Düz fit ve slim fit arasındaki fark nedir

Düz fit ve silin fit arasındaki fark nedir

DÜZ FİT VE SLİM FİT ARASINDAKİ FARK NEDİR? 05356519107

DÜZ FİT VS SLİM FİT: FARK NEDİR?

SPOT İPLİK ALINIR…Kot pantolon veya pantolon alışverişi, bu gün ve çağda yepyeni bir kelime dağarcığı gerektiriyor. KUMAŞ SATIN ALIYORUM. Her kot pantolon, pantolon veya gömlek markası, her giysiyi birkaç farklı kesimde sunar ve her kesimin kendine özgü özellikleri vardır. Örneğin, genellikle düz ve dar kesim terimlerini görürsünüz, ancak düz kesim ile dar kesim arasındaki fark nedir?

Düz kesim ile dar kesim arasındaki temel fark, düz kesimin pantolonları diz üstüyle aynı genişlikte tanımlaması, dar kesim pantolonların ise uyluğu sarması ve dizin altına doğru daralmasıdır. Dar kesim aynı zamanda çeşitli gömlek stillerini de tanımlayabilir. Düz kesim tipik olarak birkaç tür pantolonu tanımlar, ancak gömlekleri tanımlamaz.

KİLO İLE KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Düz fit ve silin fit arasındaki fark nedir
Düz fit ve silin fit arasındaki fark nedir

Bu makalede, ince ve düz stiller arasındaki farkı nasıl anlayacağınızı öğreneceksiniz. Bu kesimlerin pantolon, kot pantolon ve gömleklerde nasıl göründüğünü keşfedeceksiniz. Son olarak, size en uygun stili seçmenize yardımcı olacak ipuçları bulacaksınız.

Düz Kesim V Dar Kesim: Önemli Noktalar

Düz İnce
Dış görünüş Klasik, gevşek ve daha rahat. Fit, modaya uygun ve daha keskin.
Konfor Bacak açıklığındaki ekstra kumaş sayesinde çok daha rahat. Çok daha sıkı ve daha az rahat.
Kesmek Ayak bileği ile aynı genişlikte diz üzerinde daha gevşek. Ayak bileğinde daralan konik bacaklar ile donatılmıştır.
Vücut şekli Birçok vücut şekline uygundur. İnce bedenler için uygundur.
Omuzlar Uygulanamaz. Fazla kumaş olmadan dar kesim.
Göğüs Uygulanamaz. Konturlu ve yakından takılmıştır.
Kollu Uygulanamaz. Dar üst kollar ve konik bileklerle kişiye özel.
Bel Uygulanamaz. Dar gömleklerin belli bir beli ve ince pantolonların oldukça sıkı bir beli olacaktır.
Koltuk Uygulanamaz. Genellikle dar bir koltuk.
Bacak açma Dar kesimden daha geniş. Ayak bileğinde daralma nedeniyle dar.
Diz Altı Genişlik Diz üstü genişlikle aynı. Dizin üzerindeki genişlikten daha dar.
TAVSİYE YAZI: KAÇ METRE KUMAŞ GİDER HESAPLAMA.

STOK PARTİ KUMAŞ ALIYORUZ 05356519107

Silin fit
Silin fit

DÜZ UYUM NEDİR?

Düz kesim, pantolon ve kot pantolonlarda bacak açıklığında dizde olduğu gibi aynı genişliğe sahip bir bacak stilini tanımlar. Bu terim, tüm pantolon stilini mutlaka tanımlamaz, ancak size sadece pantolonun bacak kısmının nasıl olduğunu söyler. Bu nedenle, “düz kesim” terimini, yalnızca bacaklar yerine tüm giysinin stilini tanımlamak için dar kesim gibi diğer terimlerle bir arada görebilirsiniz.

Düz kesim terimi genellikle çizme veya daralan paçalar gibi diğer pantolon paça stillerinden ayırt etmek için kullanılır.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR.

Kiloyla Kumaş. Pantolonlardaki düz kesim bacaklar tipik olarak oldukça geniş bacak açıklıklarına sahiptir. Pantolon bacağı daha sonra bacağın geri kalanıyla aynı genişliğe sahip olacaktır. Bu tip pantolon paçaları ayak bileğinde daralmadığı için uyluk bölgesinde bir miktar kumaş fazlalığı olacak ve pantolonun alt kısmında geniş bir kopukluk olacaktır.

Düz kesim hakkında bilinmesi gereken bir diğer şey de bu terimin sadece pantolonlar için geçerli olmasıdır. Örneğin düz kesimli gömlekler veya ceketler bulamazsınız.

Bütün bunlar, düz kesim erkek pantolonları satan bir markanın bu terimi bir stil tanımı olarak kullanabileceğini söyledi. Bazen bu terim, normal kesime benzer bir pantolon stilini gösterir. Bu durumda, bol, neredeyse kutu şeklinde, geniş bacak açıklığına ve rahat ferah bir oturma alanına sahip pantolonlar bulacaksınız.

