Kadınlar Ve Erkekler İçin Eşofman Kumaşı Alım 05356519107

Eşofman takım kumaşları alınır

Kadınlar ve Erkekler için Eşofman Kumaşı Alanlar 05356519107

Top kumaş satın alanlar. Eşofman kumaşları, onları antrenman ve egzersiz için ideal kılan özel özelliklere sahiptir. Eşofman, hem dış etkenlerden korunmak hem de egzersiz sırasında kasları sıcak tutmak için giyilen, rahat, bol kesim altlardan ve fermuarlı veya kapüşonlu bir ceketten oluşan iki parçalı bir kıyafettir.

Kumaş alan firmalar.  Eşofman malzemesi rahattır, bakımı kolaydır ve normalde nemi emer, teri vücuttan uzaklaştırarak rahat bir çalışma sağlar. Bununla birlikte, farklı iklimlerde ve farklı amaçlar için giyilmek üzere tasarlanmış çok çeşitli eşofman stilleri vardır. Yalıtımlı polar eşofmanlardan su geçirmez eşofmanlara kadar tümü, açık havada veya egzersiz sırasında daha iyi performans göstermenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bunu söylerken, eşofmanlar artık günlük giyimin bir parçası.

POPÜLER EŞOFMAN MALZEMELERİ ŞUNLARI İÇERİR:05356519107

Kadınlar ve erkekler için eşofman
Kadınlar ve erkekler için eşofman

Kumaş satın alan firma. Her biri kendine özgü özelliklere sahip pek çok eşofman kumaşı türü vardır, ancak en popülerlerimizden bazıları şunlardır:

NASIL ÜRETILIRLER?

Toptan kumaş alanlar. Eşofman, özellikle spor için giyilen bir şey yaratmak için sentetik naylon kumaşların birleştirildiği 60’ların ‘uzay çağı’ aşamasından doğdu. Bu giysi egzersiz için giyilmek üzere tasarlandığından, kullanılan kumaşlar çeşitli özellikleri ve özellikleri için seçilir. Her eşofman kumaşı kendi tarzında üretilir ve farklı yüzey dokusu, tutuş ve ağırlıkta olacaktır. Lifler, değişen dokular, yapılar ve şeffaflık seviyeleri oluşturmak için farklı şekilde dokunacaktır. Sentetik kumaşlar kimyasal işlemler kullanılarak oluşturulurken, doğal kumaşlar tamamen doğal iplikler kullanılarak yapılır.

Tipik olarak, eşofman yapmak için kullanılan kumaşlar, egzersiz sırasında özgürce hareket etmenizi sağlayan harika bir esneme sağladığı için örülür. Örneğin Jersey, Scuba ve şardonlu iki iplik onları ideal eşofman malzemeleri yapan cömert bir verime sahip örme tekstillerdir. Fırçalanmış bir yüzeye veya yumuşacık bir yığına sahip olan malzemeler, yığının ısınan havayı tutması bakımından mükemmel ısı yalıtkanlarıdır.

EŞOFMAN MALZEMESININ AMAÇLARI

Eşofman kumaşları elbette ağırlıklı olarak eşofman yapımında kullanılıyor, ancak aynı zamanda elbise, elbise, takım elbise ve perdeler için de iyi astar kumaşlarıdır.

ÖZELLIKLER  TOP KUMAŞ ALANLAR.05356519107

Eşofman kumaşları alımı satımı yapılır
Eşofman kumaşları alımı satımı yapılır

Kumaş alan firmalar. Eşofman kumaşı söz konusu olduğunda çok farklı seçenekler olduğu için bunlarla ilişkili birçok özellik de vardır. İşte favorilerimizden sadece birkaçı:

Esnek – Scuba gibi kumaşlar yerleşik 4 yönlü esnemeye sahiptir, oysa örneğin kadife, farklı yapılar nedeniyle atkıda daha güçlü bir esnemeye sahiptir. Bununla birlikte, tüm bu materyaller, egzersiz sırasında vücudunuzla cömert bir şekilde hareket eder.

Yalıtım – kısa tüylü veya tüylü yüzey dokusuna sahip eşofman kumaşları, ısıyı korumaya ve vücudu sıcak tutmaya yardımcı olur. Sağlam yapı ve sıkı, düz dokuma

Nem Emme – insanların eşofman malzemesinden istedikleri temel özellik, teri vücuttan uzaklaştırabilmesidir.

Nefes alabilir – bir eşofmanın hem sıcak hem de nefes alabilir olması önemlidir, böylece egzersiz sırasında aşırı ısınmazsınız. Örgü benzeri bir yapıya sahip örme kumaşlar, havanın içeri girmesini ve vücudu serinletmesini sağlar.

EŞOFMAN KUMAŞININ AVANTAJLARI

Kumaş alan firma. Bu klasik kıyafet günlük modanın bir parçası haline geldiğinden, çeşitli eşofman kumaşlarının pek çok avantajı var. Ezilmiş kadife bir eşofman daha çok bir stil ifadesidir, oysa vintage geri döngülü jarse daha geleneksel bir eşofman için klasik bir görünüme ve hisse sahiptir. Sıcak, nefes alabilen ve rahatlatıcı eşofman malzemesi üzerine baskı, kendi atletik veya ev kıyafetlerinizi yapmak için mükemmel bir seçimdir.

KUMAŞ ALAN FİRMALAR 05356519107

Eşofman takım kumaşları alınır
Eşofman takım kumaşları alınır

Spor giyim için Supplex elde veya çamaşır makinesinde 20-30 dereceyi aşmayan bir sıcaklıkta yıkanmalıdır. Ağartma maddeleri kullanamazsınız, renkli veya beyaz çamaşırlar için özel jeller kullanmak daha iyidir. Sadece elle sıkmak gerekir ve hafif bir sıkmadan sonra suyu tahliye edin.

Kumaş satın alan yerler nemli kısımdan hafif ısıtılmış bir ütüyle ütüleyebilirsiniz.

Spor giyim için doğru streç kumaş bedenleri nasıl seçilir?

Elastik kumaşlar gerilebilir ipliklerden oluşur ve uzunluk veya genişlik boyunca bir yönde esneyen mono-elastik ve her yöne esneyen bi-elastiktir.

Spor giyim için kumaşların esnekliği %30-50’dir.

TOP KUMAŞ ALANLAR.

Kumaş satın alan firmalar. Spor giysiler hareketi engellememelidir, bu nedenle spor kıyafetleri dikmek için kumaş boyutunu seçerken doğru ölçüleri almalı ve dikiş paylarını dikkate almalısınız.

Elastik bir kumaş üzerine dikerken, dikiş yeri kumaşın hareketini takip etmeli ve esnekliğini sınırlamamalıdır. Dikişte bulunan iplik miktarı ne kadar fazla olursa, dikişin esnekliği o kadar yüksek olur, bu nedenle elastik kumaşlardan spor kıyafetleri dikerken takviyeli ipliklerin kullanılması tavsiye edilir.

eşofman kumaş fiyatları, eşofman kumaşı alan firmalar, eşofman kumaşları satanlar, eşofmanlık kumaş alan firmalar, eşofmanlık kumaşlar likralı, iki iplik eşofman, kilo ile eşofmanlık kumaşlar, likralı eşofman kumaşı, polar eşofmanlık kumaş, şardonlu eşofman kumaşı, Tarz eşofman takımları Bay, Tarz eşofman takımları Bayan, Tarz eşofman takımları erkek, top eşofman kumaşı alanlar, toptan eşofman kumaş satın alanlar, üç iplik eşofman

Önceki Yazı
Yeni Yazı