Kışlık İş Kıyafetlerinde Kullanılan Kumaşlar 05356519107

Kışlık İş Kıyafetlerinde Kullanılan Kumaşlar 05356519107

Özellikle kışın dışarıda çalışmak pek rahat denemez. Soğuk rüzgar, don, yağış, sulu kar – hava her gün yeni “sürprizler” getiriyor. Bu tür çalışmalar bir kişinin refahını olumsuz etkileyebilir, bu nedenle güvenlik kurallarına uymak ve yüksek kaliteli koruyucu giysiler kullanmak çok önemlidir.

Parti kumaş alanlar. Düşük sıcaklıklara karşı koruma kıyafetleri ayrı bir iş kıyafeti kategorisidir. Üzerine özel gereksinimler getirilir – rahat olsa da iyi ısı yalıtım özelliklerine sahip olmalıdır. Üretimi için fiziksel, kimyasal ve operasyonel özellikleri arttırılmış özel kumaşlar kullanılmaktadır.

Kışlık iş kıyafetleri için karışık kumaşlar 05356519107

Kışlık iş kıyafetlerin de kulağından kumaşlar
Kışlık iş kıyafetlerin de kullanılan kumaşlar

En popüler iş kıyafeti kumaşları harmanlanmış kumaşlardır. Sentetik ve doğal iplikler dokunarak elde edilen kumaşlardır. Sentetik ve doğal kumaşların tüm olumlu özelliklerini bir araya getirdiği için kışlık tulum dikmek için ideal bir malzemedir. Elyaf yüzdesi, kalınlıkları, dokuma türü ve ek işlem türü bakımından farklılık gösteren birçok karışık kumaş türü vardır. Genelde bunlar, düşük sıcaklıklara dayanabilen, su, kir, yağ emmeyen, dayanıklı, fonksiyonel kumaşlardır. Ek olarak, hafiftirler ve giysilere ağırlık vermezler.

Kilo İle Kumaş Alan. Kışlık giysilerin dikilmesi için çoğunlukla pamuk ve polyester lifleri içeren harmanlanmış bir kumaş kullanılır. Oranları farklı olabilir. Polyester elyaf ağırlıklı kumaş, aşınma direnci, minimum çekme ve bakım kolaylığı ile karakterize edilir. Bu tür kumaştan yapılmış giysiler pratik olarak kırışmaz, katlandığında uzun süre depolandıktan sonra şekilleri kolayca eski haline gelir.

Kumaş Parçası Satın Alanlar.  Üretici kıyafeti , bileşimde% 32 pamuk% 68 polyester içeren karışık bir kumaştan yapılmıştır. 245 g / m² yüzey yoğunluğuna sahip kumaş, su itici bir emprenye ile işlenir, bu nedenle yoğun yağışlardan güvenilir bir şekilde korur, soğuk havanın geçmesine izin vermez. Bu ürün en yüksek koruma sınıfına aittir ve en zor çalışma koşullarında kullanılabilir.

Kot Parçası Satın Alanlar. Eşit oranda lif ile özel bir yapıya sahip bir kumaş elde edilir: sentetik iplikler pürüzsüz, aşınmaya dayanıklı bir ön yüzey oluşturur. Pamuk yanlış tarafta kalıyor. Kumaş ayrıca su itici emprenye ile işlenir ve iyi ısı koruma özelliklerine sahiptir.

Kumaş Alan. Üreticisinden kışlık takım elbise “Sever” in üst kısmı % 51 pamuk,% 49 polyesterden oluşan karışık bir kumaştan yapılmıştır. Alan yoğunluğu 215 g / m²’dir. Pürüzsüz, hafif parlak yüzey, su damlacıklarını ve kiri tam anlamıyla iter, böylece uzun süre temiz ve düzgün bir görünüm sağlar. Ürün, I – III iklim bölgelerinde giyilmeye uygundur.

Kışlık iş kıyafetleri için sentetik kumaşlar.05356519107

İç kıyafeti kumaşı
İç kıyafeti kumaşı

Sentetik kumaşlardan Oxford kumaş alanlar özellikle kışlık iş kıyafeti üreticileri arasında popülerdir. Polyester veya naylon ipliklerin özel dokuması ile elde edilir, sonuçta karakteristik bir dokuya sahip çok yoğun bir kumaş elde edilir. Daha sonra, kanvas nereye satılır? mutlak su ve hava sızdırmazlığı sağlayan bir poliüretan veya PVC katman uygulanır. İplik kalınlığına bağlı olarak 150den 600den yoğunluğa sahip kumaşlar elde edilebilir.

Yalıtımlı iş giysisi üretiminde kullanılan bir diğer sentetik kumaş ise taslan’dır. Naylon iplik alanlar dokunmasıyla elde edilir ve suya dayanıklı renksiz veya beyaz gözenekli polimer tabakasına sahiptir. Kumaş Kilo Fiyatları. Hafif, nefes alabilen malzemenin temizlenmesi kolaydır, kırışmaz ve orijinal görünümünü uzun yıllar korur.

KUMAŞ ALAN

Genellikle tafta iş ceketleri, yelekleri ve pantolonları dikmek için kullanılır. Stok Kumaş, naylon veya polyester iplikler dokunarak yapılır. Performansı artırmak için bıçaklar özel bir kaplama (PU, PU sütlü, Gümüş, PVC vb.) İle tedarik edilir. Liflerin tipine ve kalınlığına bağlı olarak tafta 170 ila 230 tex yoğunluğa sahip olabilir ve bir üst veya astar yapmak için kullanılabilir.

Kışlık iş kıyafetleri için doğal kumaşlar 05356519107

Kışlık ve yazlık iş kıyafet kumaşları
Kışlık ve yazlık iş kıyafet kumaşları

Bu parti kumaş kategorisi nadiren kışlık iş giysisi dikmek için kullanılır, çünkü çok sayıda avantajla birlikte önemli dezavantajları vardır: yıkamadan sonra güçlü kırışma, deformasyon ve büzülme, renk parlaklığı kaybı, yüksek higroskopiklik. Bununla birlikte, tamamen doğal malzemelerden yapılan tulumların özel bir değere sahip olduğu meslekler de vardır. Örneğin, bir kaynakçının kışlık kıyafeti, statik elektrik biriktirmediği ve kaynak ekipmanıyla çalışmanın güvenliğini sağladığından, çoğunlukla tuvalden (pamuk + keten kumaş alan) yapılır. Yoğun tuval, bir refrakter emprenye ile muamele edilir, bunun sonucunda yanmaya karşı dirençli hale gelir.
GÜVENLİK ELBİSE KUMAŞI
GÜVENLİK KIYAFET KUMAŞI
GÜVENLİK KUMAŞLARI

Önceki Yazı
Yeni Yazı