Kumaş Alan Firmayız

Hertürlü Stok Parti Kumaş Alımı

Kumaş Nedir? 05356519107 Kumaş Alan Biziz

Kumaş Alan Firmayız,Güzel giyinmek, şık olmak ve üzerimize giydiğimiz kıyafetlerle mutlu olmak isteriz. Kimi zaman düğünlerde, nişanlarda kimi zaman günlük hayatta elimizden geldiği kadar kendimizi ifade edecek kıyafetlerle güne başlarız. İşte tüm bu zamanlarda kullandığımız giyim ve aksesuarların temel malzemesi olan kumaş renkli, desenli, farklı ebatlarda ve motiflerde üretilebilir. Hem çeşit olarak hem de kullanıldığı malzeme olarak değişik şekillerde hayatımızda yer alabilmektedir. Hammaddesi pamuk, ipek böceği ya da polyester içerik olabilmektedir.

HERTÜRLÜ STOK PARTİ KUMAŞ ALAN 05356519107

Hertürlü Stok Parti Kumaş Alımı
Hertürlü Stok Parti Kumaş Alımı

Bazı ürünler hem yapısı hem de hammaddesi itibari ile diğer türlerinden ayrılmaktadır. Genel olarak kumaş çeşitlerini gruplarsak, pamuk grubu, polyester grubu, ipek grubu ve keten grubu olarak kümeleyebiliriz. Bunların dışında çok daha fazla çeşitler olsa da organik ve polyester yani sunu olmak üzere temel iki grupta incelememiz mümkündür. Bunun dışında yazlık / kışlık / mevsimlik, günlük, özel günlerde giyim, aksesuar- hobi olmak üzere de kullanımına göre gruplamak mümkündür. Bazı kumaş modelleri diğer modellere göre daha enerjik ve genç gösterirken bazı çeşitler daha ciddi ve olgun gösterebilir. Organik ya da sentetik. Örme ya da dokuma olarak sınıflandırmak mümkündür.

Örme Kumaş & Dokuma Kumaş Alımı 05356519107

Örme Kumaş Dokuma Kumaş Alımı
Örme Kumaş Dokuma Kumaş Alımı

Kumaşlar günümüzde özetle 2 ana grupta toplanabilir, 1. grup örme dediğimiz iki iplik, üç iplik yani penye grubu. Diğer grup ise dokuma grubu yani şifon, krep, viskon vb. grubudur. Dokuma grubu daha sık ve daha fazla renk seçeneğinin mevcut olduğu, daha çok polyester ürünlerin bulunduğu bir gruptur. Sık ve daha sağlam bir yapıya sahiptirler. Genellikle likrasız ve gözle görünmeyecek kadar sık hücrelere sahiptirler. Dokuma grubu ise daha çok penye ve open-end açık uçlu iplik tekniği ile üretilen kumaşlardır. Dokuma grubuna göre sıklıkları daha seyrek ve daha esnek kumaşlardır. Pamuk ve organik ürünlerde tercih edilir. Genellikle kilo ve toptan hesap üzerine satışları yapılmaktadır. Bu kumaş gruplarından tercih yapmadan önce mümkün olduğu kadar kullanılan malzeme hakkında bilgi edinilmelidir. Özellikle örme grubunda kullanılan malzeme pamuk ve penye kalitesi ise, kullanılan boya kaliteli ve usta işi yapılmış ise hangi marka tekstil ürünü alırsanız alın kalite aynıdır. Markaya değil kumaş yani malzeme kalitesine önem verin. Etikete değil
Kumaş Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim ?
Ten renginize uyum sağlaması, dikecek terzinin ustalığı ve hangi modelin hangi zamanda giyileceği çok önemlidir. Her kumaş her ortamda giyilmez. Bazı modeller diğerlerine göre daha estetik ve kolay adapte olabilir.

