Streç Denim Kumaş Alan

Streç Denim Kumaş Alan

Streç Denim Kumaş Alan 05356519107

Streç Denim Kumaş Alan,Streç Kumaş Alan Firma,Streç Kumaş alımı Yapanlar,Denim Streç Kumaş Alınır,Her gün aynı pamuklu dimi kot pantolon giymekten bıktınız mı? Onlarla kesinlikle yanlış bir şey yokken, birçok insan daha yumuşak bir kumaşı tercih ediyor.

Streç Denim Kumaş Alan,05356519107

Streç Denim Kumaş Alan
Streç Denim Kumaş Alan

Neyse ki, birçok giyim üreticisi, adından da anlaşılacağı gibi, standart parça kot alan pamuk-dimi muadillerinden daha fazla esnekliğe sahip olan streç denim kotlar sunuyor. Ama streç denim tam olarak nedir? Ve onları nasıl giymelisin?

Streç Denim.

Streç denim, spandex veya polyester gibi bir tür elastik malzeme içeren bir denim karışımı kumaş alanlar tarif etmek için kullanılır. Bu elastik kumaşın eklenmesi, malzemenin gerilmesini (böylece adı, streç denim ) sağlar. Streç denim üretmek için sadece küçük bir miktar elastik parça kot alan malzemenin gerekli olduğuna dikkat etmek önemlidir. Spandeks kullanıldığında, örneğin,% 15 daha fazla bir germe kapasitesine izin vermek genellikle% 3 gerektirir.

Streç Denim’in Faydaları

Streç kotun en belirgin yararı, artan yumuşaklık ve rahatlıktır. Çoğu birinci sınıf, yüksek kaliteli kot pantolon giymek için rahattır, çünkü üretici uygun denim kumaş alan ve bunları yumuşatmak için yıkama tekniklerini kullanır. Bununla birlikte, streç denim daha yüksek bir yumuşaklık ve rahatlık sağlar parça kot alan. Yani, yeni bir çift süper rahat kot pantolon arıyorsanız, streç denim gitmenin yolu olabilir.

Streç Denim Kumaş Alan,Streç Kumaş Alan Firma,Streç Kumaş alımı Yapanlar,Denim Streç Kumaş Alınır

Denim Kumaş Alanlar

Streç Denim Kumaş Alımı SatımıStreç Denim Kumaş Alan
Streç denim dezavantajları nelerdir? Yeni başlayanlar için, standart pamuklu kumaş alan daha streç denim için daha fazla ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz. Spandeks gibi elastik kumaş ekleyerek, üretim maliyetini artırır; Bu nedenle, şirketlerin standart kottan daha fazla streç denim kot fiyatlandırması gerekiyor.

Streç kotun diğer bir dezavantajı daha kısa bir kullanım ömrü. Elastik kumaş alanlar elastik olmayan daha hızlı yıpranma eğilimi göstermesi nedeniyle, elastik kumaşın özelliği, kot pantolonunuzun genel ömrünü kısaltacaktır. Eğer streç denim kotlarınız parça kot alan çok hızlı aşındığından endişeleniyorsanız, bunları korumak için her zaman önlem alabilirsiniz. Yıkananların sayısını azaltarak,

Streç Kumaş Alanlar 05356519107

Streç Kumaş Alanlar
Streç Kumaş Alanlar

leke temizliği” lekelerini zamanında temizler ve makinede kurutmak yerine hatlarını kurutur. Bunlar, streç denim kotlarınızın bütünlüğünde bir dünyayı yaratabilen birkaç basit adım.

Streç Denim Nasıl Giyilir

Streç denim ile ilgili en önemli şey, standart pamuklu dimi kotla neredeyse aynı görünmeleri. Yakın incelemelerden sonra, streç kotun daha sıkı ve daha “form uydurma” olduğunu fark edebilirsiniz, ancak çoğu insanın iki farklı denim türü arasında ayrım yapması zordur

Önceki Yazı
Yeni Yazı