Pantolon Kumaşı Alan 05356519107 Pantolon İçin Kumaş Nasıl Seçilir

Pantolonluk kumaş alanlar

Pantolon Kumaşı Alanlar  Pantolon için kumaş nasıl seçilir? 05356519107

Kumaş Pantolon Bayan,Kumaş Pantolon erkek,Keten Pantolon,Kumaş pantolon Kombinleri,Siyah Kumaş Pantolon,Kışlık Kumaş Pantolon,Kumaş pantolon kumaşı,bayan pantolon kumaşları,erkek pantolon kumaşları,kilo ile pantolon kumaşları,kiloluk pantolon kumaşı,kiloyla pantolon kumaşı,kilo ile pantolon kumaşı satanlar,pantolon kumaş metre fiyatı,metre ile pantolon kumaş fiyatı,

Kumaş alan Kesim yapılırken pantolon için ne kadar kumaş alınması gerektiğini bilmek çok önemlidir böylece kesim ürün ve ek elemanlar için yeterli olur ancak aynı zamanda çok fazla hurda kalmaz.

KİLOYLA PARÇA KUMAŞ SATANLAR VE ALANLAR 05356519107

Pantolon kumaşı
Pantolon kumaşı

Bir malzeme seçerken, dokusunu, iplik bileşimini, kalınlığını, rengini, bir desen seçme ihtiyacını dikkate alın. Kış modelleri için yaz seçenekleri için kalın yün kullanılır – keten , triko , kot, elyaf. Dikiş için gerekli kesim belirlenirken kumaş türü de dikkate alınmalıdır.

Kumaş satın alan. Doğru hesaplamalar yaparsanız, desenin tüm unsurları tuvale doğru bir şekilde sığar ve oldukça pahalı bir kumaş satın alırsanız önemli olan ekstra santimetre için fazla ödeme yapmanız gerekmez.

Pantolonlarda kumaş tüketimi

Gri kumaş alan kadın pantolon fotoğrafı. Tuvalin boyutuna karar vermeden önce, malzemenin özelliklerini – bir baskı, ebb, yığın varlığı. Doğal malzemeler – pamuk , yün, kural olarak, yıkamadan sonra veya hatta sıcak buharın etkisi altında küçülür. Sentetik iplik ilaveli karışık kumaşlar çok güçlü bir şekilde deforme olmaz ve çeşitli faktörlerin etkisi altında şekil değiştirir.

Pantolon kumaşı hesaplamadan önce aşağıdaki kriterleri dikkate almalısınız:
ürünün tarzının özellikleri – düz, hacimsel;
ceplerin ve diğer eşyaların varlığı;
insan parametreleri – boy, kilo, bel.
Kumaş hesaplama

PANTOLONLUK KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Pantolonluk kumaş alanlar
Pantolonluk kumaş alanlar

Parti kumaş alan. Uzmanlar ayrıca basit bir alet – bir santimetre bant kullanarak küçük ölçümler yapılmasını tavsiye ediyor. Ortadaki bel seviyesinden veya yan dikiş boyunca ürünün uzunluğunu doğru bir şekilde belirlemek gerekir. Kadınlar genellikle farklı şekil ve yüksekliklere sahip olabilen topuklu ayakkabılar giydikleri için, yeni gardırop ürününün ne tür ayakkabılarla kombine edileceğini düşünmek gerekir.

Kumaş alan. Gerekli tüm göstergeler biliniyorsa, pantolon dikmek için ne kadar kumaş gerektiğini belirleriz. Bu durumda tuvalin genişliğinden başlanmalıdır. Genellikle 145.0 cm’dir, ancak şifon ve diğer hafif malzemeler 90.0 – 120.0 cm genişliğinde olabilir, nadiren kanvasın genişliği 145 cm’yi geçer.

 

Kot parçası alanlar. Bu yüzden farklı modeller dikmeye hazırlanıyoruz. Bir mezura kullanarak kalçaların hacmini ölçüyoruz. Bu gösterge 100 cm’yi geçmezse, standart bir tuval genişliğinde, bir uzunluk ve başka bir 200-300 mm gerekecektir.

Spot kot kumaş. Stil hacimsel kıvrımların varlığını varsayarsa, o zaman 200 mm daha eklenmelidir. Manşetli bir ürün dikmeyi planlıyorsanız, malzeme tüketimi genişliklerine göre artar. Örneğin, işleme ve kelepçeler için stok, uzunluğa eklenir. Kayışın deseni, paylaşılan iplik yönünde kanvas boyunca yapılır. Koyu  kadın pantolon fotoğrafları

Kalçaların hacmi 116’dan azsa, cepli düz bir silueti kesmek için, hacimsel bir model – 200 + 200 + 80 için ek bir 250 mm’ye ihtiyacınız olacaktır.

KUMAŞ ALIMI YAPILIR 05356519107

Pantolon için kumaş nasıl seçilir
Pantolon için kumaş nasıl seçilir

Kumaş parçası satanlar

Kumaş alan. Muhteşem form sahipleri için tasarlanmış bir gardırop ürünü için, ürünün hacmine bağlı olarak bir buçuk ila iki uzunlamasına gösterge alacaktır. Fazla kumaş kalırsa, ondan mükemmel bir ekleme yapılabilir – özlü bir yelek.

Kadın pantolonları için ne kadar kumaşa ihtiyacınız var?

Kaç metre kumaş gider hesaplama.

Giysilerin boyutunu ve tuvalin parametrelerini biliyorsanız kesimi kolayca belirleyebilirsiniz. Öyleyse, kıyafetlerin boyutu 42-50 ise ve kumaş 140.0 ila 150.0 cm genişliğe sahipse , ihtiyacınız olacak:

dikiş için – işleme için bir uzunluk artı 300 mm;
astar için – bir uzunluk yeterlidir.
50-56 bedenler ve yukarıda belirtilen genişlik için şunları yapmalısınız:
dikiş için – bir uzunluk ve işleme için ek 500 mm;
astar için – ürünün uzunluğu alınır.
Kumaş hesaplama

Kumaş alan Kadın pantolonları için ne kadar kumaş gerektiğini bilerek ekstra santimetre satın almaktan kurtulabilir ve kendi paranızdan tasarruf edebilirsiniz. Özellikle bu tür bilgiler, evde kendi başına kıyafet dikenler için veya bir terzinin işinin inceliklerini öğrenmeye yeni başlayanlar için faydalı olacaktır.

Önceki Yazı
Yeni Yazı