Spot Kumaşçılar & Stok Kumaş Alınır 05356519107

Spot Kumaşçılar Stok Kumaş Alanlar
Spot Kumaşçılar Stok Kumaş Alan

Özellikle renk seçimi ve kullanılan malzemenin kalitesi belki de dikilecek modelden bile daha önemlidir. Peki malzeme kalitesi ne demektir? Malzeme kalitesi kumaş içerisinde kullanılan ürün bilgisiyle açıklanır. Örneğin polyester oranı çok yüksek olan bir üründe dışarıdan bakıldığında güzel gözükse de içeriden bakıldığında sağlıksız ve organik yani doğal olmayan bir yapıdadır. Genellikle parlak bir görünüme sahip olurlar. Bunun yanında yün, ipek ve keten çeşitlerinde doğal ürünler oldukları için daha sağlıklı ve zarif duracaklardır.

Kumaş almak istiyorum demeden önce mutlaka bilgi sahibi olmalısınız ve araştırma yaparak almalısınız. Özetleyecek olursak; zarif bir giyim kuşam kombini yapmak için, doğru renk ve usta bir terzi gereklidir. Bunların hepsi birbirini tamamlamaktadır ve bir bütünü oluşturan parçalardır. Elbiselik, pantolonluk, çocuklar için, bebekler için kumaşlar… hepsinin ideal olduğu bir tür mevcuttur. Örneğin bebekler için müslin, keten ve şile bezi tarzı saf pamuk tavsiye edilirken pantolonluk kumaşlar için daha çok kot, fitilli kadife ve kanvas türleri tavsiye ederiz. Hepsinin de hammaddesi ipliktir. Bu iplikler makinelerde hammaddelerden üretilmektedirler. İpliğin ana malzemesi yün, polyester, keten, ipek, pamuk veya akrilik malzeme olabilir. Tercih edilirken dikkat edilmesi gereken detaylardan bir tanesi de ten ve fizik uyumudur.

Parti Kumaşçı &Kumaş Parti Alımı 05356519107

Kumaş Parti Parti Kumaşçı
Kumaş Parti Parti Kumaşçı

Renk uyumu sizi giydiğinizde mutlu edecek, sizi yansıtacak bir görüntüye sahip olmalıdır. Doku uyumu ise vücut yapınız ile kullanacağınız ürünün üzerinizde nasıl duracağı ile alakalıdır. Örneğin örme grubu biraz daha bol ve kalın olurken dokuma grubu daha ince ve dar bir duruşa sahiptir. Burada spor ve geleneksel giyim tarzları bu iki farklı kullanım amacı tercihine bağlıdır. Elbiselik kumaş tercih edilirken bunlar göz önünde bulundurulmalıdır.

Kumaş ile neler yapılır ?
Hayatımızın her alanında kullanığımız kumaşlar en çok giyim alanında tüketilmektedirler. Eşofman takımı, eşofman altı – eşofman üstü, spor giyim, günlük giyim, özel gün ve davetlerde kullanılan modeller vs. bunların tamamının tasarım sürecinden sonra ürüne çevrilmesinde kumaş vardır. Özellikle günlük giyimde kullanılan kumaş tüketimi diğer kullanım alanlarına göre daha yoğundur. Kumaş denilince akla sadece giyim ve kuşam alanı gelmemelidir. Koltukların kaplanması yani döşemelik kumaşlar, araç içi ve dışında kullanılan koruyucu kılıf ve malzemeler, yatak örtüsü, battaniye, eşarp, şal ve daha birçok sektör ve alanda kullanılan bir ürün grubudur. Kullanım alanlarına ve kullanım yerine göre ihtiyaç doğrultusunda seçilerek özenle hazırlık yapılır. 2 ana grup olan örme ve dokuma kumaşlar, üretim ve hammadde olarak daha fazla grupta toplanmaktadırlar. Kısaca özetleyecek olursak, kumaş hayatımızın her alanına dokunan ve her alanında var olan bir malzemedir.

