Kürk Kumaş Alınır 05356519107 Doğru Kürk Manto Nasıl Seçilir

Kürk Kumaş Alanlar

DOĞRU KÜRK MANTO NASIL SEÇİLİR? KÜRK KUMAŞ ALANLAR 05356519107

PARÇA KUMAŞ ALANLAR. KUMAŞ SATIN ALINIR... Günümüzde kürk, sadece kürk ürünleri dikmek için değil, aynı zamanda son kat, yelek ve ceketlerin yanı sıra eşarp, hırka, çanta ve eldivenlere kadar her türlü aksesuarın yapımında kullanılan kadın gardırobunun temel unsurlarından biri haline geldi. .

KÜRK DOĞAL (DOĞAL) BİR MALZEMEDİR

Kürk, eski zamanlardan beri, soğuk kış günlerinde verdiği sıcaklık, rahatlık hissi ve tabii ki eşsiz güzelliği ile herkes tarafından sevilen, giysi yapımında en güzel ve lüks malzemelerden biridir. Ek olarak, günümüzde kürk, tamamen geri dönüştürülebilen, uzun hizmet ömrüne sahip doğal (doğal) bir malzeme olduğundan, ekolojik bilinci gelişmiş insanlar için mükemmel bir giysi seçimidir.

KÜRK KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Kürk Kumaş Alanlar
Kürk Kumaş Alanlar

Birçok kadın sıcak ve güzel bir vizon ceket hayal eder, ancak onu satın almak oldukça zordur. Ve bu bir fiyat meselesi bile değil, daha ziyade kış için gerçekten yüksek kaliteli bir kürk kıyafeti seçmenin zorluğu.

Yurtdışında bir vizon ceket satın almak daha iyidir.  Bu mümkün değilse, markalı bir şirket salonuna veya bir kürk mağazasına gitmek en iyisidir. Tabii ki, fiyatlar alışveriş merkezlerinden daha yüksek ve marketlerden çok daha yüksek, ancak kürk her zaman daha iyidir ve bir kürk manto sizi çok daha uzun süre götürür. Kaliteli bir kürk manto seçmek için, tesviye edebileceğiniz kriterleri bulmanız gerekir.

IŞIKTA PARLAMALI

Parti kumaş alanlar. Vizon kesinlikle ışıkta parlayacak – yeterli kalitesinin ilk işareti. Küçük parça kumaş alanlara dayanır ve aralarında hareket eden hava hacim kazanır. Elinizi kürkün üzerinde gezdirin, başlangıç ​​pozisyonuna ne kadar çabuk döndüğünü görün. Vizonun parlak, elastik olmalı ve çok sıkı tuttuğunuzdan emin olun.

İMİTASYON KÜRK KUMAŞ ALINIR 05356519107

Kürk Kumaş
Kürk Kumaş

Derhal astarın altındaki derinin arkasına yakından bakın. İç kısmı elastik, yumuşak, çatlaksız, tüm dikişler mevcut, bu da bu kürk mantoyu güvenle satın alabileceğiniz anlamına geliyor. Yukarıdaki işaretlere sahip olmayan ürünlerden kaçının, büyük olasılıkla bu durumda dikişler basitçe yapıştırılır, uzun süre böyle bir vizon taşıyamazsınız.

KÜRK MANTO MU, KISA KÜRK MANTO MU?

Kilo ile kumaş parçası alanlar. Bir kürk manto veya kısa bir kürk manto seçerken, fiyatı kısa bir kürk manto maliyetini aşsa da, daha rahat ve çok yönlü olduğu için ilkinde durmak daha iyidir. Uzun bir kürk manto altında ne istersen giyebilirsin ve kısaltılmış versiyonu altında kıyafetlerin uzun süre seçilmesi gerekecek.

Kilo ile parça kumaş. Vizon kürk mantoların maliyetini farklı şekillerde etkileyen çok sayıda rengi vardır. Bugün en pahalısı siyah kürk mantolar ve kürk mantoya kadife etkisi veren mor renk tonu olan bir varyant olarak kabul edilir. Bununla birlikte, bahar indirimi için imrenilen ürüne giderseniz, daha az parayla kolayca yeni bir ürün alabilirsiniz.

VE EĞER SATIŞTAYSA?

Ucuz kumaş. Satışta bir kürk manto satın alırken çok dikkatli olunmalıdır: boyalı dağ sıçanı kürkü genellikle bir vizon için verilir. Bir dağ sıçanının kürkünün dikenli olduğunu unutmayın. Elinizi “yığına karşı” üzerinde gezdirin – vizon tüyleri kırışmaz. Her şey yolundaysa ve gerçekten yüksek kaliteli bir vizon bulduysanız, satıcı size dikişleri kontrol etme fırsatı verecek ve sertifikayı göstermekten mutluluk duyacaktır.

HERTÜRLÜ KÜRK KUMAŞ ALAN FİRMA 05356519107

Kürk Kumaş Alınır
Kürk kumaş alanlar

Gerçek Kürk,Gerçek Kürk Mont,Vizon kürk Fiyatları,Suni Kürk,parça kürk alan,kürk parçası alanlar,kürk modelleri,kürk alan,kürk alanlar,
TAVSİYE YAZI: ŞİFON BLUZ NASIL ÜTÜLENİR?

2022 kürk modelleri, Gerçek Kürk, Gerçek Kürk Mont, İmitasyon Kürk Fiyatları, kürk alan, kürk alanlar, kürk modelleri, Kürk Modelleri Bayan, kürk parçası alanlar, parça kürk alan, Suni Kürk, Vizon kürk Fiyatları,kürk Kumaş Alınır,Pelüş kürk Alım,ithal kürk kumaş alan,

Önceki Yazı
Yeni Yazı