fiyatlardan kumaş satın almaya çalışırız. Ancak her zaman bu durum yeterli olmayabilir. Siz de en yüksek fiyatlardan parti malı kumaş satmak isterseniz hemen bizimle iletişime geçin.

Parti Malı Kumaşlar Ne İşe Yarar?

Parti malı kumaş, yukarıda da bahsettiğimiz gibi insanların kullanmaktan vazgeçtiği değil, maddi değeri düşmüş olan parça kumaş çeşitleridir. Örnek vermek gerekirse, üretiminde herhangi bir problem olmamış ancak üretimi yapılamayacak olan tüm kumaş çeşitleri parti malı kumaş olarak adlandırılırlar. Buna sebebiyet veren tek durum yukarıda bahsettiğimiz seçenektir. Yani parti malı kumaş tercih etmemek için herhangi bir sebep yok. İnsanlar bu konuda bilinçsiz olduğu için parti malı kumaş çeşitlerini kullanılamaz sanıyor. Ancak durum bu şekilde değil. Siz de elinizdeki tüm parti malı kumaş çeşitlerini satmak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçin.