Kadınlar ve Erkekler için Eşofman Kumaşı Alanlar 05356519107

Eşofmanlık Kumaş Satın Alanlar

Kadınlar ve Erkekler için Eşofman Kumaşı Alanlar 05356519107

Tarz eşofman takımları Bayan, Tarz eşofman takımları Bay, Tarz eşofman takımları erkek, eşofman kumaş fiyatları,iki iplik eşofman,üç iplik eşofman, eşofman kumaşları satanlar, eşofman kumaşı alan firmalar,toptan eşofman kumaş satın alanlar,top eşofman kumaşı alanlar,kilo ile eşofmanlık kumaşlar, eşofmanlık kumaş alan firmalar, eşofmanlık kumaşlar
Kadınlar ve Erkekler için Eşofman

KUMAŞ ALAN FİRMALAR. 05356519107

Eşofmanlık Kumaş Alanlar
Eşofmanlık Kumaş Alanlar

Bu mükemmel eşofmanı giymek aynı anda ılık bir banyoya dalmak ve sert bir içeceği yudumlamak gibidir. Rahatlığı görebilseydiniz, bir çift eşofman gibi görünürdü. Ama uyum doğru değilse, o zaman hiçbir şey yoktur. Bel garip, bilekler sıkı, her şey kapalı. Bunun sana olmasına izin verme. Eşofmanları her seferinde mükemmel boyutta alın ve kullanımı kolay eşofman beden tablosu ile ihtiyacınız olduğunda kendi rahatınızı yaratın.

Mükemmel Eşofman Elde Etmek

Eşofmanlarınız için mükemmel bir uyum elde etmek istiyorsanız vücudunuzun mükemmel ölçümlerini alarak başlayın. Vücudunuzun etrafına mükemmel bir şekilde oturması için yumuşak bir şerit metre kullanın ve ölçümü inç cinsinden inçin sekizde birine kadar yazın.

Kumaş alan firmalar. Belinizi doğru bir şekilde ölçmek için, mezurayı vücudunuzun çevresine doğal belinizin biraz altından sarın. Bu göbek deliğinizin biraz altında olacak. Belinize mümkün olduğunca sıkı sarmayın. Cildinize tam oturması için doğal olarak sarın ve bir işaret parmağınızı ölçüm bandı ile cildiniz arasına sokun. Yemek yediğinizde ve içtiğinizde mideniz ve beliniz biraz genişleyecektir. Kesinlikle sizinle birlikte genişleyecek eşofmanlar istiyorsunuz. Bu hemen hemen eşofmanların olması gereken şey!

Doğal belden ölçmek istemezsiniz çünkü genellikle pantolonunuzu bundan biraz daha aşağıda giyersiniz. Bu, harika bir eşofman istiyorsanız, ihtiyacınız olan ana vücut ölçüsüdür.

TOP KUMAŞ ALANLAR.05356519107

Eşofman Kumaşı Alımı
Eşofman Kumaşı Alımı Yapanlar

Kalça ölçüsü almak için, mezurayı kalçanızın en geniş kısmına, en tam noktasına sarın. Bant ile vücudunuz arasına bir parmak eklemeyi unutmayın. Sonuçta, eşofmanların daha gevşek bir oturması olması gerekiyor. Çoğu zaman, eşofmanlar bel ölçüsüne ve bacak uzunluğuna göre boyutlandırılacaktır. Bununla birlikte, eşofman için doğru bedeni ararken kalça ölçüsünün de zararı olmaz.

Uygun eşofman bedeni için bacak ölçüsünü bacağınızın dışından değil, içinden alın. İç bacağınızın üst kısmından, uyluğunuzun üst kısmından ayak bileğinizin altına gidin. Uzunluk ölçümünü yapmak için ayağınız düz olacak şekilde dik durun. Bu aynı zamanda iç dikiş ölçümü olarak da bilinir. Listelenen bir bacak veya iç dikiş ölçüsü görebilirsiniz; ikisi de aynı anlama gelir. Genellikle, bir iç dikiş uzunluğu ölçümü yalnızca erkek eşofmanlarında bulunur.

Eşofmanlarınız için eşleşen sweatshirtler ve tişörtler satın almıyorsanız, göğüs, boyun, kol uzunluğu, göğüs, kol, omuz bıçakları veya vücudunuzun herhangi bir kısmı için ek ölçümler yapmanıza gerek yoktur. Eşofman altı sadece alt kısımda olduğu için, sadece alt yarısında ölçmeniz gerekir. Kendi boyunuzu bilmek de yararlıdır, çünkü boy ölçümü genellikle beden çizelgelerinde bulunur.

Erkek Eşofman Altı

Genellikle eşofmanların S, M, L, XL ve 2XL bedenleri vardır (küçük, orta, büyük, ekstra büyük ve ekstra büyük). Ve bu oldukça kafa karıştırıcı olabilir. Kusursuz bir şekilde oturan bir eşofman bulmanın bu kadar zor olmasına şaşmamalı.

Spot kumaş alanlar. 05356519107

Eşofmanlık Kumaş Satın Alanlar
Eşofmanlık Kumaş Satın Alanlar

Vücut ölçülerinizi bildiğinizde, doğru eşofman bedenini bulmak için bunları beden tablosuna göre kullanabilirsiniz. Çeşitli boyutlar bir dizi ölçümü kapsayacaktır. Bunu ölçümlerinizle eşleştirin.

