İstanbul Stok Kumaş

İstanbul Stok Kumaş

İstanbul Stok Kumaş

İstanbul stok kumaş işletmelerinin büyük bir çoğunluğunun kumaş satan kişilerden çok daha ucuz fiyatlardan kumaş aldıkları şirketimizin gözünden kaçmayan büyük bir detay haline geldi. Özellikle Korona virüs gibi önemli bir salgın döneminde insanların ellerinde mecburiyetten kalan fazlalık kumaşların çok ucuz fiyatlardan satın alınıyor olması İstanbul stok kumaş şirketimizin lekelenmesine neden olabiliyor. Şirketimiz normal fiyatların çok daha üstünde bir fiyat modeli ile insanlardan hızlı ve kolay bir şekilde stok kumaş satın almaya çalışan bir şirket olarak ucuz fiyat teklifi yapan şirketlerle kesinlikle çalışmıyor. Bu stok kumaş şirketlerinin tek amacı sizin gibi stok kumaş satıcısı olan kişilerden en ucuz fiyatlardan mümkün olan en fazla kumaşı satın alarak bizim gibi ana stok kumaş alıcılarına yüksek fiyatlardan satmak oluyor.

Stok Kumaş Ne Yapılıyor?

İstanbul stok kumaş şirketimiz sizden satın almış olduğu tüm kumaşların %33’ünü terzilere gönderiyor. %33’ünü tekstil fabrikalarına gönderiyor ve kalan %33’lük kısmını ise geri dönüşüme sokuyor. Bu sayede sizlerden en yüksek fiyatlardan satın almış olduğumuz stok kumaşların tamamı kullanılabilecek en iyi şekilde kullanılıyor. Hiçbir satın alınan kumaş fire verilmeden yakılmadan ya da stok kumaş satın alan diğer şirketlere satılmadan değerlendiriliyor. Ancak burada en önemli ayrıntı ise bizim sizden yüksek fiyatla alıyor olmamızdır. Size düşük fiyat teklif edenlerin yerine şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Stok Kumaş Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul stok kumaş şirketimizde satılmakta olan kumaş fiyatları her birinde değişiklik gösterebiliyor. Özellikle özel üretim kumaş modellerimizde ve stok kumaşlarımızda uçurum olmasa da yüklü değişiklikler söz konusu olabiliyor. Stok kumaş fiyatlarının tamamını öğrenebilmeniz için en doğru hareketin direkt olarak mağazamızı ziyaret etmek olacağından şüpheniz olmasın. Zira mağazamızda görebileceğiniz Türkiye’nin en fazla stok kumaş mağazasını görebileceksiniz. Milyonlarca metre kumaş İstanbul stok kumaş şirketimiz tarafından stok edilmiş durumdadır. Bu da ne iş yapıyorsanız yapın direkt olarak aradığınız tüm kumaş modellerini mağazamızdan bulabileceğiniz anlamına geliyor. Eğer aradığınız sınırsız sayıda kumaş çeşitleri bulmak ise hemen mağazamızı ziyaret edin.

Önceki Yazı
Yeni Yazı