Kumaş Parçası Alan

kumaş parçası alan

Kumaş parçası alan şirketimizin en büyük katkısı tekstil şirketlerinin ellerindeki malların geri dönüşüme sokulmadan aktarılabiliyor olmasıdır. Kumaş parçaları özellikle vatandaşlarımızın ellerinde fazlalık biçimde dururken hiçbir işe yaramasa da kumaş parçası alan şirketimiz sayesinde geri dönüşüme gönderilebiliyor. Bu sayede ülkemizde tekstil adına büyük bir geri dönüşüm faydası sağlanmış oluyor. Kumaş parçası alan şirketimizin en büyük önceliklerinden bir tanesi her bir kumaş parçası satıcısının diğer aracı şirketlere bulaşmadan satış yapmasıdır. Aracı şirketler sizin ellerinizdeki tüm kumaşları öldüm fiyatına satın almaya çalışır. Ancak bizim şirketimiz için böyle bir durum geçerli değildir. Bizden alacağınız fiyat teklifini piyasa fiyatları ile karşılaştırarak ne kadar ciddi olduğumuzu ve kumaş parçası alan şirketler arasında tek olduğumuzu anlayabilirsiniz.

Kumaş Parçası Ne İşe Yarar?

Kumaş parçası alan şirketimizin satın almış olduğu tüm kumaş parçaları hızlı bir şekilde incelenir. Kullanılabilir durumda olan tüm kumaş çeşitleri hızlıca terzilere ve tekstil şirketlerinin depolarına gönderilir. Ancak kullanılamaz durumda olan parça kumaşların tamamı hemen geri dönüşüme sokulur. Geri dönüşüme sokulan tüm parça kumaşlar geri dönüşüm fabrikasında kullanılabilir duruma getirildikten sonra mağazamıza getirilir ve bir kısmı mağazamızda satışa sunulur. Geri kalan kısımları ise yine çevre ve anlaşmamız olan tüm tekstil şirketleri ile terzilere gönderilir. Ayrıca moda evlerine de gönderilen kumaş parçaları mevcuttur.

Kumaş Parçası Fiyatı Ne Kadar?

Kumaş parçası alan şirketimizin diğer tüm kumaş parçası satın alan şirketlerden çok daha yüksek fiyatlardan sizlere teklif verdiğini bilmeniz size bir ayrıcalık olabilir. Özellikle sürekli olarak kumaş alıyor kullanıyor ve elinizde fazlalık olan parça kumaş bulunduruyorsanız unutmamanız gereken tek kumaş parçası alan şirket bizim şirketimiz olabilir. Zira bizim şirketimiz diğer şirketlere oranlar %50’ye varan fazla fiyat teklifi ile sizi memnun etmeyi başarıyor. Şirketimizin amacı kârlılığı sirkülasyondan sağlamaktır. Bu sebeple sizden düşük fiyatlara satın almak yerine sizden ve sizin gibi pek çok parça kumaş satan kişiden çok daha fazla kumaş parçası satın almaktır. Siz de kumaş parçası alan şirketimiz ile iletişime geçmek için hemen web sayfamızdaki iletişim bilgilerini kullanın.

Önceki Yazı
Yeni Yazı