Kadın Eşofman Altı

Kadın eşofmanları genellikle XS, S, M, L ve XL bedenlerinde bulunur (çok küçük, küçük, orta, büyük ve çok büyük). Daha büyük bir beden isteyen kadınlar genellikle erkek eşofman almak zorunda kalacaklar. Kadın vücuduna daha uygun şekilde tasarlanmış kadın eşofmanlarına yapışabilir ve yapışabilirseniz bundan kaçının. Erkek eşofmanları farklı şekilde yapılır ve özellikle kalça ve kasık çevresine tam oturmaz ve rahat olmaz. Bu standart boyutlar arasında aralığınızı bulmak için ölçümlerinizi kullanın.

Özel Boyutlar

Bir büyük bedene veya uzun bir bedene ihtiyacınız varsa, uygun bir eşofman bulmakta zorlanabilirsiniz. Sığacak bir şey elde etmek için büyük ve uzun bedenler gibi özel bedenler üreten markaları arayın. Uygun bir pantolon bulmakta zorlanıyorsanız, eşofmanlarla da biraz sorun yaşayabilirsiniz.

KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR

Bir markadan L beden giydiğiniz için başka bir markada aynı bedeni giyeceğinizi varsaymayın. Boyutlar, markalar veya ülkeler arasında standartlaştırılmamıştır, bu nedenle her zaman üreticinin boyutlarını ölçüme göre kontrol etmek istersiniz. Çoğu üretici standart bedenlere bağlı kalmaya çalışır ancak beden tablosunu her zaman iki kez kontrol etmelisiniz.

Başka Bir İsimle Eşofman Altı…

Klasik eşofman altı, genellikle pamuklu elastik bir bel bandı ve pantolonun alt kısmında elastik ayak bileği bantları olan yumuşak kumaş malzemeden yapılır. Bazen bir ipleri de vardır. Belden ayak bileğine kadar düz bir dikişte, genellikle biraz gevşek bir şekilde, eşit bir şekilde otururlar. Vücudu herhangi bir yerde kucaklamaları veya desteklemeleri amaçlanmamıştır. Eşofman altı genellikle atletik giyim olarak giyilir, ancak pijama ve ev kıyafeti olarak da giyilirler.

KUMAŞ SATIN ALAN FİRMALAR…

Stok kumaş alanlar. Yoga pantolonları da atletik giyim olarak giyilir. Bu pantolonlar da genellikle yumuşak kumaştan yapılır ve biraz eşofman gibi görünürler. Bununla birlikte, yoga pantolonları dizlere ulaşana kadar gevşemeden bel, kalça ve uyluk boyunca sıkı ve biraz rahat oturması içindir. Yoga pantolonları da elastik bel bantlarına sahip değildir, ancak genellikle bir miktar spandeks ile yapılırlar, bu nedenle her yerde esnektirler.

Kumaş alan firmalar. Eşofman pantolonları da eşofmanlara çok benziyor ve genellikle eşofman gibi düz bir dikişe uyuyor. Elastik kemerleri bile olabilir. Aradaki fark, eşofmanların ayak bileklerinde elastik olmamasıdır.

Kumaş satın alan firmalar veya koşu pantolonları, eşofmanlardan neredeyse ayırt edilemez. Eteklerinde manşetli veya lastikli ayak bilekleri ve elastik bir bel bandı var. Bununla birlikte, vücuda eşofmanlardan biraz daha yakın dururlar ve genellikle daha hafif olmaları için yapılırlar.

Eşofman Altı Nasıl Kalır?

Eşofman bol olmalı mı? Sıkı olmalılar mı? Antrenman pantolonları neden her zaman dar görünüyor? Eşofman konusunda kafanız karıştıysa, bu sadece mantıklı. Dışarıda bir sürü farklı pantolon var ve bazıları eşofmanlara çok benziyor ama aslında farklı tarzları var.

Eşofmanlık Kumaş Alım Satım 05356519107

Eşofmanlık Kumaş Alım Satım
Eşofmanlık Kumaş Alım Satımı

En iyi eşofman kumaşı hangisi,Eşofman Altı kumaşları,İki iplik eşofman.
Top kumaş alanlar. Çoğu eşofman klasik uyum olacaktır. Ancak bazı şirketler, moda oyununuzu gerçekten geliştirmek istemeniz durumunda, farklı stiller ve farklı türlerde eşofmanlar sunar. En yaygın uyum türlerinden bazıları şunlardır:

Dar kesim: Pantolonlarda, sıska kesimin her zaman vücuda oldukça yakın oturması beklenir, kıvrımları ve çizgileri biraz sıkı takip eder. Bu zor bir stil çünkü kalıbın çok sıkı veya çok gevşek olmasını istemiyorsunuz.

Dar kesim: Dar kesim, sıska stillerden biraz daha bağışlayıcıdır. Dar kesim pantolonlar, kıvrımların çoğunu oldukça yakından takip ederek vücuda yakın oturmak içindir. Bu pantolonlar, pantolonun altındaki şeklinizi oldukça iyi gösterirken, dar kesim hayal gücüne pek bir şey bırakmaz.

Rahat kesim: Rahat kesim stilleri, klasik eşofman altı stilinden bile daha boldur. Bu pantolonların her yerinde biraz bol ve ferah olması gerekiyor. Bu, uyumak ve uzanmak için harika olan gevşek ve ferah bir şey istiyorsanız seçmek için

EŞOFMANLIK KUMAŞ ALAN FİRMALAR,EŞOFMANLIK KUMAŞLAR LİKRALI,KİLO İLE EŞOFMANLIK KUMAŞLAR,LİKRALI EŞOFMAN KUMAŞI,POLAR,EŞOFMANLIK KUMAŞ,ŞARDONLU EŞOFMAN KUMAŞI,TOP EŞOFMAN KUMAŞI ALANLAR,TOPTAN EŞOFMAN KUMAŞ SATIN ALANLAR

Önceki Yazı
Yeni Yazı