Yine de çoğu zaman düz kesim, normal veya dar gibi başka bir pantolon stili içinde bir alt açıklama olacaktır. Düz kesim terimi, ayak bileğinize doğru daralmayan pantolon paçaları bekleyebileceğinizi bilmenizi sağlar. Bu bacaklar geniş bir hareket yelpazesi sunacak ve skinny jean pantolonlar gibi teninize yapışmayacaktır.

Her marka düz kesim seçeneği sunmaz. Bu terimi büyük olasılıkla büyük markaların kot pantolon ve elbise pantolonları için kullandığını göreceksiniz. O zaman bile, bacak açıklığının ölçümü gibi temel özelliklerin bir markadan diğerine aynı kalmasını bekleyemezsiniz.

SLİMFİT NEDİR?
Kilo ile Kumaş satın alanlar kesim, pantolonlarda dar bacak açıklıkları ve gömlek ve ceketlerde daralan bir bel ile vücudun hatlarını sıkıca saran bir giyim tarzını tanımlar. Dar kesim pantolonlar neredeyse her zaman dar bir bacak açıklığına ve dar kesimli uyluklara sahiptir. Bu tarz tipik olarak pantolon veya gömleklerde şık ve modaya uygun görünüyor.

PARTİ KUMAŞ ALIYORUZ 05356519107

Kumaş parti kumaş dokumas top kumaş
Kumaş parti kumaş dokumas top kumaş

Dar kesim pantolonların genellikle dizin altında daralan bir paçası vardır, bu da size düz kesim pantolon paçalarının biraz daha kutulu görünümünden ziyade kişiye özel bir görünüm verir. Bu pantolonlar çok fazla kumaş sunmuyor, ancak kumaşın skinny jeans gibi cildinize yapıştırılmış gibi hissetmeyecekler.

PARTİ İPLİK SATIN ALIYORUM…

Dar kesim gömlekler beli incelir ve genellikle küçük kol açıklıkları ve bedene oturan kollara sahiptir. Birçok marka için dar kesim, bulabileceğiniz en küçük ve en yakın seçenektir. Buna karşılık, klasik veya normal bir kesim belde çanta oluşturacak ve gömlekte çok fazla kumaş sağlayacaktır.

Çoğu marka bu günlerde pantolon, kot pantolon, gömlek ve ceketlerde dar kesim sunuyor. Bu popüler stil size dar bir siluet ve ince, şık bir görünüm kazandırır.

DÜZ FİT VE SLİM FİT ARASINDAKİ FARK NEDİR?

Parti iplik alınır. Düz kesim ile dar kesim arasındaki temel fark, düz kesimin daha geniş paçalı pantolonları, dar kesim ise dar ve dar paçalı pantolonları tarif etmesidir. Dar kesim, pantolon ve gömlekleri tanımlamak için kullanılan daha yaygın bir stildir, düz kesim ise yalnızca bir pantolondaki bacak açma stilini tanımlar.

Düz kesim, dar kesim ile aynı şey değildir, ancak farklı markalar bu terimleri farklı şekillerde uygular. Levis “düz-ince kesim” kot pantolonlarda olduğu gibi, bu terimleri bir arada da görebilirsiniz. Bu pantolonlar sıkı bir oturma yerine ve uyluklara sahip olacak, ancak daha sonra inciklere yapışmak ve bacak açıklığında sivrilmek yerine dizden ayak bileğine doğru düşen bir pantolon paçası olacak.

Spot kumaş alanlar. Hangi stili istediğinize karar vermenin zorluklarından biri, her markanın bu terimleri aynı şeyleri ifade etmek için kullanmamasıdır. Yine de çoğu zaman dar kesim, düz kesimden daha sıkı oturan bir giysi anlamına gelir.

ELBİSE PANTOLON

Ucuz kot kumaş. Kahve, 28W x 29LDüz kesim ve slim fit elbise pantolonlarına baktığınızda, fark edeceğiniz en büyük fark, düz kesim elbise pantolonların daha gevşek, daha geniş bacak açıklıklarına sahip olmasıdır. Çoğu düz kesim elbise pantolonu, uyluktan ayak bileğine kadar aynı bacak genişliğine sahip olabilir!

Dar kesim elbise pantolonları, aksine, vücuda oturan uyluk ve oturma alanlarına ve daha daralan bir bacağa sahip olacaktır. Bu kesim hiçbir şekilde bacağınızı elastan gibi sarmamalı, ancak bacaklarınızda fazladan kumaş da sunmayacaktır.

Dar kesim ve düz kesim elbise pantolonları karşılaştırırken dikkat edilmesi gereken bir şey, bu terimlerin hiçbirinin size pantolonun bel bölgesinde ne beklemeniz gerektiğini söylememesidir. Örneğin, yüksek veya düşük belli dar kesim pantolonlarınız olabilir.