Kumaş Satışı Toptan Ve Perakende 05356519107

Kumaş Satmı Ve Kumaş Alımı
Kumaş Satımı Ve Kumaş Alımı

Yapmanız gereken çok basit; sitemize giriş yaparak beğendiğiniz kumaş modelini sepetinize ekliyorsunuz. Sonrasında kaç metre almak isterseniz adet kısmına yazıyorsunuz. Örneğin 1 metre almak isterseniz adet kısmına 1, 2 metre almak isterseniz adet kısmına 2 metre yazıyorsunuz. Sonrasında ödeme sayfasına geçip isim, numara ve adres bilgilerinizi giriyorsunuz. Onayladıktan sonra yola çıktı bile. Yola çıktıktan sonra ister whatsapp isterseniz de online olarak takibatını yapabilirsiniz. Sipariş vermek için üye olmak zorunda değilsiniz. Olabildiğince sade bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. İster kapıda ödemeli isterseniz EFT/havale yoluyla siparişinizin ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.

Organik kumaşlar sentetik kumaşlara göre daha maliyetli fakat daha sağlıklı kumaşlardır. Bir diğer etken ise iplik kalitesi ile alakalıdır. En temel malzemesi olan iplik kalitelerine göre gruplara ayrılmıştır. Penye, open end, karde, dejenere vb. iplik kalitelerine göre farklı kalite fiyat ortaya çıkmaktadır. Fiyatlar biraz da arz talebe ve mevsime göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin yaz aylarında bir önceki sezonun kış stokunu eritmek için indirim yapılır. Eski stoklu ürünleri satmak, yeni sezon ürünlere yer açmak hedeflenir. Yazın kışlık, kışın yazlık ürünler almak sizin için bu anlamda fiyatlarda fırsat oluşturacaktır. Fiyatlar aynı zamanda iplik, hammadde ve petrol (enerji) fiyatları ile de doğru orantılı artmakta veya azalmaktadır.

kumasalanfirma.com güvenilir midir?
Türkiye’nin en büyük online kumaş satış mağazası olan kumasalanfirma.com +3500’den fazla çeşit ile bu sektörün lider markalarından birisidir. Geniş yelpazesi, ücretsiz kargosu ve tüm dünyaya kargo gönderimi ile sizin için çalışmaktadır.

Top Kumaş Alanlar ve Parça Kumaş Alanlar 05356519107

Top Kumaş Alanlar ve parça kumaş Alanlar
Aerobin Kumaşlar,Akrilik Yat – Tekne Kumaşlar Alan,
Alez Kumaşlar Alan ,Alpaka Kumaşlar,Amerikan Bezi Patıska,Astar Kumaşlar,Astar – Ceplik Kumaşlar
Atlas Kumaşlar Alan ,Baskı Altı Kumaşlar,Biye Kumaşları Alan ,Blackout Perdeler,Branda Kumaşlar,Brokar Kumaşlar,Buklet Kumaşlar,Çuha Bezi Kumaşlar,Çuval Kumaşlar Alan,
Dantel Kumaşlar,Desenli Kumaşlar Alan,Döşemelik Kumaşlar,Duck Bezi Kumaşlar Alan,Elyaflar,Etamin Kumaş Alan ,Fermuar,File Kumaşlar Alan ,Fisto Kumaşlar Alan ,Fitilli Kadife Kumaşlar,Flanel Kumaşlar Alan,
Fon Perde Kumaşları Alan ,Gabardin Kumaşlar Alan,
Hakiki Deriler,Hasır Çantalar,Havlu – Bornozlar Kumaşı Alan,
Hologram Kumaşlar Alan,İki İplik Kumaşlar,İnterlok Kumaşlar,İsveç Ketenleri Alan ,İpek Kumaşlar Alan,
Janjan Kadife Kumaşlar Alan,Janjan Şifon Kumaşlar Alan,
Jarse Kumaşlar Alan ,Kadife Kumaşlar,Kapitone Kumaş Alan,Kaşe Kumaşlar,Kaşkorse Kumaşlar Alan,
Kaşmir Kumaşlar,Keçe Kumaşlar,Keten Kumaşlar,Korse Kumaşlar Alan,Kot Kumaşlar
Krep Kumaşlar Alan,Kumaş Boyası,Kumaş Yapıştırıcısı,Kürk Kumaşlar Alanlar,,Lacoste Kumaşlar
Lastikler,Masa Örtüsü Kumaşları Alan,Maske – Medikal – Tela Kumaş,Medine İpekleri Kumaşı Alan,
Mayoluk Kumaşlar Alan,Mika – Pvc Kumaş Alan,
Mikro Kumaşlar Alan ,Minkey – Nohut Polar Kumaş Alan,
Müslin Kumaşlar Alan,Neoparen Kumaşlar Alan,
Nevresimlik Kumaşlar,Organik Pamuk Kumaşlar Alan,
Paraşüt Kumaşlar Alan,Parlak Kumaşlar Alan,
Payet Kumaşlar Alan,Peluş Kumaşlar,Penye Kumaşlar
Perdelik Kumaşlar,Pike Kumaşlar Alan,Polar Kumaşlar Alan ,Poplin Kumaşlar Alan,Puf Dalgiç Kumaşlar Alan,
Reflektör Kumaşlar Alan,Ribana Kumaşlar Alan,
Ripstop Kumaşlar Alan ,Sandy Kumaşlar,Saten Kumaşlar Alan ,Scuba Dalgiç Kumaşlar Alan,
Scuba Krep Kumaşlar Alan,Selanik Kumaşlar Alan,Simli Kumaşlar Alan,Suni Deriler,Süet Kumaşlar
Süngerler Alan,Şantuk Kumaşlar Alan,Şifon Kumaşlar
Şile Bezleri,Tafta Kumaşlar Alan,Takım Elbiselik Kumaşlar Alan ,Taytlık Kumaşlar Alan,Terikoton Kumaşlar
Tül Kumaşlar,Ultrasoft Kumaşlar Alan ,Üç iplik kumaşlar,Viskon Kumaşlar Alan ,Welsoft Kumaşlar
Yanmaz – Tutuşmaz Kumaşlar Alan

