Parça Polar Alan

Polar Kumaş Alanlar

Parça Polar Alanlar 05356519107

Parça Polar Alanlar,Parça polar alınır, parça polar alan yerler, parça Polan alan firmalar, parça polar alım satımı yapanlar, parti polar kim alır, parça polar kumaş alıcıları, parça polar kumaş alım satım, parça polar nedir, parça polar alım satım ilanları,

Polar kumaşın iki taraflı vardır, yani kumaş her iki tarafta da aynıdır. Çok güçlüdür, sıcaklığı tutar ve çabuk kurur, bu yüzden orijinal olarak yün yerine dış mekan meraklıları tarafından kullanılır.

Parça Polar Alan 05356519107

Polar Parçası kumaş Alan Yerler
Polar Parçası kumaş Alan Yerler

Poların havlı satıh yapısının yapısı, giyenin daha sıcak olmasını sağlayan hava ceplerini, yün kumaş alan ve diğer kumaşlardan daha iyi yapar. Hafif ve ekstra sıcaklık, kış kampı ve sırt çantası için iyi bir seçim yaptı. Ayrıca yeni doğan buzağılar için kulak ısıtıcıları ve astronotlar için iç çamaşırı olarak da kullanıldı.

Polar Kumaş Yapımı

Polar kumaş, aslında, bir polimer oluşturmak için iki farklı petrol türevini çok yüksek sıcaklıklarda reaksiyona sokmak suretiyle yapılan bir polyesterdir. Polar Kumaş Alanlar Bu polimer, daha sonra polar kumaş alanlar adı verilen metal bir diskteki küçük deliklerden zorlanan kalın şurubu soğutur. Bu polimer havayla temas ettiği için, uzun dizilere soğuyor ve sertleşiyor. İplikler ipliklere dokunduktan sonra, ucuz kumaş örülür. Bu bez daha sonra kılların kumaşın yüzeyini yükselttiği olarak adlandırılan bir makineden geçirilir.

POLAR TOP KUMAŞ ALANLAR 05356519107

Polar Kumaş Alınır
Polar Kumaş Alınır

Bir kesme makinesi daha sonra lifleri keser ve ona keçe olarak tanıdığımız yumuşak dokuyu verir. Bazen ek su yalıtımı için Teflon gibi kimyasallar eklenir.

Polar kumaştaki polimerin kimyasal adı polietilen. Eğer bu bileşik polar liflere yapılmazsa, su veya soda için kullanılan plastik şişelere yapılabilir. Buna karşılık, birçok polar kumaşlar geri dönüştürülmüş PET şişelerden yapılır. Şeffaf şişeler herhangi bir renk polarını yapmak için kumaş alanlar kullanılabilir, ancak yeşil PET şişelerden yapılan kumaşlar koyu bir renkle boyanmalıdır. Üretilen tüm yünlü kumaşlar için, sekiz şişenin depolama alanlarından uzak tutulduğu her polar ceketin 25 plastik şişe eşdeğerini kullandığını söylüyor.

Parça Polar Alan 05356519107
Polar Kumaş Alış 05356519107

Polar Kumaş Alan Firma
Polar Kumaş Alan Firma

Bitmiş malları satın ek olarak polar parça kumaş satın almak kolaydır. Çok yönlü olduğu için favori spor takımının logosu, hayvan basımı, popüler çizgi film ya da televizyon karakteri ile basılabilir. Bebek polar kumaşı, bebek duşu armağanları için popüler bir seçimdir; ayı polar kumaş alanlar ise, kabinde bir haftasonu için mükemmel bir hostes hediyesidir.

Spor temalı polar kumaşlar kolej bağlı öğrenciniz için stadyum battaniyesi için mükemmel bir seçimdir. Çalışması sıkı ve kolay olduğu için, polar dahil olmak üzere bir dizi kolay zanaat fikirler ilham verdi:

Kumaşı ters çevirin ve alt tarafı iki kez yukarı doğru yuvarlayın, böylece altta 2 inçlik bir manşet oluşturur. Manşona birkaç dikiş koyabilirsiniz, böylece açılmaz ya da tarafa renkli bir düğme dikebilirsiniz. Kumaşın üst kısmını toplayın ve ya kenardan 3 inçlik bir ip ile kaplayın ya da kapalı dikin. Polar desenini her alıcıya eşleştirin – küçük bir kız için eğlenceli çiçekler ya da asi genç için cesur çizgiler

Önceki Yazı
Yeni Yazı