Mikro Kumaş Alanlar

Mikro kumaş alanlar

Mikro Kumaş Alanlar 05356519107

Mikro Kumaş Alanlar,Mikro kumaş alınır, su itici mikro kumaş alan, su geçirmez mikro kumaş alan, Spot mikro kumaş alan, stok mikro kumaş alan, parti mikro kumaş alan, metre ile mikro kumaş alan, kiloluk mikro kumaş, mikro kumaş alım satım, satılık mikro kumaş, mikro kumaş alıcıları,
Kumaş örgü genişlik seçimi ile duyarlı bir halde konumlandırılan yer değişiklik yapma cisimcikleri ile aralıklı olan mikro-kumaşlardan oluşan bir mikro-kumaş alan keçe, yenidir.

Mikro Kumaş Alınır 05356519107

Mikro kumaş alanlar
Mikro kumaş alanlar

Mikro Kumaş infiltrasyonu ile yük taşıyan ve beton bileşenlerin sızdırmazlığını sağlamak için entegre yer değiştirme gövdeli bir mikro-kumaşlı keçe, ağırlık ayarlayıcı ve aralayıcı olarak hareket eden yerleştirilmiş yer değiştirmeli iki yada daha fazla aralıklı mikro-parça kumaş alanlar kaynaklanır, gövdelerin konumları kumaş ağ gözü genişliğinin seçilmesiyle duyarlı bir şekilde ayarlanır. Tercih edilen Özellikler: Mikro-kumaşlar, damgalanmış, kaynaklanmış yada bükülmüş kesişen noktalara veya damgalanmış ve gerilmiş levhalara haiz yüksek mukavemetli çelik ağdan oluşabilir.

Mikro denye elyafı ve kumaşı, ıslanma, fitilleme ve nem bu iletimini içeren rutubet yönetimi özelliğini geliştirmek için bir yöntemdir ve bu kumaşın avantajı, ilave bir son işlemin gerekmemesidir,

Mikro Kumaş Alımı Yapanlar 05356519107

Mikro kumaş alımı yapanlar
Mikro kumaş alımı yapanlar

Dünyanın her yerinde hızlı değişiklikler, hem modada hem de parti kumaş farklı bir görünüm ve daha yeni bir his istiyor. Dokuma yada örme olsun talep moda kumaşlar dünyasında yeni ve farklı bir şey için. Dünya genelinde iş dünyası, zorluklarla başa çıkmaya çalışırken, ürün çeşitliliği küresel fırsatların anahtarı haline geldi. Polyester aktif spor giyim için lüzumlu olan su emme haricinde çeşitli avantajlara haizdir. Hızlı kuruma için sertliğini arttıran lif büyüklüğünü (mikro fiberler) düşürerek telafi edilir.

Mikro Kumaş Alan
Rutubet yönetimi ihtiyacı düzgüsel rutin iç mekanda faaliyet gösteren bir fert için harcanan enerji metrekare saattir. Oluşan metabolik ısı, ucuz kumaş giysiler içinde ter olarak kolayca dağılır. Gerektiğinde, bir vücut aşama koşullarında saatte ortalama 60 ml su buğu stok kumaş verecektir. Orta zorluk (yürüme), miktarı saatte ortalama 450 ml’ye çıkaracaktır. Spor aktivitesi, örneğin,  bisiklet sırasında, metabolik ısı altı kat artar ve 14 kez (840 ml) terleme. İnsan vücudunun enerji dengesi Şekil 1’de gösterilmiştir.

Mikro Kumaş Satın Alıyoruz 05356519107

Mikro kumaş satın alıyoruz
Mikro kumaş satın alıyoruz

Bu tür yorucu vücut aktivitesi esnasında, kullanıcı terliyor ve cildin yanında giyilen bez ıslanacak. Spor ve eğlence giymek, aşırı ısıyı verimli bir şekilde aktarmak için bir bariyer oluşturur; bu da, çekirdek vücut ısısında ve 370 C’den daha fazla olan ve terlemeyi arttıran cilt sıcaklığındaki bir artışa neden olur. Fazla ısı kumaşı nemlendirir, daha sonra vücut ısısını azaltır ve giyen kişi çok bitkin olur. Böylece cildin yanında giyilen kumaşın iki önemli özelliği olmalıdır kumaş alanlar. İlk ve en önemli özellik, cildi cilt yüzeyinden buharlaştırmaktır ve ikinci özellik, nemi atmosfere aktarmak ve giyenin rahat hissetmesini sağlamaktır.

MİKRO KUMAŞ ALAN YERLER,PARTİ MİKRO KUMAŞ,SPOT MİKRO KUMAŞ,STOK MİKRO KUMAŞ,UCUZ MİKRO KUMAŞ

Önceki Yazı
Yeni Yazı