Yurt içi ve yurt dışında binlerce müşterisi olan kumasalanfirma.com online satışlarını her geçen gün ileriye taşımaktadır. Özellikle yurt içinde ve Arap ülkelerine yoğun satış yaparak hem ülkemizde hem de yurt dışındaki gurbetçi vatandaşlarımıza üstün hizmet kalitesi sağlamayı hedeflemekteyiz. Kumaş ve türevi ürünler satışını yapmaktayız. Örneğin halı, aksesuar ve döşeme sektörlerine hizmet vermekteyiz. Halı grubunda pelüş ürünleri laminasyon sürecinden geçirerek hem şık hem modern ürünler ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız. Elbiselik, pantolonluk, döşemelik ve daha birçok kumaş çeşidini bünyemizde renk seçenekleri ile satmaktayız.

Hertürlü Kumaş Alıyoruz Bizden Fiyat Almadan kumaş Satmayınız 05356519107

Hertürlü Kumaş Alıyoruz
Hertürlü Kumaş Alıyoruz

Kumaş ürünlerinin yanında, kumaş boyası, kumaş yapıştırıcısı, branda ve tente sistemleri, kesim- dikim- ütü- paket hizmetlerimizde bulunmaktadır. Örme ve dokuma grubunda tüm tekstil ürünleri için toptan ve perakende satışımız mevcuttur. Ürünlerimiz teknik detaylarında yazıldığı ve profesyonel çekimlerde gözüktüğü gibi gelecektir. Hem satın alma yapılırken hem de satın alma sonrası desteğimiz ile satıştan sonra dahi destek vermeye devam ediyoruz.

Whatsapp üzerinden, instagram sayfamızdan, google business üzerinden, pinterest sayfamızdan ya da medium hesabımız üzerine ulaşabilirsiniz. Tüm siparişlerinizde 7/24 müşteri hizmetlerimiz ve online destek ekibimizden yardımcı olmalarını rica edebilirsiniz. Sizlere kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapacağız. Bazen yoğunluktan dolayı geç dönüş olabilir fakat mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Özellikle whatsapp ve mail kutularımızı sık sık kontrol eder, hızlı bir şekilde geri dönüş yapmaya gayret ederiz. Müşteri memnuniyeti ve sürekliliği bizim için olmazsa olmazımızdır. Tüm müşterilerimize güleryüz ve dost hane tavırlarla hizmet vermek ve gönül bağları kurmak bizim için çok önemlidir. Şehit, gazi, öğretmen, öğrenci, sağlık çalışanlarına ve yardım kuruluşlarına ayrı bir indirimli fiyat tarifemiz bulunmaktadır.