Buradaki sonuç şu ki, dar kesim elbise pantolonları ince ve dar görünmelidir, düz kesim elbise pantolonları ise çok daha büyük bir bacak açıklığına ve daha gevşek bacaklara sahip olacaktır.

KOT
Düz Kot Yıkama, 6Düz kesim ve dar kesim kotlar arasındaki temel fark, düz kesim kotların daha geniş bacak açıklıklarına sahip olmasıdır. Bir diğer büyük fark ise, “düz kesim” teriminin yalnızca pantolonun bacaklarını tanımlaması, dar kesim ise tüm giysiyi tanımlayan bir stil olmasıdır.

KOT PARÇASI ALINIR…

Çoğu jean markası, farklı kot pantolon türlerini tanımlamak için bu terimlerin her ikisini de kullanır. Akılda tutulması gereken şey, bu terimleri sık sık karıştırıp eşleştirebilmenizdir. Örneğin, dar bir oturma yeri ve uylukları ve daralmayan düz bacakları olan dar ve düz kesim bir kot pantolon bulabilirsiniz.

Dar kesim kot pantolonlar genellikle klasik veya normal kot pantolon stili ile skinny kot pantolon stili arasında yer alır. Konturlu bir şekil sunarlar, ancak skinny jean’lerin elastana güvenen tutuşu değildir.

Düz paçalı kot pantolonlar size daha çok geleneksel, kalın bir jean görünümü verir, ancak çoğu zaman klasik kesim kadar bol görünmez.

GÖMLEKLER

Erkek Dar Kesim Kısa Kollu Katı Oxford Cepli Gömlek, İndigo, Orta Gömleklerde genellikle düz kesim bir tarz bulamazsınız, ancak dar kesim gömlekler son yıllarda oldukça popüler hale geldi. Birçok marka, her bedende en dar, en formda oturan seçenek olarak dar kesim bir gömlek sunar.

Dar kesim bir gömlek, daralan bir bele ve kumaşın göğüsten aşağıya doğru vücudunuza yapışmasını sağlamak için tasarlanmış kıvrımlı yan dikişlere sahip olacaktır. Bu gömlek ayrıca genellikle özel dikilmiş, sıkı oturan kollara, daha küçük kol açıklıklarına ve omuzlarda fazla kumaşa sahip olacaktır.

HERTÜRLÜ KUMAŞ ALIYORUM 05356519107

Stok parti kumaşçı
Stok parti kumaşçı

Bazı gömlek markaları kişiye özel kesim adı verilen daha da sıkı oturan bir stil sunarken çoğu marka için dar kesim, olabildiğince incedir!

Dar kesim bir gömlek seçerken, sonuç olarak, bu tür düğmeli gömlekleri yalnızca göğsünüzün, omuzlarınızın ve belinizin çizgilerini göstermek istiyorsanız giymelisiniz.

1A KUMAŞ.

Beli saran ve omuzlarda fazla hareket alanı sağlamayan konturlu bir gömlek istemiyorsanız, bunun yerine klasik bir kesime bakmak isteyebilirsiniz. Bu stil, eğri çizgilerden daha düz çizgilere sahiptir ve beli fazla vurgulamaz. Düz paçalı pantolonlardan hoşlanıyorsanız, klasik tarzda bir gömleğin daha bol şeklini tercih edebilirsiniz!

TİŞÖRTLER

Polo Gömlek Günlük Slim Fit Temel Tasarım Pamuklu Gömlek Büyük Lacivert.  Çoğu tişört satıcısı, tişörtleri tanımlamak için düz kesim ve dar kesim terimlerini kullanmaz, ancak aynı anlama gelen normal veya dar kesim terimlerini bulabilirsiniz.

Parti iplik alanlar. Normal tişörtler, kollu ve yakalı bir dikdörtgene benziyor. Bu tarz düz bir yan dikişe sahiptir ve vücudun etrafında gevşek bir şekilde sarkar.

Dar Kesim Gömlek Erkek, Dar kesim gömlek Kadın, Dar Kesim Kot Pantolon Erkek, Dar Paça Erkek, Dar Paça Kısa pantolon Erkek, Dar paça Pantolon Erkek, Dar Paça Pantolon Erkek Siyah, dar pantolon erkek, modern slim fit gömlek, Skinny ve slim fit Ne Demek, Slim fit fiyat, Slim Fit Gömlek Erkek, Slim fit gömlek Ne Demek, Slim fit kullananlar yorumlar, Slim fit Ne Demek, Slim fit zayıflama, Slim fit zayıflama Yorumları, Slim ve slim fit farkı, Şort pantolon erkek, Yarım pantolon erkek

Önceki Yazı
Yeni Yazı