Aerobin Kumaşlar,Akrilik Yat – Tekne Kumaşlar Alan,
Alez Kumaşlar Alan ,Alpaka Kumaşlar,Amerikan Bezi Patıska,Astar Kumaşlar,Astar – Ceplik Kumaşlar
Atlas Kumaşlar Alan ,Baskı Altı Kumaşlar,Biye Kumaşları Alan ,Blackout Perdeler,Branda Kumaşlar,Brokar Kumaşlar,Buklet Kumaşlar,Çuha Bezi Kumaşlar,Çuval Kumaşlar Alan,
Dantel Kumaşlar,Desenli Kumaşlar Alan,Döşemelik Kumaşlar,Duck Bezi Kumaşlar Alan,Elyaflar,Etamin Kumaş Alan ,Fermuar,File Kumaşlar Alan ,Fisto Kumaşlar Alan ,Fitilli Kadife Kumaşlar,Flanel Kumaşlar Alan,
Fon Perde Kumaşları Alan ,Gabardin Kumaşlar Alan,
Hakiki Deriler,Hasır Çantalar,Havlu – Bornozlar Kumaşı Alan,
Hologram Kumaşlar Alan,İki İplik Kumaşlar,İnterlok Kumaşlar,İsveç Ketenleri Alan ,İpek Kumaşlar Alan,
Janjan Kadife Kumaşlar Alan,Janjan Şifon Kumaşlar Alan,
Jarse Kumaşlar Alan ,Kadife Kumaşlar,Kapitone Kumaş Alan,Kaşe Kumaşlar,Kaşkorse Kumaşlar Alan,

Toptan Kumaş Alım 05356519107

Toptan Kumaş Alım
Toptan Kumaş Alıyoruz

Kaşmir Kumaşlar,Keçe Kumaşlar,Keten Kumaşlar,Korse Kumaşlar Alan,Kot Kumaşlar
Krep Kumaşlar Alan,Kumaş Boyası,Kumaş Yapıştırıcısı,Kürk Kumaşlar Alanlar,,Lacoste Kumaşlar
Lastikler,Masa Örtüsü Kumaşları Alan,Maske – Medikal – Tela Kumaş,Medine İpekleri Kumaşı Alan,
Mayoluk Kumaşlar Alan,Mika – Pvc Kumaş Alan,
Mikro Kumaşlar Alan ,Minkey – Nohut Polar Kumaş Alan,
Müslin Kumaşlar Alan,Neoparen Kumaşlar Alan,
Nevresimlik Kumaşlar,Organik Pamuk Kumaşlar Alan,
Paraşüt Kumaşlar Alan,Parlak Kumaşlar Alan,
Payet Kumaşlar Alan,Peluş Kumaşlar,Penye Kumaşlar
Perdelik Kumaşlar,Pike Kumaşlar Alan,Polar Kumaşlar Alan ,Poplin Kumaşlar Alan,Puf Dalgiç Kumaşlar Alan,
Reflektör Kumaşlar Alan,Ribana Kumaşlar Alan,
Ripstop Kumaşlar Alan ,Sandy Kumaşlar,Saten Kumaşlar Alan ,Scuba Dalgiç Kumaşlar Alan,
Scuba Krep Kumaşlar Alan,Selanik Kumaşlar Alan,Simli Kumaşlar Alan,Suni Deriler,Süet Kumaşlar
Süngerler Alan,Şantuk Kumaşlar Alan,Şifon Kumaşlar
Şile Bezleri,Tafta Kumaşlar Alan,Takım Elbiselik Kumaşlar Alan ,Taytlık Kumaşlar Alan,Terikoton Kumaşlar
Tül Kumaşlar,Ultrasoft Kumaşlar Alan ,Üç iplik kumaşlar,Viskon Kumaşlar Alan ,Welsoft Kumaşlar
Yanmaz – Tutuşmaz Kumaşlar Alan

Önceki Yazı
Yeni Yazı